Náraz nehtem

Dotaz Lucie

Dobrý den je to tak týden co jsem narazila nehtem do stolu, na nehtu mám gel. Nehet se mi do půlky oddělil od kůže a zalil se krvi. Ihned jsem nehet opláchla zalepila a pak se mi objevila čirá voda po nehtem doma jsem čistila a pořád měla zaslepený zda se ze se nehet chytil, ale začalo mě pobolívat pod kůži v prvním článku myslíte že to je tím stažením od náplasti?


Odpověď Eva

Hezký den, Lucie, s těmi nárazy gelových nehtů většinou bývá spojeno odloučení nehtů od lůžka a s tím pak spojená problematika zánětů či plísňových onemocnění. Určitě bych Vám nyní doporučila, abyste zašla zpět k Vaší nehtařce, aby se na nehet podívala a raději gelový materiál odstranila. Důležité je nehet pravidelně dezinfikovat, například Betadine z lékárny. Pokud si děláte gelové nehty sama, tak také Vám doporučím materiál opatrně odstranit. Následně by bylo ideální zahájit léčbu léčivou tekutinou Koloidní stříbro ve spreji v síle 30 ppm, kombinovat ho s tou dezinfekcí z lékárny Betadine a neustále nehet sledovat.

Pro regeneraci nehtu doporučujeme keratinovou emulzi Gold elixír. Vždy je lepší, aby Váš nehet viděla zkušená nehtařka, která s tímto má zkušenosti a nehet Vám sama upravila a řekla, jak postupovat dál.

Zde jsou doporučení našich produktů:

.

Zde je odkaz na náš podrobný článek, který se věnuje problematice odloučení nehtů od lůžka

Mějte se moc hezky a pokud budete mít jakékoli další dotazy, tak pište nebo volejte na číslo 777075875. Eva Plachá BIO NAILS