Stržený nehet

Dotaz Anna

Dobrý den, strhl se mi můj přírodní nehet na ruce a nevím co s tím mam dělat, za jak dlouho mi naroste zpátky a není něco co by mohl růst nehtu urychlit?


Odpověď Eva

Hezký den, Anno,

na Vaši otázku není tak jednoduché odpovědět, pokud nemáme alespoň fotku a neznáme souvislosti, proč se Vám strhl váš přírodní nehet. Zda to bylo díky nějakému úrazu nebo jiný důvod, například nějaký neodborný zásah či neléčená plíseň nehtů? V každém případě Vám určitě pro jistotu doporučíme, abyste navštívila lékaře, aby se Vám na to podíval. Jinak z naší nabídky na léčbu nehtů i na urychlení jeho růstu určitě můžeme doporučit kombinaci tří produktů.

A sice Koloidní stříbro sprej, Koloidní stříbro mast a Gold elixír emulze s keratinou. Tyto tři produkty je ideální aplikovat vícekrát za den a střídat je. Po každém umytí rukou si dát jedno či druhé či třetí. Na noc pak bych dala obojí - nejdříve nastříkat Koloidním stříbrem, počkat, až zaschne a poté zamasírovat Gold elixír nebo mast. Tyto tři produkty by Vám mohly opravdu výrazně pomoci, máme s nimi jen ty nejlepší zkušenosti.

Zde jsou produkty:

.
.
.

Pokud by jste se chtěla zeptat na cokoli dalšího, tak samozřejmě pište nebo volejte na číslo 777075875. Vždy se Vám budu ráda věnovat. Hezké podzimní dny přeji. Eva Plachá