Velkoobchodní ceny pro profesionálky

Milé profesionálky -  nehtové designérky, pedikérky, nakupujte u nás za velkoobchodní ceny! 

 
     Jsme přesvědčeni, že tohle je správná cesta, která je spravedlivá vůči Vám, které jste investovaly nemalé finance do svého vzdělávání, získání ŽL a dalších nákladů, spojených s provozováním Vaší činnosti.
 
     Každá profesionálka s živnostenským listem na obor manikérka - pedikérka by měla profesionální nehtovou kosmetiku nakupovat za nižší ceny, než ženy pro domácí využití. Stačí se tedy zaregistrovat na našich stránkách jako velkoobchodník a zaslat nám mailem či na WhatsApp kopii živnostenského listu, který souvisí s oborem manikúra - pedikúra (nevztahuje se na obor kosmetička, kadeřnice či jakoukoli jinou činnost). Tuto kopii prosím zasílejte na náš mail info@bio-nehty.cz a nebo na WhatsApp číslo 777075875 - Eva Plachá.
 
     Profesionálky, které jste již zaregistrované jako běžný zákazník, kontaktujte nás mailem nebo telefonicky a my Vám po prověření Vašeho ŽL sami velkoobchodní registraci nastavíme. 
 
     Po prověření Vašeho ŽL v systému ARES Vám na našem e shopu nastavíme registraci velkoobchodního partnera. Poté po přihlášení se Vám budou u jednotlivých produktů hypoalergenních značek Bio-nails, Kinetics a dále značky EMI zobrazovat nižší velkoobchodní ceny.
 
sleva
 
     Navíc Vám nabízíme možnost zasílání videopostupů a informací o novinkách, které celoročně pro Vás připravujeme.
 
     Pokud byste měly zájem, srdečně Vás zveme do naší prodejny ve Zlíně, ve které Vám rádi a ochotně předvedeme celý náš sortiment a necháme Vás na vlastních rukou vyzkoušet produkty, o které se zajímáte. Vždy se u nás setkáte s přátelskou rodinnou atmosférou a snahou Vám vyjít vstříc.
 
     Pokud Vám cokoli nebude jasné a nebo se na cokoli budete chtít zeptat, určitě Vám vše rádi zodpovíme písemně prostřednictvím našeho mailu info@bio-nehty.cz a nebo ještě lépe telefonu 777075875 - Po - Pá 9 - 17 h.
 
     Eva Plachá a tým BIO-nails
 
107037256_s
 
 
  • Home
  • Design Shoptetak.cz

    Přihlaste se prosím znovu

    Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

    Děkujeme za pochopení.

    Přihlášení