Poděkování od naší milé zákaznice Šárky Siřišťové

Dobrý den paní Evo,

Chtěla bych Vám tímto moc moc poděkovat za to co děláte. Před nedávnem jsem se začala potýkat s alergií na gellak, než jsem to ale zjistila, tak jsem se opravdu trápila. Návštěvy kožní, všelijaké masti s kortikoidy, opuchlá svědivá nehtová lůžka, suché nehtové okolí a následně praskliny do krve. Nejen, že to velmi bolelo, omezovalo mě to v denním životě např. Při úklidu, ale i v práci, kde si denně s klienty podávám ruce a já se styděla aby neviděli ruce, které vypadaly jako že se jim nedává péče přitom jsem kupovala drahé krémy, olejíčky, mastě a nevím co ještě.

Po čase jsem se dostala k tomu, že by to mohla být alergie, narazila na Váš web, snažila se zjistit informace a dala šanci tedy úplně pro mě nové značce. Samozřejmě mi to bylo líto, protože sem doma měla materiál za tisíce, který mi ale ubližoval a tohle znamenalo další investici, abych začala od začátku a pořídila každou jednu tekutinu s nadějí, že mi pomůže. Pro jistotu jsem se odhodlala Vám zavolat s obavou, že mi nějaká nepříjemná ženská dá přednášku o tom, že veškerý info je na webu (což je pravda, ale já mám ráda jistotu).

Místo toho jste mi to zvedla Vy, velmi příjemná paní, která mi se vším poradila a navíc jsem z Vás cítila, že mi nechcete jen nacpat co nejvíce produktů, ale opravdu mi pomoci! Tak moc jste mi zlepšila den s nadějí, že existují ještě takhle moc hodní lidé. ♥️ Mám nyní nehty se vším od Vás týden, první dva dny jsem byla skeptická, protože mě okolí nehtu lehce pálilo, ale přisuzovala jsem to tomu že jsem sundávala starý materiál a tak sem řekla že tomu dám šanci. Každopádně ruce se mi začali pomalu hojit a včera si dokonce všiml můj přítel se slovy "ty nový gely jsou dobrý, viď? Je vidět, že už nemáš opuchlou kůži a nemáš to tak suchý.".... Asi si dovedete představit, jak velkej rozdíl to je, když si toho všiml i chlap :D ale hlavně, je to pro mě obrovská úleva, až mi i slzička ukápla. Někdo by řekl "jsou to jen nehty, ty naděláš, tak to nenos". Ale pro mě je to sebevědomí a základ ženství mít hezky upravené ruce.

Omlouvám se za sloh, ale jsem Vám tak strašně vděčná! 

Děkuji moc. Ještě si udělám nehty jednou, ať jsem si 100% jistá, a pokud nebudu mít reakci, tak jdu hned nakupovat všechny barvy :D ale i kdyby byla a já se gellaku musela vzdát, tak i tak Vám chci poděkovat za Váš milý přístup a pomoc, moc si toho Vážím.

S pozdravem Šárka Siřišťová