Gel lak

Jedná se o speciální gelový produkt, který je "výpotkový"(tedy po jeho vytvrzení má "lepkavý povrch"),  v balení se štětečkem, vytvrzuje se v UV lampě (2 minuty)  nebo LED lampě (1 minutu).  Gel lak je rychlá metoda lakování přírodních nehtů, která vydrží 3 týdny. K aplikaci potřebujeme vždy základní gel lak průhledný (říkáme mu "gel lak nadlak/podlak neboli base/finish)", který se nanáší jako první vrstva (podkladová) na přírodní nehet a také jako závěrečná vrstva (lesk). Mezi tyto průhledné vrstvy nanášíme dvě vrstvy barevného gel laku. Celkově se tedy na přírodní nehet nanáší 4 vrstvy - nejprve průhledná, pak dvě barevné a na závěr opět průhledná. Gel lak je produkt "výpotkový", proto po závěrečné průhledné vrstvě gel laku je potřeba setřít výpotek cleanerem. 
V nabídce je také speciální podkladový průhledný gel lak Grafen, který je extrémně tvrdý a pevný, jeho výdrž je až 4 týdny. Díky své malinko hustější konzistenci umožňuje i modelaci C oblouku a také malé prodloužení přírodního nehtu na papírovou šablonu. Ukončit Gel lakové nehty můžeme taktéž extrémně lesklým a silným výpotkovým Grafenem a nebo bezvýpotkovým gel lakem, který se jmenuje Quick finish gel polish.
Gel lak odstraňujeme dvěma způsoby - buď klasickým odpilováním pilníkem vhodné hrubosti - spíše střední hrubosti v kombinaci s jemným pěnovým blokem pilníkem. Dále je možné jej odstranit bruskou. Gel lak vždy odstraňujeme pouze "do barvy", nikdy neodstraňujeme původní podkladovou vrstvu. Díky tomu si ochráníme náš přírodní nehet před pilováním a z dlouhodobého hlediska tak nijak přírodní nehet nepoškozujeme.
Gel lak barevný lze také využít do gelové modeláže a pracovat s ním stejně, jako s jakýmkoli barevným uv gelem.
Gel lak nadlak podlak (průhledný výpotkový) lze využít na závěr gelové modeláže jako závěrečný vysoký lesk, stejně tak i bezvýpotkový gel lak Quick finish.