EMI - den otevřených dveří Zlín

Znáte EMI?

Víte, že tuto skvělou značku profesionální nehtové kosmetiky nabízíme ve Zlíně již cca 2 roky? Udělejte si výlet do Zlína a navštivte naši kamennou prodejnu v centru města ve čtvrtek 18. 11. 2021 od 9.30 do 17 hodin.

Den předtím je státní svátek, tak si můžete prodloužit volno :-)) Dozvíte se mnohé!

Vyzkoušíte skvělou novinku - ACE base gely. Seznámíte se s novými třpytivými gel laky, které budou naprosto luxusní na vánoce! Znovu Vám představíme neomrzitelné a nadčasové barevné gel laky NUDE, které báječně kryjí v jedné jediné vrstvě! Objevíte úžasné zdobící techniky - samolepky i vodolepky, včetně vánočních motivů. Vyzkoušíte vodolepky Baby boomer, jednoduché a rychlé provedení nejoblíbenějšího desingu za poslední roky. Budeme se na Vás těšit po celý den, v sestavě Marcela Nejezchlebová, Eva Plachá a tým prodejny BIO-nails Zlín.

Čeká Vás příjemná atmosféra, informace, techniky, postupy, představení novinek, ale také malé občerstvení - Prosecco, káva a něco k zakousnutí.

Pro profesionálky sleva 22% na celý sortiment EMI. Těšíme se na Vás všechny, ať už jste profesionálka či nikoli!

Eva a Marcela

  • Home
  • Design Shoptetak.cz

    Přihlaste se prosím znovu

    Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

    Děkujeme za pochopení.

    Přihlášení