Castelbel

Naše historie je tvořena obětavostí a vášní. Z lásky a péče, kterou vkládáme do toho, co děláme, a která vyzařuje až k těm, kteří kupují naše produkty. Dá se to shrnout velmi zjednodušeně: riskovali jsme, čelili nepřízni osudu a věděli jsme, jak hledat alternativu, která nás posune dál a neustále se zlepšujeme.


Psal se rok 1999, když byl Aquiles Barros, tehdy 26letý, profesor chemie na Přírodovědecké fakultě Univerzity v Portu vyzván, aby vytvořil továrnu, která by vyráběla luxusní parfémovaná mýdla pro americkou značku.

On se svým ohromujícím optimismem řekl: "Proč ne?" a zbytek je historie. V roce 2000 Castelbel zahájil výrobu s pouhými šesti zaměstnanci a ročním obratem 150 000 eur.

Původ jména

Naše jméno odráží dvě vlastnosti, které nám zůstávají vlastní, a spojuje jméno naší země (Castêlo da Maia, ve Velkém Portu) se slovem krása, která je přítomná ve všem, co děláme.

O naší historii a faktech, které nás poznamenávají, by se toho dalo říci mnoho. Někdo řekne, že jsme měli štěstí, že jsme mohli oslovit více než 50 zemí a vydělat 10 milionů eur ročně, ale my říkáme, že jsme věděli, jak štěstí hledat.

Castelbel mýdla

Co nás odlišuje

V roce 2006 jsme uvedli na trh vlastní značku vonných produktů pro tělo a domácnost, ke které se v roce 2007 připojila prémiová značka Portus Cale. To vše při pokračování výroby aromatických mýdel pro některé z nejvýznamnějších a nejuznávanějších světových značek.

Máme v sobě stejného ducha, který nás vedl k objevování nových světů, a to nás přimělo jít cestou hledání (příležitostí) a výzev (které nikdy neodmítáme).

tuhá mýdla Castelbel

Tajemství našeho úspěchu je v tom, že si opravdu užíváme to, co děláme, a ceníme si toho, na čem skutečně záleží: lidí. Nic z toho by nebylo možné bez oddaného týmu, který začínal se 6 nebojácnými průkopnickými pracovníky. Na konci roku 2018 nás bylo již přes 200 a v roce 2019 jsme se přestěhovali do nového domova, abychom dále rostli.

Více než kdy jindy jsou naše produkty nadále inspirovány idylickou scenérií údolí řeky Douro a tím nejlepším, co Portugalsko může nabídnout, a zachycují vůně, barvy a atmosféru Portugalska, země tradiční i kosmopolitní, jejíž slunce, teplo a moře jsou potravou pro duši a útěchou pro ducha.

Pokud ještě neznáte naše vonná mýdla, vůně do pokoje a produkty péče o tělo, vydejte se s námi na cestu smyslů.

"My nevyrábíme mýdla, děláme dárky"

ACHILLES BARROS - ZAKLADATEL

Cena

170290
1170290
7 položek celkem
cotton flower 150 1
210 Kč / ks

Cotton Flower Luxusní jemné mýdlo značky Castelbel s uvolňující vůní květu bavlníku. Voní jako...

1-2205
Mydlo w kostce Castelbel roza 150 g
210 Kč / ks

Vonné mýdlo Castelbel Rose jako dárek pro vaše blízké nebo váš domov. Každé mýdlo je ručně raženo...

1-0505
white grape 1
170 Kč / ks

White Grape Luxusní jemné mýdlo značky Castelbel s uvolňující vůní bílého hroznu. Svěží ovocná...

0-0804
creme brulee 200 1
170 Kč / ks

Créme Brulée Luxusní jemné mýdlo značky Castelbel s uvolňující vůní Créme Brulée. Gourmet vůně...

0-0800
lavender chamomile 200 1
260 Kč / ks

Lavender & Chamomile Luxusní jemné mýdlo značky Castelbel s uvolňující vůní levandule a...

1-9098
globetrotter 200 1
199 Kč / ks

Globetrotter Luxusní jemné mýdlo značky Castelbel s uvolňující vůní máty bylinné. Neobsahuje...

0-1698
rhubarb cassis 300 1
290 Kč / ks

Rhubarb & Cassis Luxusní jemné mýdlo značky Castelbel s uvolňující vůní rebarbory a černého...

70347

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem