P-SHINE

Japonská manikúra pro salony - pro ženy, muže i starší děti. Tato prastará japonská technika úpravy přírodního nehtu je  vhodná pro každého, kdo chce své nehty zpevnit, vyživit, zregenerovat a posílit. Při pravidelném používání jsou nehty mnohem pevnější a natolik krásně lesklé, že vypadají jako nalakované průhledným lakem. 

#ShowMore#

P-shine je vhodnou volbou pro všechny, kteří chtějí mít krásně upravené přírodní lesklé nehty bez lakování. Ideální pro pracovníky ve zdravotnictví, kde není dovoleno lakování nehtů nebo gelová modeláž, dále pro maminky na mateřské dovolené, které nemají tolik času na úpravu nehtů. Dále pro všechny, kteří trpí jakýmkoli hormonálním onemocněním (například štítná žláza ) nebo jakoukoli jinou hormonální nerovnováhou, jako je těhotenství, kojení, přechod atd., kdy většinou na nehtech vůbec nic nedrží. 

P-shine je vhodný i pro muže - manažery a zaměstnance bank, kteří často přijdou do kontaktu se zákazníky a chtějí mít pěkné upravené nehty. Ideální je i pro všechny, kteří zažívají vyšší stres, který se vždy projeví i na kvalitě přírodního nehtu. P-shine pasta je založena na přírodní bázi, je určena k regeneraci přírodních nehtů. Obsahuje včelí vosk a mateří kašičku.

 

 Postup aplikace japonské manikúry

  1. Vydesinfikujte ruce své i ruce Vaší klientky
  2. Proveďte základní manikúru - úprava délky a tvaru nehtu profesionálním papírovým pilníkem jemné hrubosti (například 180/240), dále pečlivá úprava kůžičky (zatlačení například pomerančovým dřívkem, případně odstranění kůžičky speciálním seřezávačem Wirmet)
  3. Povrch nehtů srovnejte měkkým oválným pilníčkem -  zelenou stranou, která je malinko drsnější. Zbaví nehet případných nerovností, rýh a mastného povrchu. Nehet se tímto tzv. "otevře", aby byl připraven k následnému zaleštění pasty
  4. Povrch nehtu sjednotíme hladkou růžovou stranou oválného pilníčku, který ještě více odmastí nehtové destičky
  5. Pastu ze zelené krabičky s označením č. 1 naneseme na jelenicový povrch zelené leštičky pomocí přiložené plastové špachtličky a opatrně zapracováváme pravidelnými pohyby do povrchu nehtů, nejlépe jedním směrem. Maličké brusné částice se postarají o vyrovnání případných nerovností. 
  6. Dalším bodem je aplikace pudru z drcených lastur v růžové krabičce s číslem 2. Pomáhá uchovávat lesk na delší dobu. Nanášejte ho pomocí růžové jelenicové leštičky - naberte na špachtličku trošičku pudru, přeneste na růžovou leštičku a opatrně zapracujeme do povrchu nehtu. Pokud budete hodně pečlivá, na nehtu se postupně vytvoří velmi lesklá vrstva s ochrannými a vyživujícími účinky. Extrémní lesk Vás překvapí.
  7. Nehty poté otřete měkkým růžovým jelenicovým hadříkem od zbytků materiálu
  8. Na závěr ošetřete nehtovou kůžičku výživným olejíčkem a tento doporučte své klientce, ať jej i nadále aplikuje každý den večer na noc, aby byla kůžička krásně vyživená a bez vysušených záděrů

A další péče? Doporučte své klientce ze začátku návštěvu Vašeho salonu po 14 dnech a znovu celý postup opakujte. Následně je již možné opakovat aplikaci po cca 3 týdnech. Klientka může doma oživovat lesk pomocí klasické leštičky. Pokud chcete u klientky dosáhnout výrazného zpevnění přírodního nehtu, je třeba dát této metodě trochu času. Výsledek zpevnění nehtů se dostaví po cca 2 - 3 aplikacích. Při pravidelných návštěvách můžete provádět již pouze "doplnění". Není tedy potřeba pastu aplikovat po celé ploše nehtu, ale pouze na odrosty. Leštící pudr můžete aplikovat po celé ploše nehtu, aby byl závěrečný lesk silný a jednotný.

 
Doba celkové aplikace je cca 30 minut. Vysoký lesk, vitalita a zpevnění nehtů potěší Vás i Vaši klientku. Nehty není vhodné následně lakovat ani bezbarvým lakem, je ideální je nechat volně dýchat a nechat působit pastu. Navíc by lak na nehtu ani nedržel, neboť pastou nehet přirozeně promastíme a k mastnému povrchu lak nepřilne. 
 
P-shine není vhodné nanášet na velmi tenké, výrazně oslabené, propilované nehty nebo nehty, kterým klientka násilním odtrhla gelovou modeláž nebo  po bezprostředním odstranění gelových či akrylových nehtů. Principem je totiž leštění, a to je pro takto oslabené nehty nevhodné. U takto oslabených nehtů je vhodné zvolit raději klasický zpevňovač ve formě laku na nehty nebo keratinové výživy a počkat s aplikací P-shine do doby, než se nehty trošku vzpamatují.

Nejprodávanější

pshine sada velka
 
990 Kč
539 p shine sada mala pro zakaznice
 
390 Kč
pshine pilnik
 
25 Kč
pshine pasta
P-shine pasta
OS-PSH/PAS
 
320 Kč
pshine lesticka pasta
 
235 Kč
pshine pudr
P-shine pudr
OS-PSH/PUD
 
320 Kč
pshine lesticka pudr
 
235 Kč
7 položek celkem

Cena

25990
125990

Značky

Položek k zobrazení: 7
pshine sada velka
990 Kč / ks

Japonská manikúra pro salony - pro ženy, muže i starší děti. Tato prastará japonská technika...

OS-PSH/SAD/V
539 p shine sada mala pro zakaznice
390 Kč / ks

Japonská manikúra pro domácí použití - pro ženy, muže i starší děti. Tato prastará japonská...

OS-PSH/SAD/M
pshine pudr
320 Kč / ks

P-shine pudr: Péče o přírodní nehty Powder na P-Shine. Vytváří ochrannou vrstvu přírodního nehtu,...

OS-PSH/PUD
pshine lesticka pudr
235 Kč / ks

Náhradní leštička pro japonskou manikúru. Masíruje zároveň vaše nehty v příjemném tlaku a...

OS-PSH/LES/PU
pshine pasta
320 Kč / ks

P-Shine pasta: vhodná pro první krok manikúry. Nehty lehce zbrousíme jedním směrem zeleným...

OS-PSH/PAS
pshine lesticka pasta
235 Kč / ks

Leštička s jelenicí na japonskou manikúru. Leštička jemně zaleští do nehtu Pshine pastu a zároveň...

OS/PSH/LES/PA
pshine pilnik
25 Kč / ks

Patentovaný P. Shine polstrovaný pilníček je účinnější než jakýkoli smirkový pilník. Je měkký,...

OS-PSH/PIL