P-shine sada malá zákaznická

Kód: OS-PSH/SAD/M
390 Kč / ks
Skladem (5 ks)

Japonská manikúra pro domácí použití - pro ženy, muže i starší děti. Tato prastará japonská technika úpravy přírodního nehtu je  vhodná pro každého, kdo chce své nehty zpevnit, vyžiivit ,zregenerovat a posílit. Při pravidelném používání jsou nehty mnohem pevnější a natolik krásně lesklé, že vypadají jako nalakované průhledným lakem.

P-shine je vhodnou volbou pro všechny, kteří chtějí mít krásně upravené přírodní lesklé nehty bez lakování. Ideální pro pracovníky ve zdravotnictví, kde není dovoleno lakování nehtů nebo gelová modeláž, dále pro maminky na mateřské dovolené, které nemají tolik času na úpravu nehtů. Dále pro všechny, kteří trpí jakýmkoli hormonálním onemocněním (například štítná žláza ) nebo jakoukoli jinou hormonální nerovnováhou, jako je těhotenství, kojení, přechod atd., kdy většinou na nehtech vůbec nic nedrží.

P-shine je vhodný i pro muže - manažery a zaměstnance bank, kteří často přijdou do kontaktu se zákazníky a chtějí mít pěkné upravené nehty. Ideální je i pro všechny, kteří zažívají vyšší stres, který se vždy projeví i na kvalitě přírodního nehtu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

P-shine sada malá zákaznická obsahuje

 • 1x pasta v růžové krabičce (obsahuje včelí vosk a mateří kašičku)
 • 1x leštička na pastu, potažená měkkou přírodní jelenicovou kůží 
 • 2x pilník malý oválný růžovo-zelený
Přednosti P-Shine manikúry 
 • dlouhodobý účinek - zpevnění přírodního nehtu
 • nenáročné udržování stálého a vysokého lesku ošetřeného přírodního nehtu 
 • větší pevnost a pružnost nehtu 
 • nenarušený metabolismus nehtového kořene a nehtového lůžka 
 • prevence proti lámání a třepení nehtů
 • regenerace, posílení přírodního nehtu
 • přírodní produkt vhodný pro každého, včetně mužů, starších dětí , alergiků
 • jednoduchá aplikace, kterou zvládne každý
 • rychlá aplikace do 30 minut
 
Co pasta obsahuje 
P-shine pasta je založena na přírodní bázi, je určena k regeneraci přírodních nehtů
Hlavními složkami jsou včelí pyl a křemičitá hlinka. Křemičitá hlinka je hornina, která se nachází v přírodě, skládá se z mikroskopických křemičitých částí, někdy i s menším podílem písku.
Včelí pyl se skládá z aminokyselin, sacharidu, glukózy, fruktózy, sacharózy, tuků, lecitinu, mastných kyselin, fermentu, minerálních látek-Ca,Mg,G,K,P,Cu, Si, Na, CL, S, dále z karotenu, rutinu, vitaminy C,B1,B2,B5,B6, přírodních hormonů
Zjednodušená formulace složení je taková, že pasta obsahuje včelí vosk a mateří kašičku.
 
Postup
 1. Umyjte si ruce mýdlem a teplou vodou
 2. Proveďte základní manikúru, což je úprava délky a tvaru nehtu profesionálním papírovým pilníkem jemné hrubosti (například 180/240), dále pečlivá úprava kůžičky (zatlačení například pomerančovým dřívkem, případně odstranění kůžičky speciálním seřezávačem Wirmet)
 3. Povrch nehtů srovnejte měkkým oválným pilníčkem -  zelenou stranou, která je malinko drsnější. Zbaví nehet případných nerovností, rýh a mastného povrchu. Nehet se tímto tzv. "otevře", aby byl připraven k následnému zaleštění pasty
 4. Povrch nehtu sjednotíme hladkou růžovou stranou oválného pilníčku, který ještě více odmastí nehtové destičky
 5. Pastu z růžové krabičky naneseme na jelenicový povrch růžové leštičky (například pomocí pomerančového dřívka nebo jakékoli malé špachtličky) a opatrně zapracováváme pravidelnými pohyby do povrchu nehtů, nejlépe jedním směrem. Maličké brusné částice se postarají o vyrovnání případných nerovností. 
 6. Nehty poté otřete měkkým hadříkem od zbytků pasty
 7. Pokud máte doma klasickou leštičku, tak povrch nehtů ještě s její pomocí vyhlaďte do vysokého lesku.
 8. Na závěr ošetřete nehtovou kůžičku výživným olejíčkem a tento si nadále aplikujte každý den večer na noc, aby byla kůžička krásně vyživená a bez vysušených záděrů

A další péče? Velmi jednoduchá. Nehty stačí jednou za týden oživit do vysokého lesku leštičkou a cca dvakrát za měsíc provést znovu zaleštění pastou po celé ploše nehtů. P-Shine zvládne opravdu každý!

 
I když se metodu budete teprve učit, určitě u ní nestrávíte více než půl hodiny. Oproti neošetřeným nehtům uvidíte větší lesk, vitalitu, zpevnění. Nehty není vhodné následně lakovat ani bezbarvým lakem, je ideální je nechat volně dýchat a nechat působit pastu. Navíc by lak na nehtu ani nedržel, neboť pastou nehet přirozeně promastíme a k mastnému povrchu lak nepřilne. 
Pokud chcete dosáhnout výrazného zpevnění přírodního nehtu, je potřeba dát této medotě trochu času. Ke zpevnění nedojde ihned po první aplikaci, výraznějšího efektu se dočkáte po cca 2 - 3 aplikacích. 
P-shine není vhodné nanášet na velmi tenké, výrazně oslabené, propilované nehty nebo nehty, kde jste násilním odtrhli gelovou modeláž nebo  po bezprostředním odstranění gelových či akrylových nehtů. Principem je totiž leštění, a to je pro takto oslabené nehty nevhodné. U takto oslabených nehtů je vhodné zvolit raději klasický zpevňovač ve formě laku na nehty nebo keratinové výživy a počkat s aplikací P-shine do doby, než se nehty trošku vzpamatují.

Malinkaté rady na závěr
Nikdy nečistěte růžovou leštičku ve vodě. Na nejím povrchu je velmi jemná pravá jelenicová kůže, která po kontaktu s vodou nabobtná a po vyschnutí ztvrdne. Leštičku zkrátka ponechte tak a nebo případně opatrně očistěte jemným kartáčkem za sucha.
Po otevření růžové krabičky (pasty) je na jejím povrchu celofánové průhledné kolečko. To nikdy nevyhazujte, po ukončení práce jej vraťte zpět na povrch pasty a krabičku pečlivě uzavřete. Zajistíte si tím několikaletou výdrž pasty, která Vám takto nikdy neseschne. 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: P-SHINE
Hmotnost: 0.04 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: