P-shine profi sada

Kód: OS-PSH/SAD/V
990 Kč / ks
Skladem (>5 ks)

Japonská manikúra pro salony - pro ženy, muže i starší děti. Tato prastará japonská technika úpravy přírodního nehtu je  vhodná pro každého, kdo chce své nehty zpevnit, vyžiivit ,zregenerovat a posílit. Při pravidelném používání jsou nehty mnohem pevnější a natolik krásně lesklé, že vypadají jako nalakované průhledným lakem.

P-shine je vhodnou volbou pro všechny, kteří chtějí mít krásně upravené přírodní lesklé nehty bez lakování. Ideální pro pracovníky ve zdravotnictví, kde není dovoleno lakování nehtů nebo gelová modeláž, dále pro maminky na mateřské dovolené, které nemají tolik času na úpravu nehtů. Dále pro všechny, kteří trpí jakýmkoli hormonálním onemocněním (například štítná žláza ) nebo jakoukoli jinou hormonální nerovnováhou, jako je těhotenství, kojení, přechod atd., kdy většinou na nehtech vůbec nic nedrží.

P-shine je vhodný i pro muže - manažery a zaměstnance bank, kteří často přijdou do kontaktu se zákazníky a chtějí mít pěkné upravené nehty. Ideální je i pro všechny, kteří zažívají vyšší stres, který se vždy projeví i na kvalitě přírodního nehtu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

P-shine profi sada velká obsahuje
 • 3 pilníčky
 • brusná pasta č. 1 (zelená)
 • leštící pudr č. 2 (růžový)
 • špachtlička plastová
 • zelená jelenicová leštička k pastě č. 1
 • růžová jelenicová  leštička k pudru č. 2
 • zatlačovač kůžičky plastový
 • jelenicová růžová kůže na vyhlazování a dočištění nehtů
Co pasta obsahuje 
P-shine pasta je založena na přírodní bázi, je určena k regeneraci přírodních nehtů
Hlavními složkami jsou včelí pyl a křemičitá hlinka. Křemičitá hlinka je hornina, která se nachází v přírodě, skládá se z mikroskopických křemičitých částí, někdy i s menším podílem písku.
Včelí pyl se skládá z aminokyselin, sacharidu, glukózy, fruktózy, sacharózy, tuků, lecitinu, mastných kyselin, fermentu, minerálních látek-Ca,Mg,G,K,P,Cu, Si, Na, CL, S, dále z karotenu, rutinu, vitaminy C,B1,B2,B5,B6, přírodních hormonů
Zjednodušená formulace složení je taková, že pasta obsahuje včelí vosk a mateří kašičku.
 
Postup
 1. Vydesinfikujte ruce své i ruce Vaší klientky
 2. Proveďte základní manikúru - úprava délky a tvaru nehtu profesionálním papírovým pilníkem jemné hrubosti (například 180/240), dále pečlivá úprava kůžičky (zatlačení například pomerančovým dřívkem, případně odstranění kůžičky speciálním seřezávačem Wirmet)
 3. Povrch nehtů srovnejte měkkým oválným pilníčkem -  zelenou stranou, která je malinko drsnější. Zbaví nehet případných nerovností, rýh a mastného povrchu. Nehet se tímto tzv. "otevře", aby byl připraven k následnému zaleštění pasty
 4. Povrch nehtu sjednotíme hladkou růžovou stranou oválného pilníčku, který ještě více odmastí nehtové destičky
 5. Pastu ze zelené krabičky s označením č. 1 naneseme na jelenicový povrch zelené leštičky pomocí přiložené plastové špachtličky a opatrně zapracováváme pravidelnými pohyby do povrchu nehtů, nejlépe jedním směrem. Maličké brusné částice se postarají o vyrovnání případných nerovností. 
 6. Dalším bodem je aplikace pudru z drcených lastur v růžové krabičce s číslem 2. Pomáhá uchovávat lesk na delší dobu. Nanášejte ho pomocí růžové jelenicové leštičky - naberte na špachtličku trošičku pudru, přeneste na růžovou leštičku a opatrně zapracujeme do povrchu nehtu. Pokud budete hodně pečlivá, na nehtu se postupně vytvoří velmi lesklá vrstva s ochrannými a vyživujícími účinky. Extrémní lesk Vás překvapí.
 7. Nehty poté otřete měkkým růžovým jelenicovým hadříkem od zbytků materiálu
 8. Na závěr ošetřete nehtovou kůžičku výživným olejíčkem a tento doporučte své klientce, ať jej i nadále aplikuje každý den večer na noc, aby byla kůžička krásně vyživená a bez vysušených záděrů

A další péče? Doporučte své klientce ze začátku návštěvu Vašeho salonu po 14 dnech a znovu celý postup opakujte. Následně je již možné opakovat aplikaci po cca 3 týdnech. Klientka může doma oživovat lesk pomocí klasické leštičky. Pokud chcete u klientky dosáhnout výrazného zpevnění přírodního nehtu, je třeba dát této metodě trochu času. Výsledek zpevnění nehtů se dostaví po cca 2 - 3 aplikacích. Při pravidelných návštěvách můžete provádět již pouze "doplnění". Není tedy potřeba pastu aplikovat po celé ploše nehtu, ale pouze na odrosty. Leštící pudr můžete aplikovat po celé ploše nehtu, aby byl závěrečný lesk silný a jednotný.

 
Doba celkové aplikace je cca 30 minut. . Vysoký lesk, vitalita a zpevnění nehtů potěší Vás i Vaši klientku. Nehty není vhodné následně lakovat ani bezbarvým lakem, je ideální je nechat volně dýchat a nechat působit pastu. Navíc by lak na nehtu ani nedržel, neboť pastou nehet přirozeně promastíme a k mastnému povrchu lak nepřilne. 
 
P-shine není vhodné nanášet na velmi tenké, výrazně oslabené, propilované nehty nebo nehty, kterým klientka násilním odtrhla gelovou modeláž nebo  po bezprostředním odstranění gelových či akrylových nehtů. Principem je totiž leštění, a to je pro takto oslabené nehty nevhodné. U takto oslabených nehtů je vhodné zvolit raději klasický zpevňovač ve formě laku na nehty nebo keratinové výživy a počkat s aplikací P-shine do doby, než se nehty trošku vzpamatují.

Malinkaté rady na závěr
Nikdy nečistěte růžovou leštičku ve vodě. Na nejím povrchu je velmi jemná pravá jelenicová kůže, která po kontaktu s vodou nabobtná a po vyschnutí ztvrdne. Leštičku zkrátka ponechte tak a nebo případně opatrně očistěte jemným kartáčkem za sucha.
Po otevření růžové krabičky (pasty) je na jejím povrchu celofánové průhledné kolečko. To nikdy nevyhazujte, po ukončení práce jej vraťte zpět na povrch pasty a krabičku pečlivě uzavřete. Zajistíte si tím několikaletou výdrž pasty, která Vám takto nikdy neseschne. 

 

Video představení profi P-SHINE sady velké

Doplňkové parametry

Kategorie: P-SHINE
Hmotnost: 0.1 kg
5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JJ Avatar autora | 23.8.2023
Perfektní, nehty jsou krásné!
5
JT Avatar autora | 5.3.2023
Žena je spokojená, nehty ma lesklé
5
Avatar autora | 24.4.2022
Skutečnost odpovídá popisu. Jsem velmi spokojená.
5
NZ Avatar autora | 21.8.2020
Dobrý den, byla jsem s produktami velice spokojená. Moc děkuji zas objednám.
Nevyplňujte toto pole:
Avatar autora 24.4.2022 20:34
Výsledek odpovídá popisu. Jsem velmi spokojená.
Odpovědět