Koloidní stříbro

Jak se zbavit plísně na nehtech? Jednoduše!

Plísně rukou, nohou i v meziprstních prostorech trápí mnoho žen i mužů, hlavně také diabetiků. Pokud ji podchytíte zavčasu, je možné se jí zbavit poměrně brzy, například do dvou měsíců. Pokud však plíseň není řešena delší dobu a nebo je řešena, ale s málo účinnými přípravky, je pak o to těžší a zdlouhavější se jí zbavit. Koloidní stříbro dokáže v této oblasti skutečné zázraky.

Jedná se o účinný přírodní kosmetický přípravek proti mykózám a plísním nehtů od českého výrobce Vás opravdu nezklame! Plíseň na nehtech rukou i nohou spolehlivě zlikviduje koloidní stříbro včetně mykóz v meziprstních prostorech. A v případě potřeby i pokožky v oblasti vlasů či vousů. Můžete ho používat buď samostatně a nebo v kombinaci s dalšími přípravky z naší nabídky (Antifungal solution, Fungian). Nikdy není pozdě i na léčbu dlouholetých chronických obtíží, kdy jste možná již všechno vzdali. Chce to pouze trpělivost a vydržet s pravidelnou aplikací.

 #ShowMore#

Účinky jsou překvapující i u dlouhodobých plísní nehtů. Tento produkt je skutečnou zárukou, jak se zbavit plísně na nehtech jednou provždy. Věřte, že je to jeden z nejúčinnějších přípravků, co pomáhá na plíseň nehtů. Zároveň také řeší problematiku odloučení nehtů od nehtového lůžka. Nehet postupně přiroste zpět k nehtovému lůžku. Koloidní stříbro je vhodné i pro diabetiky!

Doporučená aplikace:

  • Dané místo řádně omyjte a osušte
  • Pokožku nechejte cca 10 minut vyschnout (neměla by být nasáklá vodou - platí zejména pro nehty a jejich okolí)
  • Aplikujte lehkým nástřikem, nebo naťupáním pomocí vatového tamponu
  • V případě ošetření nehtů je také vhodný zábal, po dobu cca 20 - 30 minut, ideálně 1 x denně, například večer u televize
  • V případě odloučení nehtů od nehtového lůžka se snažte tekutinu nastříkat co nejvíce i pod nehet

Tento postup provádějte minimálně po dobu 3 až 4 týdnů nebo déle, podle potřeby. Ideální je koloidní stříbro aplikovat vícekrát denně, pokud to není možné, tak alespoň ráno a večer. V případě chronických a mnohaletých těžkých mykóz se ošetřující účinky Koloidního stříbra mohou projevit až po delší době. Důležitá je taktéž pravidelnost aplikace - její přerušení na několik dnů v podstatě znamená návrat na samotný začátek. Ideální je tedy pečlivost a pravidelné ošetřování každý den. Pokud odjíždíte na dovolenou, vezměte si produkt s sebou. 

Zároveň doporučujeme ošetřit nástřikem vnitřní prostor používané obuvi a tuto nechat alespoň 24 hodin "odpočinout". Pokud nemáte možnost střídat obuv, tak provádějte nástřik obuvi hned po příchodu z práce, aby do rána mohl produkt v obuvi působit. Pro vyšší efekt je vhodné stejným způsobem ošetřit i ponožky.

Jelikož Koloidní stříbro neobsahuje žádné další přidané látky, jako jsou barviva, konzervanty a podobně, lze následně aplikovat jakékoliv další produkty ať již tradičního, nebo alternativního zaměření. Kombinovat koloidní stříbro s dalšími přípravky je tedy bez obav vhodné.

Nejprodávanější

3 položek celkem

Cena

120150
1120150

Značky

Položek k zobrazení: 3
lahvicka 25ml 40 mykoza
135 Kč / ks

Přírodní kosmetický přípravek Proti mykózám a plísním je určen pro účinnou likvidaci...

KS-PLI/SPR/25/40
koloidni stribro mykozy 50ppm 25ml 1
150 Kč / ks

Vysoce účinný přírodní kosmetický přípravek proti mykózám a plísním od českého výrobce Vás...

KS-PLI/SPR/25/50
lahvicka 25ml 30 poceni
120 Kč / ks

Přírodní kosmetický přípravek Proti zápachu a nadměrného pocení nohou je určen k účinné likvidaci...

KS-POC/ZAP/SPR/25/30