Koloidní stříbro na plísně sprej 200 ml - 50ppm

Kód: KS-PLI/SPR/200/50
300 Kč / ks 3 Kč / 1 ml
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení

Vysoce účinný přírodní kosmetický přípravek proti mykózám a plísním od českého výrobce Vás opravdu nezklame! Je určen pro spolehlivou likvidaci povrchových mykóz nehtů rukou i nohou, v meziprstních prostorech a v případě potřeby i pokožky v oblasti vlasů či vousů. Účinky jsou překvapující i u dlouhodobých plísní nehtů. Tento produkt je skutečnou zárukou, jak se zbavit plísně na nehtech jednou provždy. Věřte, že je to jeden z nejúčinnějších přípravků, co pomáhá na plíseň nehtů. Zároveň také řeší problematiku odloučení nehtů od nehtového lůžka. Nehet postupně přiroste zpět k nehtovému lůžku. Koloidní stříbro je vhodné i pro diabetiky!

Baleno v praktických tmavých plastových lahvičkách o objemu 200 ml s mechanickým rozprašovačem.

Tekutina bez parfemace.

Koncentrace50 ppm - extra silná, vhodná i pro chronické dlouhodobé obtíže s mykózami nehtů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Plísně rukou, nohou i v meziprstních prostorech trápí mnoho žen i mužů, hlavně také diabetiků. Pokud ji podchytíte zavčasu, je možné se jí zbavit poměrně brzy, například do dvou měsíců. Pokud však plíseň není řešena delší dobu a nebo je řešena, ale s málo účinnými přípravky, je pak o to těžší a zdlouhavější se jí zbavit. Koloidní stříbro dokáže v této oblasti skutečné zázraky. Můžete ho používat buď samostatně a nebo v kombinaci s dalšími přípravky z naší nabídky (Antifungal solution, Fungian). Nikdy není pozdě i na léčbu dlouholetých chronických obtíží, kdy jste možná již všechno vzdali. Chce to pouze trpělivost a vydržet s pravidelnou aplikací.

Doporučená aplikace:

- Dané místo řádně omyjte a osušte
- Pokožku nechejte cca 10 minut vyschnout (neměla by být nasáklá vodou - platí zejména pro nehty a jejich okolí)
- Aplikujte lehkým nástřikem, nebo naťupáním pomocí vatového tamponu
- V případě ošetření nehtů je také vhodný zábal, po dobu cca 20 - 30 minut, ideálně 1 x denně, například večer u televize

- V případě odloučení nehtů od nehtového lůžka se snažte tekutinu nastříkat co nejvíce i pod nehet

Tento postup provádějte minimálně po dobu 3 až 4 týdnů nebo déle, podle potřeby. Ideální je koloidní stříbro aplikovat vícekrát denně, pokud to není možné, tak alespoň ráno a večer. V případě chronických a mnohaletých těžkých mykóz se ošetřující účinky Koloidního stříbra mohou projevit až po delší době. Důležitá je taktéž pravidelnost aplikace - její přerušení na několik dnů v podstatě znamená návrat na samotný
 začátek. Ideální je tedy pečlivost a pravidelné ošetřování každý den. Pokud odjíždíte na dovolenou, vezměte si produkt s sebou. 

Zároveň doporučujeme ošetřit nástřikem vnitřní prostor používané obuvi a tuto nechat alespoň 24 hodin "odpočinout". Pokud nemáte možnost střídat obuv, tak provádějte nástřik obuvi hned po příchodu z práce, aby do rána mohl produkt v obuvi působit. Pro vyšší efekt je vhodné stejným způsobem ošetřit i ponožky.

Jelikož Koloidní stříbro neobsahuje žádné další přidané látky, jako jsou barviva, konzervanty a podobně, lze následně aplikovat jakékoliv další produkty ať již tradičního, nebo alternativního zaměření. Kombinovat koloidní stříbro s dalšími přípravky je tedy bez obav vhodné.

Složení přípravku:

Koloidní stříbro jsou nanočástice stříbra čistoty 99,99 %, rozptýlené v laboratorně čištěné vodě Aqua Purificata. Velikost částic je v řádu nanometrů.

Uskladnění:
- Zabraňte přímému slunečnímu záření
- Koloidní stříbro uchovávejte v rozmezí od 5 do 25 °C

- Neskladujte v chladničce, rozhodně nezmrazujte!
- Uchovejte dobře uzavřeno a nejlépe na temném místě.
- Chraňte před intenzivním a dlouhodobě působícím magnetickým polem (mikrovlnná trouba, televize, router, PC).
- Při manipulaci se vyvarujte dlouhodobému styku Koloidního stříbra s kovovými předměty, jako jsou nádoby, lžičky, naběračky atd.

Dermatologicky testováno. Atest Státního zdr. ústavu Praha: CTZB 187-483/12-69, EX 120277.
Mikrobiologické vyšetření ZÚ Ostrava: 4038/2010, ZU/03369/2010.

Doplňkové parametry

Kategorie: Koloidní stříbro
Hmotnost: 0.2 kg
Koncentrace: 50ppm
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JO Avatar autora | 10.7.2024
Zdá se mi že to stříbro zabírá
5
LP Avatar autora | 3.5.2024
Veliká spokojenost. Všechno jím dezinfikuji. Nohy nesvědí. Doporučuji

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: