Fungian 10ml

Kód: TR-FUN/10
245 Kč / ks 25 Kč / 1 ml
Skladem (>5 ks)

Jeho účinek je naprosto famózní! I ty nehty, které jsou v  pokročilém stádiu plísně a které jste řešili třeba i měsíce nebo roky bez úspěchu různými přípravky a nepodařilo se Vám plísně zcela zbavit, u produktu Fungian Vás překvapí úplné vyřešení plísně během  3 měsíců. Je ale samozřejmě nutné přípravek pravidelně používat, a to nejlépe minimálně 3x denně. Pokud budete neustále zapomínat na aplikaci přípravku, tak si zkuste vzpomenout aspoň jednou denně před spaním, na noc. Úspěch se sice prodlouží, ale i tak bude probíhat.

Detailní informace

Detailní popis produktu

FUNGIAN – ANTIFUNGAL LIQUID 10 ml

 • je naprosto unikátní a skvělý přípravek na řešení mykotických (plísňových) nehtů jak na rukou, tak také nohou 
 • certifikovaný profesionální produkt pro použití v salonech i doma 
 • úspěšné řešení i velmi pokročilých plísní 
 • prevence plísní rukou i nohou 
 • skvělý na odmaštění nehtů před aplikací laků na nehty, gel laků i UV gelů 
 • působí také proti bakteriím a virům 
 • prevence žloutenky 
 • je možné jej použít na kůži celého těla (i v ředěném stavu) 
 • aktivní substance působí formou rozpadu plísňových buněk, tím zamezuje jejich množení a růstu 
 • nejedná se o lak na nehty, ale tekutinu, která je průhledná a okamžitě na nehtu zasychá doporučujeme do všech nehtových i pedikérských studií, jak k přímé aplikaci, tak i k dalšímu prodeji 
 • doporučujeme pro domácí využití jako prevenci plísní na nohou
 • produkt vhodný i pro diabetiky
 
Balení:  lahvička se štětečkem 10 ml
SOLUTION FOR FUNGUS NAIL – OVĚŘENÝ PŘÍPRAVEK jako řešení pro mykotické nehty! Profesionální přípravek určený na ošetřování a léčbu mykotických nehtů. Aktivní substance působí formou rozpadu plísňových buněk, tím zamezuje jejich množení a růstu.
 

Jeho účinek je naprosto famózní! I ty nehty, které jsou v  pokročilém stádiu plísně a které jste řešili třeba i měsíce nebo roky bez úspěchu různými přípravky a nepodařilo se Vám plísně zcela zbavit, u produktu Fungian Vás překvapí úplné dořešení problému s plísněmi již během  3 měsíců. Je ale samozřejmě nutné přípravek pravidelně používat, a to nejlépe minimálně 3x denně. Pokud budete neustále zapomínat na aplikaci přípravku, tak si zkuste vzpomenout aspoň jednou denně před spaním, na noc. Řešení problematiky plísní se sice prodlouží, ale i tak bude probíhat.


Fungian svým mírným zápachem připomíná odlakovač. Jedná se o skleněnou lahvičku s plastovým vrškem, obsah 10 ml čiré tekutiny, v balení se štětečkem. Od otevření spotřebujte do 24 měsíců. Výrobce zn. Truscada Žilina Slovensko. Země původu: Holandsko.

Popis produktu

Aktivní substance Benzalkonium Chloride0,1% působí formou rozkladu plísňových buněk, čímž zamezují jejich množení a růstu.
 
Použití
Nehty co nejvíce zkraťte pilníkem nebo manikurními nůžkami. V případě potřeby proveďte povrchové zbroušení nehtů blokem pilníkem.  Aplikujte tekutinu štětcem 2 - 3x denně na postižené místo po celé ploše nehtu i pod nehet. Tekutinu nanášejte vždy na všechny nehty, i kdyby byl viditelně postižen pouze některý z nehtů. V aplikaci pokračujte tak dlouho, dokud je to potřebné. Pokud je plíseň v počátečním stádiu, bude Vám možná stačit jedno nebo dvě balení produktu. Pokud je plíseň dlouhodobá, úplné dořešení může trvat i několik měsíců.
 
Složení podle INCI
Heptane, Ethyl Acetate, Isopropyl alcohol, Tolnaftate
 
Upozornění
Skladujte mimo dosah dětí. V případě zasáhnutí očí vyplachujte proudem čisté vody po dobu 10 minut a poté vyhledejte lékaře.

 Možnosti použití:


1. Počínající plíseň na rukou nebo nohou - přírodní nehty nelakované

    Pokud máte počínající plíseň na rukou nebo nohou, je ideální přípravek Fungian nanášet po celé ploše přírodního nehtu  minimálně 3 x denně po dobu jednoho měsíce. Postižené místo nechte postupně vyrůstat, nehty zkracujte vždy řádně vydezinfikovaným papírovým pilníkem nebo manikurními nůžkami (přípravky pro dezinfekci nástrojů najdete v naší nabídce).


2. Počínající plíseň na rukou nebo nohou- přírodní nehty lakované

     Pokud máte počínající plíseň na rukou nebo nohou a společenské hledisko Vás nutí, abyste měla nalakované nehty, tak je možné zahájit řešení, včetně lakování nehtů lakem - ideální je takový lak, který nebude obsahovat žádné škodlivé ani nešetrné látky, jako je například z naší nabídky lak Solargel od Kinetics, který sám schne na vzduchu a odlakovává se odlakovačem. Zasychá za 3 minuty a vydrží na nehtech až 1 týden. Je vhodný i pro těhotné a kojící ženy.

Postup je pak takový, že nejdříve všechny nehty potřeme protiplísňovým přípravkem Fungian po celé ploše, poté i pod nehty. Pak můžeme začít s aplikací laku na nehty. Po dobu, kdy máme nehty nalakované, pravidelně přípravek Fungian aplikujeme zespodu pod nehty, nejlépe minimálně 3 x denně, hlavně však na noc. Po odlakování nehtů odlakovačem opět postupujeme stejně.


3. Počínající plíseň na rukou nebo nohou- gelové nebo gel lakové nehty

     Pokud chodíte pravidelně k manikérce (nehtové designérce), pedikérce nebo si sama doma děláte gelové či gel lakové nehty a chcete v nich i nadále pokračovat i přesto, že jste zjistila počínající plíseň na rukou či nohou, tak je to možné, ale samozřejmě je potřeba se ihned zaměřit na aplikaci přípravkem Fungian. Čím dříve s aplikací začnete, tím lépe se Vám podaří plíseň zastavit hned v počáteční fázi, aby se nerozšířila na další nehty. 

Postup by byl takový, že na manikurně upravené nehty nejdříve po celé ploše naneseme protiplísňový přípravek Fungian. Poté aplikujeme šetrný bezkyselinový přilnavač gelu PRIMER BONDER. Poté již aplikujeme první tenkou vrstvu speciálního výživného vitamínového podkladového gelu na oslabené nehty STRONG BASE a postupujeme dále, jak jsme zvyklí při gelové modeláži. Po ukončení na závěr aplikujeme přípravek Fungian pod dokončené gelové nehty. Aplikaci Fungianu pod nehty provádíme pak po celou dobu, kdy máme gelové nehty, alespoň 3x denně, pokud zapomeneme, tak hlavně na noc.

Po odrostení gelové modeláže provedeme odstranění dezinfikovaným pilníkem nebo bruskou a opět postupujeme stejně, tedy nanesením Fungianu po celé ploše nehtů a dále aplikací bezkyselinového přilnavače Primer Bonder a poté první vrstvy podkladového gelu na oslabené nehty STRONG BASE.

Postup opakujeme stále dokola, dokud nehty neodrostou. V aplikaci Fungianu můžeme pokračovat i nadále, v rámci prevence.


4. Rozsáhlejší plíseň na rukou nebo nohou - přírodní nehty nelakovné

     Pokud máte plíseň na rukou nebo nohou již delší dobu a postupně se rozšířila na více nehtů nebo všechny nehty, je ideální přípravek Fungian nanášet po celé ploše přírodních nehtů nejen na povrchu, ale také pod nehtem, a to minimálně 3 x denně po dobu 2 - 3 měsíců. Pokud přes den na aplikaci zapomenete, tak prosím nezapomeňte aplikaci provést hlavně na noc, před spaním, aby produkt mohl působit. Nehty nechte postupně vyrůstat, zkracujte je vždy nejlépe zcela novým papírovým pilníkem a nebo alespoň řádně zdesinfikovaným (přípravky pro desinfekci nástrojů naleznete v naší nabídce).

     Nezapomeňte řádně dbát na hygienu - je potřeba mít vlastní ručníky, abychom plísní neohrozili ostatní členy domácnosti.


 5. Rozsáhlejší plíseň na rukou nebo nohou - přírodní nehty lakované

     Pokud máte plíseň na rukou nebo nohou již delší dobu, nedaří se Vám ji vyřešit a zároveň chcete mít nebo v rámci společenského hlediska musíte mít nehty nalakované, tak je určitě možné ji přípravkem Fungian vyřešit, připravte se však na trpělivost, bude to trvat déle, pravděpodobně několik měsíců. Ale určitě se nevzdávejte, úspěch se při pravidelném používání zcela jistě dostaví. Opět je však také velmi důležité zvolit velmi kvalitní šetrný lak na nehty, takový, který neobsahuje žádné škodlivé látky, (vhodný i pro těhotné a kojící ženy) který sám schne na vzduchu již za 3 minuty, odlakovává se odlakovačem a vydrží na přírodních nehtech až 1 týden. Z naší nabídky je to lak Solargel od značky Kinetics.

https://www.bio-nehty.cz/lak-kinetics-hypoalergenni/

     Postup je pak takový, že pečlivě odlakované, manikúrou upravené nehty potřeme po celé jejich ploše přípravkem Fungian a poté ještě i pod nehty. Fungian okamžitě zasychá a zároveň nehty perfektně odmastí, což je výhoda, neboť díky odmaštění nehtů lak velmi dobře přilne, a tedy dlouho vydrží. Naneseme tedy dvě vrstvy laku, poté průhledný Top (nadlak). Poté již se věnujeme pravidelné každodenní aplikaci Fungianu během dne a hlavně na noc, minimálně 3 x denně pod nehty. Fungian používejte tak dlouho, dokud nebude plíseň zcela zlikvidována. Po úspěšné léčbě jej můžete používat i nadále, jako prevenci a také kvůli dokonalému odmaštění nehtů před aplikací laku na nehty.


 6. Rozsáhlejší plíseň na rukou nebo nohou - gelové nebo gel lakové nehty

     V případě, že máte již rozsáhlou plíseň na všech prstech rukou nebo nohou, nedoporučujeme aplikovat na tyto nehty žádný gelový materiál, tedy ani gelovou modeláž, ani potažení přírodních nehtů gelem, ani gel laky, ani laky na nehty. Ideální je vzdát se této úpravy nehtů, po celou dobu léčby nehtů a pouze pravidelně aplikovat protiplísňovou tekutinu Fungian, jak po celé ploše nehtů, tak také pod nehty, a to minimálně 3 - 5x denně. Pokud zapomenete, nevadí, tak alespoň ráno a večer před spaním. Toto ošetření je nutné provádět denně, nehty nechat odrůstat a pravidelně je co nejvíce zkracovat vždy novým papírovým pilníkem. Ten, který jste použili, ihned vyhoďte. Věnujte se také pečlivě hygieně - vlastní ručníky jsou samozřejmostí - abyste chránili další členy Vaší domácnosti. Při práci používejte gumové rukavice, aby se Vám pod nehty nedostávala voda a nedocházelo k dalšímu zhoršení plísní, jejichž živnou půdou je také vlhkost.

https://www.bio-nehty.cz/pedikurni-set-pilniku-180-180-velmi-tenke/

     Pokud se přece jen rozhodnete, že na nehty chcete něco aplikovat, tak nejvhodnější bude speciální lak na nehty s protiplísňovým složením - Antifugi Silver gel, který neobsahuje žádné škodlivé ani nešetrné látky a je vhodný i pro alergiky, těhotné i kojící ženy. Jedná se o lak, který sám schne na vzduchu již za 3 minuty, vydrží 1 týden a odlakovává se odlakovačem. Postup by byl zcela shodný s postupem v bodu číslo 5.

 

Důležité upozornění: Prosíme, pokud jste alergik, přečtěte si náš důležitý podrobný článek ohledně alergií, co vše je ideální dodržet, aby se alergie znovu nedostavila. Součástí článku jsou i odkazy, co budete potřebovat od A až do Z na konkrétní zvolený systém úpravy nehtů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dezinfekce - kůže, nástroje, plochy
Hmotnost: 0.04 kg
Druhy dezinfekcí: na kůži
5
57x
4
2x
3
3x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
PE Avatar autora | 20.6.2024
Používám krátce, ale zdá se, že funguje.
5
MK Avatar autora | 6.6.2024
Zatím používám 14 dní a je vidět zlepšení
5
IB Avatar autora | 5.6.2024
Tento produkt mi opravdu hodně zlepšil stav mikozy na nehtech. Zatím používám krátce a nehty na nohou dorůstají velmi pomalu.
5
V Avatar autora | 23.5.2024
Konečně něco co opravdu funguje. Mohu doporučit !!!
5
Z Avatar autora | 3.5.2024
produkt se jeví opravdu super
5
AC Avatar autora | 2.5.2024
Zatím natirám měsíc a půl. Brzy na hodnocení. Budu doufat. Zatím....
5
KV Avatar autora | 25.4.2024
Výborný při léčbě plísní na rukou.Maximálně spokojená.Dlouho jsem hledala přípravek,který mě plíseň vyléčí a naštěstí jsem našla.
3
IK Avatar autora | 23.4.2024
Zatím ho používám krátkou dobu - cca 10 dní, takže nemohu hodnotit
5
DN Avatar autora | 19.4.2024
Zatím odzkoušeno krátkou dobu,snad pomůže
5
V Avatar autora | 8.4.2024
Pro mne zázrak,po 14 dnech používání radikální změna k lepšímu! Po X letech zkoušení přípravků, konečně něco funguje!!!!!
5
L Avatar autora | 2.4.2024
Snadná aplikace. Po 14 dnech zatím nevidím změnu, ale mám větší část nehtu postiženou, tak snad později.
5
JN Avatar autora | 8.3.2024
Zásadní zlepšení již po 14 dnech pravidelného používání.
5
VH Avatar autora | 27.2.2024
Spokojenost,opravdu pomáhá.
5
ZF Avatar autora | 26.2.2024
Nemůžu produkt zatím hodnotit,používám kratince....myslím,že k tomu,abych hodnotila,potřebuji delší cas....
5
MR Avatar autora | 21.2.2024
Opravdu funguje. Zachránil mi nehty na rukou zasažené plísní, když nic jiného nepomáhalo. Trvalo to cca. 3 měsíce a nyní mám zase zdravé nehty. Používám už jen jako prevenci pod lak na nehty.
5
Avatar autora | 19.2.2024
Velmi
5
LK Avatar autora | 11.9.2023
Syn mel nehtovou mykozu a diky pravidelnemu pouzivani vyrobku se stav nehtu zlepsil za par tydnu a po necelych osmi tydnech je mykoza z 90% pryc. Ocenuji i jednoduchost aplikace steteckem.
5
JT Avatar autora | 5.9.2023
Ano velmi
5
PJ Avatar autora | 31.7.2023
Funguje, kupuju stále dokola i jako přípravu na lakování. A funguje asi i na jiné kvasinky než na nehtech - vyzkoušeno na prasklém koutku u rtů, zaceleno za dva dny.
5
A Avatar autora | 26.7.2023
Doporučuji vyzkoušet. Není mnoho prostředků, které léčí nehtovou plíseň. Tento si myslím, že asi pomáhá. Píši asi, protože ještě nemám vyhráno ale zlepšení je viditelné. Doporučuji
5
KL Avatar autora | 22.6.2023
S produktem jsem moc spokojená. Opravdu funguje. Plíseň na nehtu mě trápila víc jak pět let a nic mi nepomáhalo
5
LP Avatar autora | 2.6.2023
Maximalne, po 2 tydnech pouzivani jde videt i vysledek. Dekuji
5
AM Avatar autora | 29.5.2023
Jsem velmi spokojená s výrobkem.Příště objednám opět.
5
JJ Avatar autora | 9.5.2023
Zdá se že funguje
5
PV Avatar autora | 2.5.2023
Zatím používám krátce. Spoléhám na to. Snad to bude mít lepší výsledek, než přípravky doporučené dermatologem, které jsem používal hodně dlouho a výsledek žádný.
5
JH Avatar autora | 22.4.2023
Pecka
5
Avatar autora | 14.4.2023
Koupila jsem 2 lahvičky,jednu už mám pryč, používám 3x denně, rychle zaschne,takže pohoda. Kombinuji s exoderil a octovymi lázněmi, plíseň je pryč a nehet pomalu dorůstá. Doporučuji 👍
3
LO Avatar autora | 13.4.2023
Zatím testuju,
5
ZL Avatar autora | 13.4.2023
Zatím je to příliš brzo. Vyzkoušel jsem dvacet přípravků, včetně Batrafenu na předpis. Po pěti letech bez úspěchu. Uvidíme.
5
DS Avatar autora | 15.3.2023
Perfektní, jediné, co zabírá na plíseň na nehteh, za týden viditelné změny!!!!
3
MB Avatar autora | 12.3.2023
Zatím asi krátká doba používání
5
A Avatar autora | 8.3.2023
Opravdu ucinny lek na nehtovou plíseň! Účinný od prvního použití. Používala jsem roztoky z lékárny, ale tohle jedine zabralo hned :)
5
DS Avatar autora | 19.2.2023
Pouzivam 14 dni, funguje,nehtova plisen ustupuje????
5
VL Avatar autora | 31.1.2023
Výrobek opravdu funguje, ale musíte mít trpfělivost.
5
T Avatar autora | 30.1.2023
Poprvé co mi nějaký přípravek zabral! Mám plíseň na nehtech nohou druhým rokem, léčila jsem dlouhodobě různými driáky, trpělivě i nekolik měsíců, včetně doprovodných opatření- bez většího efektu! Poté jsem našla Fungian a Antifungal, už jsem byla opravdu zoufalá. Nehet jsem opilovala na minimum a po měsíci střídavého užívání obou přípravků (opravdu jsem se snažila co nejčastěji) se mi chtělo brečet radostí- vidím zdravý nehet a to po letech, kdy byl deformovaný. Neuvěřitelné, budu doporučovat.
5
AS Avatar autora | 19.1.2023
Jsem moc spokojená s nakoupenými laky i s tím, že jsem náhodou objevila tuto firmu a rozhodně už nebudu nakupovat nikde jinde.
4
AD Avatar autora | 4.1.2023
Používám ho asi 14 dnů, pozoruji již lehké zlepšení.
5
Avatar autora | 19.12.2022
Skvely produkt,jako jediny pomuze i na dlouhodobe problemy s nehty na nohou,dekuji.M.
5
MF Avatar autora | 9.11.2022
Produkt je skvělý, účinky rychlé. Není levný, ale určitě se vyplatí.
5
D Avatar autora | 9.10.2022
Super, po 10 dnech potírání plíseň krásně ustupuje a bledne.
5
RJ Avatar autora | 18.9.2022
Opravdu funguje!Měla jsem problém,že se mi nehet začal oddelovat od nehtového luzka a tento produkt mi zachranil nehty!Doporučuji!
5
AP Avatar autora | 18.9.2022
Velká spokojenost,opravdu funguje na plíseň.Objednavam opakovaně .
5
MJ Avatar autora | 18.9.2022
Tento produkt skvele funguje,doporucuji vsem co maji dlouhodobe problemy s nehty na nohou.
5
VH Avatar autora | 24.8.2022
Jsem spokojena,koupila jsem už podruhé.Opravdu pomáhá.
5
KM Avatar autora | 7.5.2022
Velká spokojenost
5
KB Avatar autora | 5.12.2021
Spokojena dekuji
5
IV Avatar autora | 18.11.2021
Vypadá to, že je účinný. Báječný přístup e-shopu.
5
AP Avatar autora | 1.11.2021
Nakupují opakovaně.Velka spokojenost s produktem.
5
VP Avatar autora | 12.9.2021
Ještě nevím,ale ostatní produkty mne moc libi.
5
ZK Avatar autora | 23.8.2021
velká spokojenost
5
ZK Avatar autora | 5.7.2021
Ještě nemůžu posoudit,až tak za měsíc,snad bude ucinny
5
MR Avatar autora | 26.4.2021
s přípravkem jsem spokojena rychlé dodání
4
DK Avatar autora | 27.2.2021
Používám zatím krátce ale zdá se, že se s nehtem už něco děje. Jsem plná očekávání a doufám, že se s pomocí tohoto přípravku plísně konečne zbavím.
5
Avatar autora | 24.1.2021
Funguje ????
5
JN Avatar autora | 28.10.2020
Spokojenost.
5
LS Avatar autora | 14.9.2020
Zatím zkoušíme. Dodání produktu v pořádku.
5
Avatar autora | 6.5.2020
Výborný
5
JM Avatar autora | 26.11.2019
spokojena s produktem , účinně likviduje plíseň pod nehty, mám ho již opakovaně
5
LZ Avatar autora | 14.10.2019
Používám místo prepu na nehty.Je super.
5
EN Avatar autora | 6.8.2019
Zatím nevím, jak bude účinkovat, ale velice příjemně mně překvapila dodací doba.
5
JZ Avatar autora | 2.8.2019
Zatím nevím, byl mně doporučen.
5
LK Avatar autora | 15.7.2019
Výborný produkt, který opravdu funguje.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jsem opravdu velmi ráda, že jsem mohla spojit své jméno s produkty značky Truscada, která mě oslovila nejen špičkovou kvalitou svých certifikovaných hypoalergenních produktů světové úrovně, ale také tím, že velmi dbá na životní prostředí, což dokazuje od roku 2015 každoročním získáním a obhájením prestižního zahraničního certifikátu o šetrné, přírodu neohrožující likvidaci odpadů.

Trend budoucnosti
Ohleduplnost nejen k sobě samým, ale také k Vašim zákaznicím, ke zdraví nás všech, k přírodě a tím i celé planetě.
 
 • hypoalergenní produkty bez kyselin a škodlivých látek
 • vhodné pro alergiky
 • extra vhodné na problémové přírodní nehty
 • ultra dlouhá životnost gelů a jejich extrémní flexibilita
 • výborná konzistence na prodlužování nehtů gelem na šablony
 • gely nezatékají do nehtového lůžka, což výrazně ulehčuje modelaci
 • vynikající, dokonalá přilnavost, pružnost i pevnost
 • samovyrovnávací schopnost gelů, příjemná konzistence
 • exkluzivní produkty TOP kvality pro nehtový design
 • gely jsou vhodné pro začátečnice i profesionálky
 • ověřené ušetření času gelové modeláže až o 50%
 • mnohem menší spotřeba gelů než jste zvyklá - úspora financí
 • gely jsou vhodné jak pro gelovou modeláž, tak také pro tzv. potažení přírodních nehtů gelem
 • skvělá pevnost a pružnost i ve velmi tenkých vrstvách
 • vysoce kvalitní komponenty, které zabraňují žloutnutí - ANTI -YELLOU AGENT
 • stálobarevné vysoce pigmentované barevné gely, které nemusíte míchat před aplikací, dokonalá krycí schopnost již v jedné vrstvě
 • skvělé použití barevných gelů na paiting a one stroke
 • všechny gely kombinovatelné s akrylem
 • všechny gely vytvrdíte ve všech typech lamp, tedy UV lampy, LED lampy nebo UV/LED lampy
 • originální produkty, které jinde nenajdete - barevné pasty, UV gel Keratina, Nail art glue
 
Prodejní ceny - stejné jako Truscada
 
Garantujeme, že náš e shop dodržuje stejné ceny i zvýhodněné akce, jako výrobce značka Truscada, včetně celoročních akčních nabídek i věrnostního dárkového programu (Loajality program) Prestižní slovenská značka Truscada je od roku 2009 výrobcem špičkové profesionální nehtové kosmetiky. Její zakladatelé, manželé Jančekovi jsou osobnostmi, kterým velmi záleží na vysoké kvalitě produktů, které produkují nejen v rámci domácího slovenského  a českého trhu, ale také například do Austrálie, Anglie, Itálie, Německa, Portugalska, Ruska, Litvy, Nizozemska, Francie, Švýcarska, Íránu, Maďarska, Polska, Rumunska.   
 
Spolupráce s těmi nejznámějšími mezinárodními trenéry v oblasti nehtového designu
 • Lilija Michalíková
 • Nadezhda Tkachenko
 • Leon Cabriales
 • Barbara Ujvári
 • Marina Bendiuk
 • Elena Shanskaya
 • Natália Larina
 
 
aplikace
 

Veškerá gelová produkce značky Truscada se zcela vymyká standardu nejen svými krásnými obaly, ale především tím, že vyrábí certifikované bezkyselinové produkty, tedy hypoalergenní, bez jakýchkoli škodlivých látek, vhodné i pro alergiky. Nejen tedy, že jako nehtařka chráníte zdraví svých zákaznic, ale především zdraví své tím, že při odstraňování gelových produktů (pilováním nebo broušením) nedýcháte kyselinové produkty. Předcházíte tak zdravotním problémům, spojeným s astmatem či různým druhům alergií, které časem mohou z dlouhodobějšího hlediska vzniknout jak u profesionálních nehtových designérek, tak také jejich zákaznic.

  
 
 
Certifikované produkty
 • Každý produkt je vlastníkem mikrobiologické a toxikologické směrnice EU a certifikátu bezpečnosti EU
 • Všechny produkty vyvíjí vysoce specializované laboratoře a testovací analyzační techniky  použité na jejich vývoj, zaručují tu nejvyšší kvalitu a bezpečnost, přičemž jsou přísně kontrolované směrnicemi Evropského kosmetického průmyslu
certifikaty-iso
 
 
Hlavní filozofie značky Truscada - Dokonalá proměna pro Vaše ruce
 
Jak snadné podstatu této věty vystihnout a uskutečnit ji! Tato změna je totiž s produkty značky Truscada jednoduchá, rychlá a trendová.
Práce s těmito produkty Vás bude jednoduše bavit! Jsou totiž vyráběny z těch nejlepších materiálů, které zajišťují nejen nejvyšší kvalitu, ale i bezpečnost. Produkty jsou vhodné jak pro profesionálky, tak také začátečnice, včetně domácího využití. Nikdy Vás nezklamou!
V nabídce jsou kromě špičkových uv gelů třífázového gelového systému i uv gely jednofázové (tzv. 3v1 nebo 7v1), dále originální gel s obsahem Keratiny a jiné produkty.
Barevné gely značky Truscada se nemusí míchat, jsou neuvěřitelně sytě pigmentované, perfektně kryjí již v první vrstvě , nikdy nestékají ani se nestahují, navíc jsou krásně samovyrovnávací....Color gely Prestige line Vás doslova nadchnou a stanete se na nich doslova závislé :-)).
     Nemohou Vás zklamat ani Gel laky, které jsou krásně pigmentované, syté, v super obalu s kvalitním štětečkem. Dále v nabídce najdete vysoce kvalitní profesionální papírové pilníky z japonského papíru.
 
UV/LED gely světové kvality

Značka Truscada na náš trh přináší převratnou kvalitu výrobků pro nehtový design založenou na více jak 20letém know-how přední laboratoře vybavené nejmodernější výrobní technologií. Klade důraz na kvalitu a bezpečnost všech gelů na nehty i ostatních výrobků z celé produkce. Nejnovější technologie a poznatky pomohly vytvořit vynikající a moderní linii gelů Prestige.

Ultra dlouhá životnost a flexibilita

Všechny gely značky Truscada Vám přinášejí tajemství krásné modelace nehtů v tenké vrstvě s vynikající přilnavostí při zachování co největší přirozenosti. Specializací gelů Truscada je jejich neskutečná ultra dlouhá životnost, která potěší každou nehtovou designérku i její zákaznice. Další skvělou vlastností gelů je jejich výborná flexibilita, díky které je modelace jednodušší a přizpůsobí se i problémovým nehtům.

Nejnovější trendy v nehtovém designu

Truscada sleduje nejnovější trendy v oblasti nehtového designu a neustále se snaží přizpůsobovat gely požadavkům svých klientek. Posun od tradičních gelů ke gelům značky Truscada představuje významný krok k moderní modelaci na světové úrovni.

Špičková kvalita za úžasnou cenu

Gely na nehty značky Truscada nabízejí

 • jemný přirozený vzhled nehtu, který je IN
 • tenkou aplikaci díky pevné a optimální viskozitě gelů
 • rychlé a perfektní tvrdnutí
 • vysokou kvalitou určenou pro profesionály
 • jednoduchou aplikaci, jejímž výsledkem je jemný a krásně medový efekt nehtů
Nehtový design pro profesionálky

UV gely z linie PRESTIGE  jsou navržené tak, aby poskytovaly maximální komfort jak profesionálním designérkám, tak i jejich zákaznicím. Jsou vyrobené z nejkvalitnějších materiálů dostupných na trhu, bez kyselin, formaldehydů a nebezpečných látek  jsou vhodné i pro alergiky. Výrazné snížení času modelace.

Staňte se vynikající nehtovou designérkou a nabídněte svým zákaznicím to nejlepší

Textura a molekulové složení je navrženy tak, aby zjednodušily modelaci začínajícím nehtovým designérkám. Gel má unikátní nadlehčenou konzistenci při zachování extrémní přilnavosti a odolnosti. Nehtové designérky, které začínají modelovat, získají těmito excelentními gely možnost vyhnout se zatékání do lůžka, lámání a nerovnostem při modelaci. Každá začátečnice by měla odstranit všechny možné příčiny lámání a nedokonalé modelace, čímž si získá a udrží zákaznice.

Pro odvážné a kreativní nehtařky

Molekulární struktura UV gelů PRESTIGE LINE  je vytvořena tak, aby snesla kombinaci gel a akryl. Vymodelujte nehet s modelačním gelem linie PRESTIGE vytvořte špičku NAIL ART akrylem a zafixujte UV gelem. Nehtové lůžko bude chráněno před kyselinami a nežádoucími látkami. NAIL ART bude jednoduše krásný. Nebo vymodelujte nehty akrylem – použijte color gel (one stroke) a zafixujte gelem nebo akrylem.

Podle nedávné studie je dokázáno, že důvěru UV gelů zvyšuje kompaktní struktura, velmi dobrá přilnavost, odolnost a lehkost spojená s pohodlným nošením.