Měkké nehty a gel lak

Dotaz Lenka

Dobrý den. Mam dotaz. Mám strašně měkké nehty a stále se mi lámou, i když používám zpevňující lak a zobu vitamíny. Dnes jsem šla na nehty, myslím akrylgel. Nejsem s nimi spokojená, ale to je vedlejší, za 3 týdny jdu ještě jinam, ale ohledně čeho se ptám.. Říkala jsem, že bych si pořídila UV lampu, gel laky a začala si nehty dělat doma. Ale tím, že mám ty nehty tak měkké, vyplatí se mi to, dělat je doma? Nebo mám raději chodit, vydrží déle ze salonu? Děkuji za rady.


 Odpověď Eva

Hezký den, Leni, velká většina našich zákaznic si začala dělat sama doma gel lakové nehty nebo gelovou modeláž, ze stejných důvodů, jako popisujete Vy, tedy že mají velmi měkké nehty a potřebují je zpevnit a upravit. Rozhodnutí, co je pro Vás lepší, zda chodit do salonu a nebo to zkusit sama doma, je na Vás :-))

V případě, že budete chodit do salonu, by pro Vás mělo být jistotou, že nehty budou vizuelně krásné, s hezkým tvarem, dizajnem dle Vašich představ a samozřejmě výdrží, která k těmto systémům patří, tedy 3 týdny. Vše je pohodlné a bez starostí, pouze jen dáte manikérce své ruce a těšíte se na výsledek. K tomu samozřejmě patří pravidelnost návštěv u manikérky, čas, který tam strávíte a finance, které si za práci řekne. V případě, že se rozhodnete pro zakoupení cenově zvýhodněné startovací sady a pustíte se do toho sama, tak samozřejmě se Vám to nesmírně vyplatí, protože je to jednorázová investice, která se Vám vrátí zpět v podstatě ihned, pokud bychom to měli počítat na finance.

Například sada na gel lakové nehty Grafen, která je u nás celoročně nejvíce prodávaná, vychází po 20% slevě 1795 Kč. Což jsou podle nás 2 návštěvy v salonu. Materiály vydrží velmi dlouho, k tomu úspora času a samozřejmě financí je určitě patrná na první pohled. Lampa je nejvyšší položka z celé sady, ta Vám pro domácí použití vydrží několik let (v průměru cca 6 let i více). Pak již se jen jednou za čas dokupuje materiál, který je v řádu stokorun.

Podle ročního období si zákaznice dokupují barevné gel laky, které jsou také v řádu stokorun. Pokud se tedy týká financí a času, tak jednoznačně vychází mnohem lépe si dělat nehty sama doma. Zároveň je ale také samozřejmě nutné zvážit, zda Vás to bude bavit, zda budete ochotna se vše správně naučit dle podrobných návodů a videí, které máme na webu a počítat s tím, že ze začátku Vám bude vše velmi dlouho trvat, než se s materiálem a postupy více seznámíte :-))

Na závěr již jen dodáme, že rozhodně nemusí platit to, že nehty ze salonu vydrží déle, než nehty, které byste si pečlivě udělala sama doma. Je to prostě tak, že pokud žena dodrží správný postup a dobře zvolí materiál, který jí "sedne", tak výsledek může být zcela stejný, jako v salonu. V mnoha případech k nám také ženy chodí na jednodenní individuální školení, aby se rovnou u nás naučily, jak správně postupovat a vyvarovaly se chyb, které se větinou dějí všem začátečnicím :-)) Zašleme Vám nyní odkaz na naše cenově zvýhodněné sady, pokud by Vás zaujaly a samozřejmě jsme Vám i nadále k dispozici s radami ohledně postupů nebo materiálu z načí nabídky.

Mějte se moc hezky. Eva Plachá BIO NAILS tel. 777075875