Gelové produkty mně nedrží, co dělám špatně?

Někdy se stává, že i když zákaznice říká, že vše udělala přesně podle návodu, přesto produkty nedrží. Velká většina chyb se stává již při předpřípravě nehtů, ve smyslu nedostatečného zmatnění a odmaštění celé plochy nehtů. Rádi Vám poradíme, jak na to, určitě pomohou i naše videonávody.

Dále také například působí problémy chybné nanášení přilnavače gelu, což může zapříčinit, že gelové produkty nedrží. Další z variant, která má vliv na výdrž produktů, je i konkrétní stav nehtů či zdravotní stav ženy - nejvíce problematické jsou v této oblasti velice oslabené, měkké až tzv. "papírové nehty", dále také štítná žláza nebo i hormonální změny (těhotenství, kojení), dále užívání antibiotik či stresové období. Zde je potřeba se určitě poradit s námi, jak postupovat či jaké produkty jsou pro Vás vhodné.

Poslední variantou, která není tak častá, ale určitě se s ní setkáváme, je zvýšená potivost nehtů, která se navenek nijak neprojevuje, ale právě způsobuje problémy ve výdrži produktů, neboť nehty, i když byly pečlivě odmaštěny, se za pár sekund chovají tak, jako by vůbec odmaštěny nebyly. V těchto případech pak doporučujeme ženám postupovat tzv. "po jednom nehtu", tak, abychom zabránili časové prodlevě mezi odmaštěním nehtů a následným lakováním. Postup by pak tedy byl takový, že zmatníme o odmastíme pouze jeden nehet a ihned jej nalakujeme první vrstvou laku či gel laku. S každou vrstvou je pak také velice důležité přetáhnout lakem volný okraj nehtů, tedy nehty lakem tzv. zabalit. Čím pečlivější je tedy předpříprava i aplikace, tím vyšší je pak předpoklad, že nalakované nehty budou skvěle držet.

Vždy Vám samozřejmě rádi poradíme na čísle 777 075 875.
Nebojte se zavolat nám a nebo napsat svůj dotaz zde, v on line chatu. Baví nás to a jsme tu pro Vás každý všední den od 9.30 do 17 h, v sobotu od 10 do 12.30 h. Odpovídat Vám bude vždy jedna n nás, z týmu Bio-nails - Eva, Kamila, Nikola. Někdy také Ivan, když my tři v kamenné prodejně máme zákaznice, kterým se věnujeme :-))