Mám od přírody velice lámavé, měkké a štěpící se nehty

Dotaz Marie

Dobrý den, moc prosím o radu, dcera používá přípravky emi a moc jí vyhovují. Já mám od přírody velice lámavé, měkké a štěpící se nehty. Teď jsem si dávala shelac a moc jsem jim neprospěla. Ráda bych zkusila domácí péči emi včetně konečné úpravy s lakem (prý nemusí schnout??). Byla byste tak moc hodná o poradila mi osvědčené přípravky?

Moc vám děkuji za laskavost.


Odpověď Eva BIO-nails

Hezký den, paní Marie,

moc ráda Vám budu nápomocna s doporučením přípravků pro lámavost a štěpení nehtů, o kterých píšete. Pokud bychom se měli bavit o klasické péči, tedy produktech, které nejsou určeny do lampy, tak opravdu obrovsky skvělou zkušenost mám již několik let s hypoalergenní profesionální značkou Kinetics. Ideální je od této značky používat jeden ze zpevňovačů jako podklad a následně aplikovat barevné laky, pokud byste chtěla a na závěr ukončovací lesk neboli Top s gelovým efektem. Navíc vše kombinovat se skvělou keratinovou péčí, která se aplikuje kolem nalakovaného nehtu do kůžičky, ideální vícekrát denně a nebo, když si nevzpomenete, tak alespoň jednou denně na noc :-))

Jak zpevnit nehty

Zde jsou odkazy na osvědčené produkty proti lámavosti a štěpení nehtů:

 

Zvýhodněné sady na lámavé nehty 

Pokud byste chtěla využít i cenově zvýhodněných sad, které jsou kombinované i s barevnými laky dle Vašeho výběru, tak odkaz je zde:

 

V tomto měsíci máme akci 2+1 zdarma na všechny hypoalergenní barevné laky Solargel od značky Kinetics. Pokud byste chtěla této akce využít, odkaz je zde:

 

Zde je odkaz na mé video, ve kterém představuji všechny tyto produkty a ukazujeme od A až do Z celou manikúru, včetně lakování zpevňovačem Shark a následně barevným lakem i Topem:

 

Druhou variantou, pokud máte lampu, je okamžité zpevnění přírodního nehtu speciálním produktem od značky EMI, který se jmenuje Booster - rekonstrukce přírodního nehtu.

Pokud byste tento produkt použila, tak budete mít nehty zpevněné okamžitě po použití a následně pak můžete pokračovat lakováním klasickými produkty, které jsem Vám výše doporučila od značky Kinetics a nebo je možné dále lakovat klasickými laky EMI z naší nabídky: 

 
 

 

Třetí variantou zpevnění přírodního nehtu jsou luxusní hypoalergenní Ceramic gel laky 2v1 od značky Kinetics, které jsou velice jednoduché na aplikaci, výdrž je 3 týdny, v nabídce je 24 variant barevností těchto zpevňujících gel laků. Zde je odkaz na ně: 

 

Pokud se budete chtít na cokoli dále zeptat a nebo Vám něco nebude jasné, tak se samozřejmě dále ptejte a nebo ještě lépe volejte na mé číslo 777075875. Vždy Vám ochotně a podrobně poradím :-))

Mějte se hezky, ať se Vám daří a budu se těšit na spolupráci s Vámi.


Odpověď Marie

Vážená paní kolegyně,

přijměte můj velký dík za Vaši rychlou, erudovanou a nadmíru lidsky mile předanou odpověď opravdového odborníka.
Zaujala mě řada produktů i skvěle podané instruktážní video.
Před malou chvílí jsem zaplatila objednávku a už mi nezbývá jen se těšit na balíčekJ.
Děkuji za laskavost, mail si pečlivě zaarchivuji, u vás je opravdu z čeho vybírat.
 

Odpověď Eva BIO-nails
 
Hezký večer, Marie,
 
opravdu velmi Vám děkuji za Váš nesmírně pozitivní, milý mail a v neposlední řadě i za důvěru v naše produkty, které jste si objednala. 
V dnešní uspěchané době, kdy je málo času na cokoli, si toho obzvlášť vážím a věřte, že jste mě nejen potěšila, ale zároveň automaticky vykouzlila i úsměv na tváři. A to se fakt cení :-))
 
Váš balíček je již připraven a zítra se vydá na cestu k Vám. Jako malé poděkování jsem Vám nechala přibalit několik vzorků z naší opravdu skvělé přírodní tělové kosmetiky. Věřím, že Vás všechny zaujmou.
     
Příjemné podzimní dny Vám přeji a ať se vše daří.