NANO GREEN SHARK zpevňovač nehtů 15ml

Kód: KI-NAN/SHA
290 Kč / ks
Skladem (>5 ks)

NANO GREEN SHARK - žralok - pohotovostní terapie pro poškozené nehty..

Špičkový zpevňovač na nehty. Okamžitá pomoc pro závažně poškozené a slabé nehty. Díky vysokému lesku lze použít nejen jako základní podkladovou bázi, ale  i vrchní ukončovací vrstvu. Unikátní vzorec využívá nano-technologie, kdy extrémně malé vyživující částice umožňují maximální vstřebání do přírodního nehtu s vysoce efektivním a rychlým účinkem. Keramický nano-štít pro okamžitě zpevnění Vašich přírodních nehtů! Využijte potenciál tohoto skvělého zpevňovače a dodržte intenzivní kúru, kterou doporučuje výrobce. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Luxusní hypoalergenní rychleschnoucí zpevňovač nehtů, který zkrátka a jednoduše splní Vaše očekávání! Dělá totiž to, co dělat má - skutečně zpevňuje velmi oslabené, měkké, třepivé a lámavé nehty. Je vhodný také jako záchrana po sundání gelové modeláže, kdy mohou být nehty oslabené a v mnoha případech po neodborném zásahu propilované, měkké, zkrátka doslova zničené.  Zpevňovač dostal jméno "žralok", protože je stejně silný a dokáže si poradit. Jeho velkou výhodou je nejen rychlé schnutí (cca 3 minuty), ale také skvělé hypoalergenní složení bez obsahu jakýchkoli škodlivých či nešetrných látek. Proto je vhodný i pro těhotné a kojící ženy. Parádní plochý 3D štěteček velmi usnadňuje aplikaci a pomůže hezky rozprostřít lak po celé ploše nehtu. Zpevňovač lze použít buď samostatně a nebo jako podklad pod barevný lak. Má skvělou texturu a krásně lehce se nanáší.

Zpevňovač Shark lze také použít i jako podklad pod Váš oblíbený barevný lak. Pokud tedy chcete, tak po aplikaci zpevňovače naneste jednu nebo dvě vrstvy barevného laku, nejlépe rychleschnoucí laky Solargel značky Kinetics. Na závěr aplikujte znovu zpevňovač Shark, jako ukončovací lesk a nechte zaschnout 3 - 5 minut. Samozřejmě můžete na závěr použít i super lesklý Solargel TOP s gelovým efektem, který je také rychleschnoucí a skutečně dokáže vykouzlit luxusní hluboký gelový efekt. 

NÁVOD K POUŽITÍ NANO GREEN SHARK

Natřete jednu vrstvu a nechte zaschnout cca 3 minuty. Pro ještě vyšší zpevnění nehtů aplikujte druhou vrstvu, kterou nechte zaschnout po dobu 3 - 5 minut. Takto postupujte v případě, že chcete tento zpevňující lak použít pouze samostatně, jako přírodní průhledný lak na nehty.
Ideální je, když toto lakování budete ze začátku opakovat každé 3 dny, abyste dosáhla se zpevněním co nejlepších výsledků. Po třech dnech tedy lak odlakujte klasickým odlakovačem a znovu nalakujte stejným způsobem dvě vrstvy. Zpevňující složky tak mají možnost co nejlépe působit a skvěle se vstřebávat do Vašeho přírodního nehtu. Pokud si po třech dnech nevzpomenete nebo nebudete mít čas, nic se neděje, zkusíte to další den, kdy již to třeba časově vyjde.
 

NÁVOD na dokonalou manikúru a použití zpevňovače NANO GREEN SHARK

1. Pilníkem s želvičkou (Turtle) si proveď úpravu délky a tvaru nehtů
2. Potři si kůžičku skvělým změkčovačem kůžičky AHA, který ti ji za 3 sekundy krásně změkčí a připraví na snadné zatlačení
3. Opatrně si zatlač kůžičku nehtů kovovým zatlačovačem s oblou stranou nebo pomerančovým dřívkem
4. Jemným pěnovým pilníkem Penquin si zmatni celý povrch nehtu tak, aby nikde nebylo žádné mastné místečko
5. Opraš kartáčkem či štětečkem od jemného prachu
6. Očisti nehet od zbylého prachu odlakovačem (Green nebo Black lizard) nebo použij Dehydrator Kinetics na dokonalé odmaštění nehtů
7. Aplikuj první vrstvu podkladového průhledného zpevňujícího laku Nano green shark a nechej zaschnout několik minut
8. Pokud chceš ještě vyšší zpevnění, aplikuj druhou vrstvu zpevňujícího laku Nano green shark a nechej zaschnout několik minut
 
Tuto aplikaci je ideální opakovat každé 3 dny, aby bylo dosaženo co nejlepších výsledků a mohlo být využito potenciálu laku Nano green shark, který po dobu 3 dnů dokáže uvolňovat do přírodního nehtu výživné a zpevňující složky. 
 
9. Pokud chceš, pokračuj barevným lakem na nehty Solargel - u sytých barevností stačí pouze jedna vrstva
10. Pro ještě vyšší krytí a sjednocení barvy (hlavně u světlých barev) aplikuj druhou vrstvu barevného laku a nechej zaschnout několik minut
11. Aplikuj závěrečný průhledný lesk TOP pro vysoký lesk a efekt gelového laku a nechej zaschnout cca 5 minut
12. Na závěr si potři kůžičku kolem nehtu výživnou a zvláčňující emulzí Gold elixír a opatrně zamasíruj do okolí nehtů. Používej ho denně.
13. Natři si ruce skvělým hydratačním sametově hebkým krémem Kinetics a užij si jeho vůni. Používej ho denně.
14. Až budeš chtít odlakovat, použij odlakovač se zelenou ještěrkou bez obsahu acetonu nebo s černou ještěrkou acetonový. Nanes na kousek vaty, přilož na povrch nehtu a nechej chvíli působit. Teprve poté začni stahovat lak z nehtů dolů.
 

Složení/Ingredients
Ethyl Acetate, Butyl Acetate, Nitrocellulose, Adipic Acid/Neopentyl Glycol/ Trimellitic Anhydride Copolymer, Acetyl Tributyl Citrate, Isopropyl Alcohol, Glyolid Acid, Aqua, Benzophenone-3, N-Butyl Alcohol, Gluconolactone, Trimethylpentanediyl Dibenzoate, Polyvinyl Butyral, CI60725

 
Počet aplikací
15 ml/52
 
Skladování 
Neskladujte tento výrobek při vyšší teplotě jak 40° C.
 

MANIKÚRA A APLIKACE LAKU NA NEHTY KINETICS, VČETNĚ ZPEVŇOVAČE A VÝŽIVY

Přivítejte Vaše nové nehty! Zdravé, krásně upravené a pevné přírodní nehty! Ano, právě jsou na cestě k Vám. Stačí jen otevřít dveře těm  správným produktům  a úžasné nehty budou bydlet již navždy s Vámi! Seznamte se s bio péčí značky Kinetics

Každá z nás to aspoň občas zažila..... Podíváte se na kamarádku a smutně povzdechnete: "Ty máš tak krásné nehty! Co bych za to dala, kdybych je měla také tak pevné a hezké, jako Ty!" Ano, kvalita nehtů je mnohdy daná geneticky, stejně tak i tvar nehtů a délka nehtového lůžka. Ale v dnešní době mnohé dokáže změnit kvalitní bio nehtová kosmetika. A přitom to není vůbec tak složité, jak by se na první pohled mohlo zdát. 

Hypoalergenní značka Kinetics má úžasnou řadu produktů, které byly vyvinuty hlavně pro profesionálky do nehtových salonů, ale také pro pravidelnou domácí péči. Výhodou celé této řady pro přírodní nehty je to, že produkty neobsahují žádné škodlivé ani nešetrné látky.  Jsou tedy vhodné nejen pro citlivé ženy s alergiemi, těhotné a kojící,  zkrátka pro všechny, které chtějí mít na svých nehtech to nejlepší.. Produkty nejsou určeny na vytvrzování v led lampě, přesto však na nehtech vytváří hluboký dojem gelových nehtů. Jsou rychleschnoucí na vzduchu a jejich výdrž je 7 - 10 dnů, odlakujete je jakýmkoli odlakovačem, ať už acetonovým nebo bezacetonovým.

 
36331347_1878198212236892_489043792574283776_o  26730877_1695933003796748_269818319404988682_n  67799838_2394165847531070_70246972  23737719_1648629221860460_8381032253941367875_o
 

Cesta ke krásným nehtům právě začíná.....základem je manikúra a dokonalé odmaštění přírodního nehtu Pojďme si nejprve říci, co je to manikúra. Manikúra je úprava délky a tvaru nehtu pilníkem a úprava (odstranění či zatlačení) kůžičky. K tomu potřebujeme nejlépe profesionální pilník střední hrubosti (například 180/180).

Velmi důležité je věnovat se pečlivě kůžičce. Někdo jí má skutečně málo a stačí ji tedy pouze opatrně zatlačit například pomerančovým dřívkem a nebo profesionálním kovovým zatlačovačem. Jiná žena může mít kůžičky na nehtu opravdu hodně, což působí problémy při lakování, kdy čerstvě nanesený lak vypadá rovnou hned první den jako po několikadenním odrostu. Kůžičku je tedy potřeba šetrně odstranit, abychom se s lakováním mohli dostat co nejvíce k nehtovému lůžku. Kůžičku nejlépe odstraníme za pomoci speciálního produktu, kterému říkáme změkčovač nebo také odstraňovač kůžičky. Jedná se o nemastnou hydratační emulzi, která za pár sekund kůžičku dokonale změkčí a díky tomu se Vám ji pak hezky podaří seškrábnout z povrchu nehtů a zbytek zatlačit (pomerančovým dřívkem nebo kovovým zatlačovačem).

Poté zbytek změkčovače odstraníme za pomoci buničinového čtverečku, předem namočeného v troše vody. Je to proto, že  změkčovač by mohl způsobit špatné přilnutí následného laku na nehty.

Nyní máme nehty manikúrou upravené a nastává velmi důležitá část v postupu, a sice dokonalé vyrovnání a odmaštění povrchu nehtů. Proč je tak nezbytně nutné? Každá z nás má přirozeně mastný povrch nehtů. Některé ženy mohou mít dokonce i tzv. zvýšenou potivost nehtů, která se navenek nijak neprojevuje, ale tato jinak bezvýznamná skutečnost způsobuje to, že ženě nedrží žádné laky a odlupují se prakticky po prvním dnu. Ideální je tedy k odmaštění nehtů přistupovat velice pečlivě. Nejdříve tedy použijeme jemný pěnový pilník, kterým zmatníme povrch nehtů tak, aby vypadal bíle. Poté již si na povrch nehtů nesaháme a použijeme speciální dezinfekční odmašťující tekutinu Nail prep, kterou potřeme celý povrch nehtů a počkáme pár sekund na zaschnutí a již si na povrch nehtů nesaháme. Tímto je ukončena dokonalá předpříprava přírodního nehtu před aplikací laků na nehty.

Nyní je potřeba se rozhodnout, zda chceme použít klasický vyrovnávací podkladový lak a nebo raději zpevňující lak, tedy tzv. zpevňovač nehtů  Zpevňovače jsou vhodné pro měkké, oslabené, třepící se nehty nebo nehty po odstranění gelové modeláže, Obsahují složky, které nehet nejen zpevňují, ale i vyživují pomocí vitamínů či nano částic. Vybírat můžete z více druhů zpevňovačů, a to jak průhledných, tak také různě zatónovaných, které jsou krásné i samostatně, na tzv. nahou manikúru či na francii.

Rozhodně je ale vždy vhodné použít jeden z nich, neboť  nehet krásně vyrovná (hlavně v případě nerovných, rýhovaných nehtů) a samozřejmě i prodlouží výdrž celého následného lakování. Nemusíte se bát dlouhé doby čekání na schnutí, všechny produkty jsou rychleschnoucí a zasychají opravdu za pár minut. Další výhodou podkladových laků je to, že vytvoří mezivrstvu mezi Vaším přírodním nehtem a barevným lakem, takže nedojde k zabarvení přírodního nehtu vysoce pigmentovanými laky.

Nalakujeme tedy jednu vrstvu podkladového průhledného laku nebo jednu vrstvu zpevňujícího laku a necháme pár minut zaschnout. Ideální je lakem přetáhnout i volný okraj nehtů, tedy lakem nehet tzv. "zabalit". Takto si zajistíme mnohem větší odolnost proti nárazům, že se pak nebudou odštípávat konečky.

Poté aplikujeme vždy dvě vrstvy barevného hypoalergenního laku na nehty Solargel dle vlastního výběru a každou vrstvu necháme pár minut zaschnout. Opět je ideální vždy s každou vrstvou přetáhnout lakem i volný okraj nehtů, tedy nehet tzv. "zabalit". V nabídce je obrovské množství barevností laků, přes 200, takže je určitě z čeho vybírat.

Na závěr aplikujeme luxusní ukončovací průhledný TOP lak, který na dodá nejen vysoký lesk, ale také dokonalý hluboký efekt gelových nehtů. Tento lak zároveň celé lakování tzv. vytvrdí prostřednictvím denního světla, lakování je pevné a chráněné před poškrábáním. Opět nezapomeneme při aplikaci přetáhnout volný okraj nehtů. Závěrečný TOP lak zasychá cca za 1 minutu, ale ideální je počkat na celkové úplné proschnutí všech vrstev cca 5 minut. Je také možné použít novinku - závěrečný extrémně rychleschnoucí TOP lak, který se jmenuje KWIK KOTE s dobou schnutí 30sekund, tento úžasný produkt ocení především pedikérky a maminky na mateřské dovolené.

 
87261215_3054973207892714_9067968016867655680_o  86465359_3037395529650482_8751185673089712128_o  37512098_1912789885444391_2132475224086544384_o  20863499_1561878193868897_1557219416678516243_o
  

Takto dokonale provedená manikúra s lakováním produkty Kinetics dokáže vydržet bez poškození 6 - 10 dnů, v závislosti na kvalitě konkrétních nehtů a práce, kterou žena vykonává. Kvalitu produktů jistě dokážete ohodnotit již při první aplikaci, která je velmi příjemná i díky velmi praktickým plochým štětečkům a skvělému pogumovanému vršku kónického tvaru, který neprokluzuje a je u všech produktů.

Pokud máte zájem o další vylepšení kvality Vašich křehkých, měkkých, oslabených či dokonce propilovaných nehtů, určitě oceníte skvělou péči produktů ve formě jemných emulzí, které se vtírají, nejlépe na noc, do nehtového lůžka a okolí nehtu, tedy i kůžičky. Na noc proto, že přes den si stále umýváme ruce a produkt by neměl čas zapůsobit. Jmenuje se GOLD ELIXIR a je možné jej používat jako doplňující vyživující a zpevňující produkt i v případě, že jsou nehty nalakované. Obsahuje keratinu, vitamíny a částice zlata. Druhou variantou výživy přírodního nehtu je skvělé sérum s obsahem hroznových semínek. At už se rozhodnete pro jeden či druhý, chybu nikdy neuděláte.

Ideální je aplikovat denně, ale když zapomenete, nic se neděje. 

Na závěr již jen doporučení na odstranění celého lakování 

Provádí se odlakovačem s acetonem nebo bez acetonu. Pokud jste citlivá nebo máte alergie, určitě sáhněte po bezacetonovém odlakovači. Odlakování sice trvá trochu déle, ale určitě půjde dobře. Ideální je nanést odlakovač na buničinový čtvereček a nejprve položit na nehet, přitlačit a nechat působit na povrch nehtu cca 30 sekund. Teprve poté začněte stahovat lak z nehtu směrem dolů, až do úplného odstranění celého lakování. Takto postupně odlakujte všechny nehty.

Důležité upozornění: Prosíme, pokud jste alergik, přečtěte si náš důležitý podrobný článek ohledně alergií, co vše je ideální dodržet, aby se alergie znovu nedostavila. Součástí článku jsou i odkazy, co budete potřebovat od A až do Z na konkrétní zvolený systém úpravy nehtů.

Doplňkové parametry

Kategorie: VŠE PRO NEHTY
Hmotnost: 0.05 kg
Typ barvy: průhledná
5
13x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
ZK Avatar autora | 21.4.2024
Spokojenost.
5
MM Avatar autora | 1.3.2024
Zatím používám krátce, mohu pouze posoudit trvanlivost laků. Krásně drží, nesloupávají se a to mám práci, kde si denně máčím ruce. Určitě budu objednávat další a zkoušet i jiné produkty. Jsem ráda, že jsem na tento e-shop narazila, jiné už neobjednám. Naprostá spokojenost a budu doporučovat dál :-))
5
JB Avatar autora | 23.11.2023
Doporučuji, většinou jsem pod běžný lak podklad nedávala, tohle krásně nehet vyrovná před nanesením barevného laku
5
Avatar autora | 26.5.2023
Udělá co má.
5
LS Avatar autora | 22.3.2023
Nadmíru spokojena 👍
5
PP Avatar autora | 28.2.2022
Skvělý zpevňovací lak na nehty, měla jsem problém s třepením a lámáním nehtu po 2 aplikacích velké zlepšení.
5
Avatar autora | 6.12.2021
Nejlepší zpevňovač, jaký jsem kdy zkoušela. Miluju obchod paní Evičky. Moc doporučujiii!
5
JK Avatar autora | 18.11.2021
Jsem velice spokojena.
5
MM Avatar autora | 4.9.2021
Naprostá spokojenost, účinek je vidět už po velmi krátké době používání. Doporučuji...
5
D Avatar autora | 20.4.2021
Používám 14 dnů jako podkladový lak, zatím spokojenost
5
RN Avatar autora | 9.6.2020
Dobrý den, již delší dobu jsem hledala produkt na zpevnění přírodních nehtů a objevila jsem stránku "bio-nehty.cz", která tento produkt nabízí. Již po týdnu používání laku NANO GREEN SHARK vidím výsledky a jsem velmi spokojená. Nehty se zpevnily a netřepí se. Produkt mohu jen a jen doporučit Děkuji

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

reconnect-colors-kinetics-nail-systems-kinetics-png-1181_323

 

PROFESIONÁLNÍ

Od prvního dne vytváříme nehtové výrobky pro profesionály. Naše hrdost je naše laboratoř. Naši chemici vytvářejí stovky receptur měsíčně, které se testují s profesionály na nehty. Pouze po schválení oběma týmy - lékárnami a pedagogy - je produkt uveden na trh. To je náš profesionální způsob. Náš jedinečný vzdělávací program udržuje profesionalitu na nejvyšší úrovni.

 

VÁŠNIVÍ PRO DESIGN

Věříme v designové záležitosti. Krásné balení výrobků je naší vášní. Máme rádi elegantní, čistou jednoduchost. Je to náš životní styl a to, co v našich produktech vyjadřujeme. Pocházející ze severní Evropy se inspirujeme severskou estetikou a její nedotčenou přírodou. Prostě nemůžeme myslet na kompromisní design.

 

PŘÁTELŠTÍ

Všichni jsme lidé. Věříme ve zdravé vztahy. Rosteme společně s našimi partnery nasloucháním jejich nápadům, vytvářením řešení a nových produktů, které odpovídají jejich potřebám. Stejně jako naše výrobky udržujeme věci jednoduché - jednoduché použití, s jasnou funkcí. Všechny naše výrobky jsou v profesionální kvalitě, přesto jsou uživatelsky přívětivé.

 

ZKOUMAJÍCÍ

Jsme malý, vášnivý tým a věříme, že nejlepší způsob, jak žít život, je jeho prozkoumání. Vítáme výzvy přírody a běháme maratony - rádi prožíváme a prozkoumáváme. Přinášíme tohoto ducha do naší práce vytvářením chytlavých jmen, bláznivých sbírkových příběhů a zábavných užitečných produktů. To dává našim životům barvu.

24129747_1658744927515556_596992116640045062_n