CUTICLE OFF odstraňovač kůžičky 15ml

Kód: KI-CUT/OFF
240 Kč / ks
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení
Intenzivní, profesionální, rychlý a vysoce účinný změkčovač nehtové kůžičky, vhodný i pro velmi ztvrdlou, popraskanou až zrohovatělou kůžičku  nehtů, které jsou extrémně namáhané mechanickou prací, častým kontaktem s vodou, čistícími prostředky, dezinfekcemi a dalšími variantami namáhání rukou při práci, kdy dochází k nadměrnému vysoušení pokožky.
 
Rychlé změkčení a odstranění odumřelé pokožky 
Obsahuje extrakt z Aloe Vera pro okamžité zvlhčení a uklidnění
Pro profesionální i domácí použití

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kůžička kolem nehtu většinou bývá hodně přerostená, nehezká, vysušená a plná nevzhledných záděrů. Pokud ji dokonale odstraníme, docílíme dvou významných efektů. Jednak si esteticky prodloužíme nehtové lůžko, takže nehet bude vypadat delší a jednak také nebude tak brzy po lakování viditelný odrost. Kůžička bohužel také bývá velkým zdrojem mastnoty, takže pokud ji dokonale odstraníme, předcházíme problémům s odchlipy v případě aplikace gel laků či gelové modeláže. Dnešní moderní doba si zkrátka žádá dokonalou úpravu nehtů a odstranění kůžičky je velmi důležitou součástí předpřípravy nehtů před aplikaci jakéhokoli materiálu.  Produkt je vhodný jak pro profesionální, tak také domácí využití.

NÁVOD K POUŽITÍ:

  1. Naneste tekutinu štětečkem kolem nehtů na nehtovou kůžičku a vyčkejte pár sekund
  2. Poté seškrábněte přerostlou kůžičku pomocí kovového zatlačovače z povrchu nehtů, a to tak, že nástroj nastavíte kolmo k nehtu a přejedete po povrchu nehtu směrem k sobě
  3. Zatlačte zbytek  kůžičky pomocí kovového zatlačovače (či pomerančového dřívka) co nejvíce k nehtovému lůžku
  4. Pokud máte kůžičky hodně, použijte následně k jejímu úplnému dokonalému odstranění speciální seřezávač kůžičky Wirmet a nebo, pokud máte brusku, použijte frézku ve tvaru kuličky 
  5. Důkladně setřete zbytky produktu lehce navlhčenou buničinou s vodou
  6. Pokračujte dále v úpravě Vašich nehtů (dokončení manikúry, odmaštění, lakování, gelová úprava atd)
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pomocné tekutiny
Hmotnost: 0.07 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

reconnect-colors-kinetics-nail-systems-kinetics-png-1181_323

 

PROFESIONÁLNÍ

Od prvního dne vytváříme nehtové výrobky pro profesionály. Naše hrdost je naše laboratoř. Naši chemici vytvářejí stovky receptur měsíčně, které se testují s profesionály na nehty. Pouze po schválení oběma týmy - lékárnami a pedagogy - je produkt uveden na trh. To je náš profesionální způsob. Náš jedinečný vzdělávací program udržuje profesionalitu na nejvyšší úrovni.

 

VÁŠNIVÍ PRO DESIGN

Věříme v designové záležitosti. Krásné balení výrobků je naší vášní. Máme rádi elegantní, čistou jednoduchost. Je to náš životní styl a to, co v našich produktech vyjadřujeme. Pocházející ze severní Evropy se inspirujeme severskou estetikou a její nedotčenou přírodou. Prostě nemůžeme myslet na kompromisní design.

 

PŘÁTELŠTÍ

Všichni jsme lidé. Věříme ve zdravé vztahy. Rosteme společně s našimi partnery nasloucháním jejich nápadům, vytvářením řešení a nových produktů, které odpovídají jejich potřebám. Stejně jako naše výrobky udržujeme věci jednoduché - jednoduché použití, s jasnou funkcí. Všechny naše výrobky jsou v profesionální kvalitě, přesto jsou uživatelsky přívětivé.

 

ZKOUMAJÍCÍ

Jsme malý, vášnivý tým a věříme, že nejlepší způsob, jak žít život, je jeho prozkoumání. Vítáme výzvy přírody a běháme maratony - rádi prožíváme a prozkoumáváme. Přinášíme tohoto ducha do naší práce vytvářením chytlavých jmen, bláznivých sbírkových příběhů a zábavných užitečných produktů. To dává našim životům barvu.