Booster rekonstrukce zničeného nehtu 9 ml.

Kód: EM-BOOSTER/9
No hema
Značka: EMI
510 Kč / ks 57 Kč / 1 ml
Skladem (1 ks)

Polymerový plnící materiál na nehty s avokádovým a jojobovým olejem do UV/LED lampy

- Proniká hluboko do nehtové ploténky, kterou hydratuje, vyživuje a zesiluje.
- Vytváří pevnou strukturu, která zadržuje oleje uvnitř nehtu díky ochrannému filmu.
- Avokádový olej hloubkově regeneruje, podporuje růst a zpevněné nehtové ploténky.
- Jojobový olej podporuje růst a zpevnění nehtů, chrání je před ultrafialovým zářením.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 Produkt Booster výrazně obnovuje strukturu přírodního nehtu a používá se tak dlouho, dokud budete cítit, že je to potřeba. Jeho použití je tedy u někoho například pár měsíců, u jiného půl roku nebo i rok, zkrátka, podle potřeby. Není žádné omezení ani doporučení ohledně doby používání. Zkrátka, dokud chcete přírodní nehet od základu zpevňovat, dotud používejte Booster.

 Booster lze nanášet buď jako samostatnou vrstvu a nebo pod klasický lak, gel lak či  gelovou modeláž. Při pravidelném používání výrazně obnovuje strukturu nehtů. Vhodný pro všechny typy nehtů. Pokud máte extrémně oslabené nehty, měkoučké, tzv. papírové, propilované, tak je potřeba trpělivosti a výrazný účinek produktu Booster očekávejte až po více použitích. 

Ingredience:
7free 
Hydroxypropyl Methacrylate, Cellulose Acetate Butyrate, Glycol Dimethacrylate, Isobornyl Methacrylate, Ethyl Acetate, Persea Gratissima Oil, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone, Ethyl Trimethylbenzoyl Phenylphosphinate, BHT, Trimethylolpropane Triethoxy Triacrylate, Glycerolpropoxytriacrylate, Isopropylidenediphenyl Bisoxyhydroxypropyl Acrylate, Copper Bis(Dimethyldithiocarbamate), Trimethylolpropane Triacrylate.
 
Netestováno na zvířatech

booster-11-1 

Podrobný postup - manikúra a aplikace produktu Booster

1. Proveďte manikúru - úpravu délky a tvaru nehtu profesionálním jemným pilníkem Bio nails rose hrubosti 240/240. 

2. Změkčete kůžičku za pomoci speciálního změkčovače kůžičky Bio nails a následně proveďte zatlačení kůžičky pomerančovým dřívkem.

3. Setřete zbytky změkčovače kůžičky navlhčeným tamponem či buničinou.

4. Srovnejte povrch nehtu velmi jemným pěnovým pilníkem Bio nails 180/240 po celé ploše tak, aby celá plocha nehtů byla matná bez mastných míst  a oprašte kartáčkem či štětečkem.

5. Odmastěte nehty pomocí tekutiny Cleaner nanesené na buničinový čtvereček nebo pouhým potřením tekutiny Nail prep na nehtovou ploténku.

6. Pokryjte nehtové ploténky v tenké vrstvě průhledným produktem Booster a snažte se, aby nestekl ke kůžičce.

7.  Ideální je aplikovat palce zvlášť a ostatní čtyři prsty dohromady. Palce položte na stůl tak, aby byly po aplikaci Boosteru rovně na ploše stolu, ne zešikma, aby produkt nestekl z nehtu .

8. Nehty ponechte rovně na stole a zahřívejte fénem zapnutým na nejnižší výkon cca 3 minuty v takové vzdálenosti, aby Vás fén "nepálil".  Takto zajistíte, aby tekutina Booster pronikla do hlubších vrstev Vašich nehtů. Ideální je tedy zvlášť fénovat palce a zvlášť zbývající 4 prsty dohromady. Druhou variantou je využít tepla žárovky  například ve stolní lampě a zahřívání provádět pomocí žárovky. 

9. V případě potřeby odstraňte přebytky produktu opatrně suchým ubrouskem nebo buničinovým čtverečkem.

10. Vytvrďte  v UV/LED lampě po dobu 2 minut. Nehty budou vypadat na pohled zcela stejné, jako před aplikací, tedy bez lesku, ale na dotek budou pocitově výrazně zpevněné.

11. Odmastěte nehty Cleanerem (pouze v tom případě, pokud chcete pokrýt Booster zpevňujícím klasickým lakem, gel lakem nebo jakoukoli výživou, například Gold elixir nebo Grapesead nail serum od Kinetics nebo Intenzivní výživou s keratinem od značky Truscada).

12. Naneste klasický zpevňující lak na nehty, nejlépe Natural Force od značky EMI nebo Nano shark , Nano seal či Nano rhino od značky Kinetics. A nebo můžete aplikovat jakýkoli lak na nehty Solargel od značky Kinetics, včetně závěrečného ukončovacího Topu s gelovým efektem. V případě, že chcete dál pokračovat gel lakovým systémem, tak jej aplikujte dle běžného postupu.

Booster lze nanášet pod klasický lak, gel lak a nebo jako samostatnou vrstvu. Při pravidelném používání výrazně obnovuje strukturu nehtů. Vhodný pro všechny typy nehtů. Pokud máte extrémně oslabené nehty, měkoučké, tzv. papírové, propilované, tak je potřeba trpělivosti a výrazný účinek produktu Booster očekávejte až po více použitích.

Po každé aplikaci Boosteru doporučujeme následné pravidelné použití zpevňujícího laku Natural Force  nebo jakéhokoli jiního zpevňujícího laku na nehty od značky Kinetics. 

 
 
A nebo můžete aplikovat například gel lakový nebo gelový systém
 
 
Produkt Booster výrazně obnovuje strukturu přírodního nehtu a používá se tak dlouho, dokud budete cítit, že je to potřeba. Jeho použití je tedy u někoho například pár měsíců, u jiného půl roku nebo i rok, zkrátka, podle potřeby. Není  žádné omezení ani doporučení ohledně doby používání. Zkrátka, dokud chcete přírodní nehet od základu zpevňovat, dotud používejte Booster.
 
Aplikace je taková, že po prvním použití je ideální udělat tzv. doplnění za cca 14 dnů, kdy se aplikuje produkt Booster pouze do místa odrostu nehtu a nebo druhou variantou je, že pokud jsou konkrétní nehty opravdu hodně oslabené, zničené, tzv. propilované a papírové, tak se při té druhé aplikaci dá produkt opět přes celý nehet. Při třetí aplikaci ale již by mělo stačit opravdu jen to doplnění, tedy aplikace Boosteru pouze do místa odrostu nehtů. Takto by se pokračovalo neustále, vždy po 14 dnech. Vzhledem k tomu, že Booster se zasákne do hlubších vrstev nehtu a ihned nehet zpevní, je pak již na každé ženě, jak bude s nehtem dále nakládat. Booster je na pohled nelesklý, není tedy po aplikaci nijak viditelný. Po jeho použití  se pak dá dále pokračovat jakýmkoli systémem na úpravu nehtu. Někdo zvolí pouze klasické lakování lakem na nehty, jiný zvolí jednoduchý lak do lampy BB lak, jiný zvolí gel lakový systém, někdo zvolí gelovou modeláž. Všechno je zkrátka možné po aplikaci Boosteru. Určitě je také možné zvolit přírodní metodu výživy a lesku na přírodní nehet - prastarou japonskou úpravu P-shine - vleštění včelího vosku do nehtu a jeho následné vyleštění do vysokého lesku pudrem s obsahem přírodních lastur.
 
 
Nebo je také možné nedávat si na nehet vůbec nic. Takže opravdu záleží na konkrétním požadavku konkrétní zákaznice. K Boosteru je naprosto ideální používat produkt Gold elixír od značky Kinetics. Jedná se o naprosto skvělý unikátní produkt, který obsahuje keratin a částice zlata. Vtírá se do celé plochy nehtu (pokud není nalakovaný) a do okolí nehtu, tedy kůžičky a nehtového lůžka. Ideální je použití na noc, kdy si zkrátka neumýváme ruce a produkt má šanci dlouhodobě působit.
 
 
Pokud si nejste s čímkoli, co se týká aplikace produktu Booster jisté, zavolejte nám prosím na číslo 777 075 875 nebo nám napište na info@bio-nehty.cz
 

Doplňkové parametry

Kategorie: VŠE PRO NEHTY
Hmotnost: 0.011 kg
5
11x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
VB Avatar autora | 29.1.2023
Určitě doporučuji, nehty jsem měla po nehtové modeláži ,slabé, papírové, nehty se mi po 14 ti dnech užívání zpevnily .
5
MZ Avatar autora | 4.7.2022
Zatím jsrm aplikovala jen jednou, ale nehty se zdají být opravdu pevnější!
5
RK Avatar autora | 28.2.2022
Je to naprosto super záležitost!! Moc děkuji paní Plaché za radu!!!
5
KV Avatar autora | 25.8.2021
Výborný produkt, zatím proběhly 2 aplikace. Nehty jsou opravdu o poznání pevnější. Používám společně s přípravkem Gold elixir. Také musím ocenit pomoc a radu paní Evy na chatu. Byla velmi ochotná a reagovala okamžitě :-)
5
ET Avatar autora | 3.7.2021
musím napsat moji zkušenost s tímto produktem.1.poděkování paní Evičce Plaché za její pomoc,konzultaci a rady. 2.díky této úžasné paní profesionálce, jsem nepřišla o nehet,který jsem si svojí nešikovností propilovala, 3. díky tomuto produktu mám nehet zcela zachráněný, rovný a pevný.Trvalo to nějakou dobu,aplikovala jsem jej 2x, ale ničeho nelituji, ráda jsem dodržela vše, co mi paní Evička doporučila a moc moc jí děkuji a všem mohu po svoji zkušenosti, opravdu doporučit !!!!
5
DM Avatar autora | 24.2.2021
Produkt som ešte len začala používať, nechty som sušila asi 10 min slabým fénovaním a následne v lampe 2 min., aj po zotrením mi zostali nechty pokryté tekutinou, tak dúvam že sa mi nechty vylepšia
5
DH Avatar autora | 12.2.2021
● 2. Po konzultaci s paní Plachou jsem přesně podle jejího návodu produkt aplikovala znovu a mohu doporučit. Díky skvělé konzultaci a kvalitnímu produktu budou mé nehty v pořádku. Děkuji a tento obchod doporučuji. ● 1. Tento produkt má divnou aplikaci, je to vodička na kterou si mate foukat fen, do nehtu se nevsákne skoro nic, pak tuto předraženou vodičku skoro celou z nehtu setřete a máte zapéct dvě min v lampě. Nechápu celý postup, po vyndání z lampy je to stále vlhké. Takže vlastně celý produkt přijde na zmar. Nedoporučuji, raději si nehte zničené nehty v klidu odrůst a neutrácet za blbosti.
E Avatar autora Eva (Administrátor) 13.2.2021
Po přečtení hodnocení Doubravky jsem byla přesvědčená o tom, že při aplikaci tohoto přípravku pravděpodobně nebyl dodržen zcela přesně doporučený postup :-)) Proto jsem se jí ihned ozvala telefonicky a společně jsme krok po kroku slovně vše procházely. A na chybku se přišlo velmi brzy. Zafénování produktu do nehtu bylo prováděno pouze 5 sekund, což je nedostatečná doba k tomu, aby se produkt mohl teplem postupně co nejhlouběji zasáknout do hlubších vrstev přírodního nehtu. Zafénování teplým vzduchem je potřeba dělat delší dobu, ideální je několik minut a teprve poté vytvrdit v lampě. Při fénování je lepší fén nastavit na nižší teplotu, aby Vás to nepálilo. Vše tedy bylo dodrženo v podstatě správně, až na tu dobu fénování. S Doubravkou jsme se dohodly, že celý postup zkusí znovu . Jsem ráda, že si vše nechala vysvětlit a uznala, že bez řádného dodržení postupu nemohl produkt splnit její očekávání. Nakonec tedy všechno dobře dopadlo a možná toto vysvětlení pomůže i jiným zákaznicím k tomu, aby se při jakémkoli problému s produkty obrátily ihned pro radu k nám. Věřte, že rady poskytujeme rádi, neboť co může být lepšího, než oboustranná spokojenost :-)) Eva
5
JP Avatar autora | 6.11.2020
Mám ho jen krátce, ale zatím jsem velmi spokojená.
5
KV Avatar autora | 21.10.2020
Velika spokojenost doporučuji už jsem myslela ,ze to nezachránim,ale diky paní Evicce
5
MN Avatar autora | 6.10.2020
Je výborný. Nehty mírně vyhladí a nejsou tak citlivé. Zatím používám krátce, ale jsem spokojená :)
5
MJ Avatar autora | 10.9.2020
Výborný produkt a super poradenství :) Mám velmi slabé nehty, které po sundání gelových dávám přes půl roku dohromady. Po první aplikaci viditelné zpevnění a opticky se srovnaly i nerovnosti na nehtu. Zakoupila jsem také lak Kinetics white gold a po dlouhé době lak, který vydrží 2 dny bez oloupání. Dříve mi lak (kvalitní cca kolem 400-500,-) vydržel max půl dne bez oprýsknutí. Takže určitě doporučuji!:)
Nevyplňujte toto pole:
M Avatar autora odstranění boosteru 2.9.2020 05:32
Dobrý den, ráda bych se zeptala, jak se odstraňuje booster na zničené nehty od E.mi? Musí se odpilovávat nebo stačí odlakovat, či použít nějaký speciální odstranovač a nechat působit? Děkuji za odpověď. Krásný den
Odpovědět
E Avatar autora odstranění boosteru 2.9.2020 05:36
Hezký den, slečno Moniko, produkt Booster od značky E.MI se nijak neodstraňuje, protože se jedná o produkt, který se fénováním prosákne do hubších vrstev přírodního nehtu a po vytvrzení v lampě je tímto nehet okamžitě zpevněn, ale na povrchu nevidíte vůbec nic, takže není co odstraňovat :-)) Nehet ani nevypadá leskle, je zcela přirozený, vůbec není vidět, že by tam nějaký produkt byl. Booster tedy není na povrchu nehtu, ale je zasáknutý do nehtu. Booster je naprosto unikátním produktem, který zpevňuje nehet okamžitě, ale na povrchu nehtu není, takže není co odstraňovat. Odstraňovalo by se jedině v případě, že byste po aplikaci Boosteru dál pokračovala gel lakovým nebo gelovým systémem. Pokud budete mít jakékoli další dotazy, tak samozřejmě neváhejte dále psát :-)) Vždy ráda odpovím. Eva
P Avatar autora 4.5.2020 21:11
Som spokojná s výrobkom aj rýchlym doručením.Vrelo doporučujem výrobky od pani Plachej.
Odpovědět

EMI

E.Mi je mezinárodní značkou módní salonní manikúry. Značka E.Mi je volena hvězdami, lídry nehtového průmyslu a stylovými ženami v 28 zemích světa.

E.Mi se těší oblibě díky evropské kvalitě, neustálým inovacím ve vývoji materiálů, jedinečnému přístupu k designu nehtů a komplexními obchodními řešeními pro salony krásy.

Globální značka

E.Mi je globální značkou. Při výrobě produktů jsou používány suroviny od předních světových dodavatelů z Evropy, Jižní Koreje a Spojených států.

logo_emi_148059210957