Jakou úpravu nehtů zvolit při práci v rukavicích

Dotaz Hanka

Dobrý den, pracuji jako uklízečka a pracuji půl dne v rukavicích. Budou vámi nabízené laky vhodné i v těchto podmínkách ??


Odpověď Eva

Hezký den, Hanko, pokud se ptáte na klasické rychleschnoucí laky na nehty Solargel od značky Kinetics, tak ty u žen, které nemají takto extrémně namáhané ruce, jako Vy, vydrží v průměru 7 dnů. Ve Vašem případě však určitě by výdrž taková nebyla, těžko ale dokážu odhanout, kolik dnů by Vám mohly laky vydržet. Záleží totiž na více faktorech, a to hlavně na kvalitě Vašich nehtů a také na tom, jak moc se Vám ruce v rukavicích potí a kolika nárazům jsou ruce při práci vystaveny.

Záleží také na tom, jak dobře je provedena manikúra a celková předpříprava nehtů ve smyslu odmaštění. Je tedy opravdu těžké na Vaši otázku odpovědět. Možná by bylo ideální, kdybyste ve Vašem případě uvažovala o gel laku nebo o gelové modeláži. U těchto produktů je již jistota výdrže vysoká, a to v případě gel laku nejméně 14 dnů a u gelové modeláže 3 týdny. Navíc jsou nehty výrazně zpevněné a neustále upravené. Všechny varianty úpravy nehtů, které jsou možné, najdete na našich stránkách zde:

POSTUPY - všechny úpravy nehtů

Pokud budete chtít se o jednotlivých variantách pobavit a představit je, jak se aplikují, tak určitě se Vám budu ráda věnovat na čísle 777075875. Mějte se moc hezky. Eva Plachá Bio-nails