Ráda bych doporučení na Vaše top produkty

Dotaz Klára

Dobrý den,
chtěla bych se po více jak roce vrátit ke gelovým nehtům. Bohužel se mi rozjela alergie. Vaše videa mám prohlídlá, chtěla bych si pořídit základní tekutinky pod gel, bázi, modelovaci gel, nějakou barvičku a Finish. Ovšem v takovém množství produktů je těžké si vybrat. Ráda bych doporučení na Vaše top produkty. Předem děkuji za odpověď.


Odpověď Eva

Hezký večer, Kláro,
s alergiemi na gelové produkty je to stále větší potíž, proto jsme se již před 5 lety specializovali na hypoalergenní gelovou kosmetiku. Nabízíme 3 profesionální hypoalergenní značky - Bio-nails, Kinetics a Truscada. Za nejšetrnější jsou považovány ty produkty, které vůbec neobsahují nejvíce problematickou alergizující složku Hema. Dříve, než Vám zašlu odkazy na doporučené produkty, tak raději pro jistotu Vám zasílám i odkaz na náš velice podrobný článek ohledně alergií, ve kterém radíme, co vše je potřeba udělat, aby se alergie znovu nedostavila. Součástí článku jsou pak i odkazy na konkrétní produkty, tedy tam najdete i odkazy na celou hypoalergenní gelovou modeláž.

Zde je článek: Alergie na UV gel a Gel lak - rady a doporučení

A teď již má doporučení. Pokud chcete se věnovat gelové modeláži, tak asi víte, co vše je k tomu potřeba, hlavně co se týká předpřípravy nehtů. Pro jistotu Vám zasílám odkaz na naše podrobné video aplikace hypoalergenní gelové modeláže:

Zde je odkaz na cenově zvýhodněnou sadu na hypoalergenní gelovou modeláž:

.

A nyní již k Vašim konkrétním požadavkům na doporučení produktů. Napíšu Vám odkazy na ty nejšetrnější produkty bez obsahu Hemy. Píšete, že chcete doporučit základní tekutiny, tedy zde jsou:

.
.
.

Dále chcete bázi a modelovací gel, zde jsou:

.

Kterýkoli BB gel fiber dle Vašeho výběru

Dále chcete barevné produkty, zde je odkaz na barevné gely:

Do modeláže ale můžete použít i barevné gel laky:

Dále chcete doporučení na ukončovací TOP, zde je:
V případě, že budete používat barevné gely:

.

V případě, že budete používat barevné gel laky:

.

Pro Vaši informaci, pokud chcete mít jistotu, že vybíráte správně produkty pro alergiky, pohybujte se prosím při výběru produktů pouze v sekci Vše pro alergiky a nebo sledujte v levém horním rohu proužky s informacemi "hypoalergenní" a "no hema",

Mějte se moc hezky a pokud budete ještě potřebovat další rady, tak samozřejmě pište nebo volejte na číslo 777075875 - Eva Plachá