Stržený nehet na noze

Dotaz Helena

Byla jsem na chirurgii odstranit nehet z palce nohy jak mám teď ošetřovat palec?


Odpověď Eva

Hezký den, Heleno,

určitě by bylo vhodné, abyste si pravidelně aplikovala léčivou a regenerační tekutinu Kolodní stříbro, které se i snadno aplikuje, neboť je ve spreji, takže stačí pouze jednou dvakrát stříknout přímo na palec a nechat zaschnout. Koloidní stříbro prodáváme v mnoha variantách síly, od nejslabšího 10 ppm až po nejsilnější 70 ppm. Možná bych vám doporučila to nejsilnější, ale samozřejmě Vám dobrou službu udělá například i 50 ppm. Nelekejte se, že na produktu je napsáno, že je určen na léčbu plísní.

To Koloidní stříbro se totiž prodává na spoustu problémů - na léčbu plísní, na záněty a regeneraci pokožky, na akné, na opary, na bodnutí hmyzem, na alergie.....atd. atd......Stále se ale jedná o jednu a tu samou tekutinu. Takže Vám napíšu odkaz na celou naši nabídku Koloidního stříbra a vy si vyberete sílu a velikost produktu:

 

Dále také bych se zaměřila na aplikaci léčivé masti s obsahem koloidního stříbra, kterou máme v nabídce. Do kombinace ke Koloidnímu stříbru (tekutině i masti) bych určitě zvolila ještě i regenerační emulzi s obsahem keratiny, vitamínů, panthenolu a dalších složek, které Vám pomohou při růstu i obnově nového nehtu. Produkt je určen i na pokožku a aplikuje se v malém množství vmasírováním do povrchu nehtu, do kůžičky i do nehtového lůžka. Ideální také vícekrát za den, podle toho, jak si vzpomenete :-))

.

Mějte se moc hezky a pokud budete mít jakékoli další dotazy, tak pište nebo volejte na číslo 777075875 - Eva Plachá BIO NAILS