Jak se zbavit alergie na gel?

Dotaz Marika

Dobrý deň prajem mám na vás otázku ....som alergická na gély a nechcem sa vzdať krásne upravených nechtov ,,, môžem vás poprosiť o radu a pomoc ako sa zbaviť alergie 🙏🙏 vopred ďakujem a prajem pekný zvyšok dňa.

 


Odpověď Eva

Hezký den, Mariko,     

velice nás těší, že jste se na nás obrátila se svým dotazem a žádostí o pomoc. Jsme firma, která je na českém i slovenském trhu 15 let a z toho posledních 6 let se specializujeme na prodej profesionální hypoalergenní nehtové kosmetiky. V nabídce máme 3 značky - BIO NAILS, KINETISC a TRUCSADA. 

 Na Váš dotaz, jak se zbavit alergie na gelové produkty, odpovíme jednoduše:
Je zapotřebí zakoupit všechny přípravky od A až po Z nové, hypoalergenní, bez obsahu nejvíce alergizující složky, kterou je HEMA. Hema způsobuje nejvíce problémů všem citlivým ženám alergičkám. 

Pokud chce žena pokračovat v gel lakovém systému (gelové nebo polygelové modeláži), je zapotřebí velice přísně dodržet vše, co doporučujeme v našem článku, ve kterém jsou podrobné informace, co je potřeba udělat, aby se alergie znovu nedostavila.
Součástí článku jsou pak i odkazy na jednotlivé konkrétní systémy úpravy přírodního nehtu.

Zde jsou odkazy na články:

Na našem webu máme i samostatně oddělenou sekci, která se jmenuje Vše pro alergiky. V této sekci když se budete pohybovat, tak máte jistotu, že se díváte na produkty, které jsou pro Vás vhodné. V nabídce máme i cenově zvýhodněné startovací sady. Zde je odkaz:

Prosíme Vás, abyste si v klidu nejdříve přečetla naše články a podívala se na naši nabídku, poté Vám určitě velice rádi poradíme dál, podle toho, o které produkty budete mít zájem, zda gel lak, gelovou nebo poly gelovou modeláž. Určitě jsme vždy velmi rádi, když se nás zákaznice na všechno ptají nebo s námi svůj nákup telefonicky konzultují, abychom Vám přesně dokázali poradit a hlavně i probrat s Vámi celý postup, aby se neudělala nějaká zbytečná chybka. S alergiemi je to totiž velká potíž a je opravdu velice nutné vše pečlivě dodržet.
Jinak jen abyste věděla, máme český i slovenský web. My jsme Vám napsali odkazy na náš český web bio-nehty.cz, kde se pak můžete přepnout na eura, ale určitě všechny naše produkty i informace a články dohledáte i na našem slovenském webu www.bio-nechty.sk.
Mějte se moc hezky.