Katalogy značek Bio-nails, Kinetics, Truscada + vzorky

Dotaz Zdenka

Dobry den,

rada bych se zeptala, zdali a kde je mozne ziskat katalog Kinetics, Truscady a Bio nails. Bohuzel bydlim na druhe strane republiky - v Tachove, tak pro me neni mozne zastavit se u Vas na prodejne. ???? Presto bych se rada o techto znackach dozvedela vice a urcite bych do budoucna (v breznu bych chtela otevrit svuj nehtovy salon) rada pracovala s setrnejsi nehtovou kosmetikou. Jde mi take o vzorniky, prece jen zobrazeni na display mobilu nebo PC muze byt nepresne.

Dekuji za pripadne info a preji hezky den,

Zdenka


Odpověď Eva

Hezký večer, slečno Zdenko,

     moc mě těší Váš zájem o šetrné hypoalergenní produkty, které nabízíme od více značek. Moc ráda Vám zašlu katalogy značek Kinetics (je v angličtině) a Truscada (je ve slovenštině a angličtině). Katalog značky Bio-nails momentálně není  k dispozici, díky velkému nárustu novinek se nyní bude zpracovávat nová verze, která bude určitě k dispozici do léta letošního roku :-)) Moc ráda Vám ale zašlu 5 ml vzorek našeho nejprodávanějšího gelu od značky Bio-nails, jedná se o hypoalergenní BB gel fiber s obsahem skelných vláken. Vyzkoušejte jej, je opravdu skvělý a hodně chválený, jak ze strany žen pro domácí využití, tak hlavně profesionálek, které BB gely skutečně velmi chválí a nakupují je nejen v průhledných variantách, ale také zatónovaných :-))
 
Vše Vám tedy přihodím k Vaší objednávce, ať můžete mrknout. Přidám i nějaké vzorečky luxusních krémů Kinetics :-))
     Co se týká vzorkovníků, tak tam je jediná možnost, nafotit Vám je a zaslat mailem. To mnoha zákaznicím pomůže. Chápu, že se zobrazením barevností je to trošku problém, neboť každý z nás má zkrátka jiný monitor a jiný mobil :-)) Pokud tedy máte zájem o zaslání nafocených vzorkovníků, tak mě prosím raději ještě znovu napište :-)) Tím, že Vám nyní píšu z domu a nejsem u sebe v obchodě, tak na to na 100% zapomenu :-))
     Moc Vám děkuji za důvěru v naše produkty a budu se těšit na spolupráci s Vámi.
Hezké dny a ať se vše daří a Váš nový salon ať je pro Vás radostí!
Eva