Výživa a zpevnění nehtů po sundání gelové modeláže

Dotaz Veronika

Dobrý den, jsem po včerejšku po sundání gelových nehtů. Potřebuji poradit cim nehty pořádně vyživit a zpevnit. Mám je na dotek hrozně citlivé a bolavé.Odpověď Eva

Hezký den, Veroniko,
po sundání gelových nehtů je z naší nabídky ideální začít používat perfektní zpevňovač nehtů, který se jmenuje Nano shark. Jedná se o průhledný rychleschnoucí zpevňující lak na nehty, který je speciálně určen na aplikaci po sundání gelových nehtů.

.

Do kombinace k tomuto zpevňovači bych doporučila také skvělý Gold elixír. Není to lak, jedná se o emulzi, která obsahuje keratinu a další výživné a vitamínové složky. Tento produkt se aplikuje do okolí nehtu, tedy do kůžičky a nehtového lůžka zamasírováním. Ideální je jeho použití vícekrát za den, pokud si nevzpomenete, tak alespoň jednou denně na noc.

.

Pokud by Vás to zaujalo, mohu Vám nabídnout cenově zvýhodněnou sadu, ve které jsou nejen tyto dva produkty, které jsem Vám doporučila, ale také naprosto vše potřebné ke krásné šetrné manikúře a lakování přírodních nehtů, vše od hypoalergenní značky Kinetics. Všechny produkty jsou vhodné i pro těhotné a kojící ženy. Do sady si můžete vybrat barevný lak dle Vašeho výběru. V sadě je i skvělý hydratační a zvláčňující krém na ruce. Vše s výraznou slevou 20%.

.

Nezapomeňte se v rámci této sady podívat i na podrobný videopostup manikúry a lakování laky Kinetics. Pokud byste měla nehty tzv. probroušené, tedy díky tomu i barevně nesjednocené a flekaté, je ideální použít zatonovaný zpevňující lak od Kinetics, který se jmenuje Nano rhino. Tento skvělý zpevňovač dokáže díky krásně tělové barvě překrýt veškeré flíčky na nehtech a nejen jej zpevnit, ale i přirozeně barevně sjednotit.

.

Pokud budete chtít se dále na cokoli zeptat či si nebudete jistá s výběrem barevných laků, tak samozřejmě pište nebo volejte na číslo 777075875. Příjemné dny přeje Eva Plachá Bio-nails