Obsahuje sada Alergic vše ke gelové modeláži?

Dotaz Eli

Dobrý den,
chci se zeptat jestli sada s kódem produktu: BN-SADA/ALERGIC, obsahuje všechno na udělání celé gelové modeláže, nebo se k tomu musí ještě nějaké produkty dokoupit.


Odpověď Eva

Hezký den,
slečno Eli, ano, obě dvě naše startovací sady na hypoalergenní gelovou modeláž obsahují vše, co je pro provedení gelové modeláže potřeba včetně UV/LED lampy. První sada je tato:

.

Do této sady si můžete vybrat jakýkoli BB gel fiber, buď průhledný a nebo nějak barevně zatonovaný do tělova, růžova, béžova či mléčna. Jediné, co tato sada neobsahuje, je barevný produkt. Můžete si tedy dokoupit samostatně jakýkoli barevný gel a nebo gel lak z naší nabídky dle Vašeho vkusu :-)) A nebo nemusíte si žádnou barvičku navíc kupovat, pokud byste do sady zvolila BB lak zatonovaný barvou. Lampa v této sadě má 48W. Druhá sada je tato:

.

Tato sada obsahuje to samé, co první, jen je v ní mnohem silnější lampa - 220W. Takže již jen záleží na Vás, která lampa by se Vám více líbila. Zde je odkaz na velmi podrobné video s postupem gelové modeláže, kde pracujeme s produkty, které jsou v sadách:

Pokud byste cokoli dalšího se potřebovala zeptat nebo se ujistit o správném výběru produktů, tak samozřejmě pište nebo volejte na číslo 777075875, vždy se Vám budu ráda věnovat. Eva