BB lak

Nejjednodušší lak do lampy, který je určen přímo na přírodní nehty. Hypoalergenní, bezvýpotkový produkt. Vytvrzuje se v jakékoli uv nebo led lampě. Není potřeba podkadový a ukončovací lak. Odstraňuje se tzv. zabalovací technikou, bez pilování.

Jedná se o expresní dlouhotrvající lak do UV nebo LED lampy, který se nanáší na předem pečlivě odmaštěný přírodní nehet ve dvou velmi tenkých vrstvách.

BB lak je bezvýpotkový (tedy po jeho vytvrzení nemá "lepkavý povrch") a jeho aplikace je velmi snadná, bez podlaku a bez nadlaku. Výdrž je cca 14 dnů, podle kvality konkrétních nehtů. BB lak patří k našim nejprodávanějším produktům a jeho obliba stále stoupá, hlavně pro domácí využití, jak na ruce, tak také na nohy. V nabídce je velké množství barevností.

BB lakem je možné také udělat "francii", v nabídce je průhledný, porcelánově růžový i bílý. Lze jej také kombinovat s průhledným Gel lakem nadlakem podlakem - který můžeme nanést na nehty jako závěrečnou vrstvu pro větší zpevnění nehtů.

BB lak má také tu výhodu, že se z nehtů odstraňuje speciální šetrnou metodou bez pilování. Stačí na buničinu nanést speciální tekutinu ACETON a tu pak pomocí  plastových opakovatelných "Remover náprstků" přitisknout ke každému nehtu. Poté necháme tekutinu působit 5 - 8 minut. Pak náprstky postupně odstraníme a narušený zpuchýřkovaný BB lak postupně odstraníme mechanicky pomerančovým dřívkem nebo speciálním kovovým zatlačovačem.

BB lak je také možné různě dozdobovat, ať už kamínky, foliemi, třpytkami nebo samotným BB lakem. Lze jej také využít do gelové modeláže a pracovat s ním stejně jako s jakýmkoli barevným uv gelem. Podmínkou je pouze vždy se snažit dodržet dvě velmi extrémně tenké vrstvy.