Jakou brusku a lampu pro začínající manikérku?

Dotaz Jitka

Dobrý den,
jakou brusku a jakou lampu byste doporučila začínající manikérce (zatím málo klientek)?


Odpověď Eva

Hezký den, paní Jitko,
pokud jste začínající manikérka profesionálka, tak určitě Vám nejdříve doporučím se zaregistrovat na našich stránkách jako velkoobchodník. Poté Vás poprosíme o zaslání kopie ŽL na Whatsapp na číslo 777075875 nebo na naši mailovou adresu info@bio-nehty.cz. Poté, co Vám bude velkoobchodní registrace schválena, můžete u nás nakupovat za nižší, velkoobchodní ceny. Slevy se pohybují od 10 do 30 procent. A nyní již má doporučení, nejdříve na uv/led lampu. U lampy je potřeba, aby byla dostatečně široká, pohodlná i pro vložení silnější ruky. Dále je důležitý výkon lampy a počet led diod. Pro profesionálku je důležité, aby v lampě byly řádně vytvrzeny veškeré materiály, a to za 1 minutu. Proto doporučím lampy ty nejsilnější z naší nabídky, které mají 220 W a dostatečný počet led diod:

.

Co se týká brusky, tak určitě doporučím ty, se kterými máme již roky velice dobrou zkušenost, jsou dostatečně silné na výkon i počet otáček a vydrží provoz, který se od brusky u profesionálky očekává:

.
.
.

Zároveň mám pro Vás nabídku, která by Vás určitě mohla zaujat. Máme cenově zvýhodněné sady na gelovou modeláž, včetně uv/led lampy a brusky. Na tyto sady jsou slevy 20%, takže díky tomu je sleva i na lampu i na brusku 20%. V sadě je bruska oválná bílá a jedna z těch silných lamp 220W. Zde je odkaz:

.

Pokud byste cokoli potřebovala se ještě poradit, tak samozřejmě pište nebo volejte na číslo 777075875. Mějte se moc hezky. Eva Plachá