Mám plíseň nehtů a chci ji už konečně vyléčit!

Plíseň nehtů trápí spoustu žen i mužů. Nejčastěji se plíseň vyskytuje na nehtech u nohou, ale v poslední době je čím dál častější i na rukou, hlavně u žen, v souvislosti s odloučením nehtu od nehtového lůžka.

Stát se to může opravdu každému z nás a není to opravdu žádná neřešitelná věc.

Většina žen panikaří a bojí se, že o nehty přijdou a nebo že se jim je nepodaří vyléčit. Nebojte se. Plíseň nehtů se dá opravdu beze zbytku vyléčit, jen je potřeba být trpělivá(ý) a pečlivá(ý). Na léčbu plísní skvělé fungují dva produkty z naší nabídky.

Jeden se jmenuje Antifungal solution 11 ml a druhý se jmenuje Fungian 10 ml.
Jedná se o tekutiny, které se pravidelně nanáší za celou plochu nehtů, i pod nehet, nejdůležitější je produkty aplikovat pravidelně každý den, i na noc. Pokud jste vše podchytili zavčasu, trvá léčba pouze několik týdnů. Pokud se jedná o dlouhodobý problém, léčba potrvá několik měsíců. Ideální je kombinace obou produktů, což dodržuje většina našich zákaznic.

Odloučení nehtů od lůžka

Při problematice odloučení nehtů od lůžka z důvodu plísně si prosím přečtěte článek NEHET ODLOUČEN OD NEHTOVÉHO LUŽKA a nebo v sekci Dotazy si přečtěte odpověď na dotaz PLÍSEŃ NA NEHTU.


Vždy Vám samozřejmě také rádi poradíme na čísle 777 075 875.
Nebojte se zavolat nám nebo napsat svůj dotaz zde, v on line chatu. Baví nás to a jsme tu pro Vás každý všední den od 9.30 do 17 h, v sobotu od 10 do 12.30 h. Odpovídat Vám bude vždy jedna n nás, z týmu Bio-nails - Eva, Kamila, Nikola. Někdy také Ivan, když my tři v kamenné prodejně máme zákaznice, kterým se věnujeme :-))