Štítná žláza - prasklý nehet

Dotaz Petra

Dobrý den, podélně mi na ukazováčku praská nehet (bez příčiny-mám nemocnou štítnou žlázu) poradíte mi jak to vyřešit? Děkuji Petra.


Odpověď Eva

Hezký den, Petro,
s problematikou podélného praskání nehtů v kombinaci se štítnou žlázou se u našich zákaznic v dotazech setkáváme docela často. Bohužel však ze zkušeností víme, že zde většinou je tzv. každá rada drahá.....Ženám většinou doporučujeme navštěvovat manikérku a nechat si udělat gel lakový systém a nebo gelovou modeláž. Některá žena si někdy i vše koupí a sama se do toho pustí. Ty gelové nehty jsou prostě jedním z řešení tohoto problému.

Pokud byste však gelové nehty nechtěla, tak pak můžeme nabídnout výživná vitamínová a keratinová séra, která se vtírají do povrchu nehtů a kůžičky. Nebo také léčivou tekutinu Koloidní stříbro ve spreji. Dále je možné používat různé druhy kvalitních rychleschnoucích zpevňujících laků na nehty. Určitě můžete udělat i kombinaci, že si nehty nalakujete zpevňovačem a sérum se pak vmasírovává do okolí nehtů, tedy do kůžičky a nehtového lůžka. Koloidní stříbro je pak ideální dávat na přírodní nenalakovaný nehet, vícekrát za den, nechat zaschnout a poté aplikovat sérum zamasírováním.

Napíšu Vám odkazy na jednotlivé doporučené produkty.

 1. Pokud byste se rozhodla pro gel lakový systém či gelovou modeláž sama doma
   
   
 2. Pokud byste se rozhodla pro kombinaci Zpevňovač nehtů a výživné sérum
  .
  .
  .
  .
  .
  .
 3. Pokud byste se rozhodla pro kombinaci Koloidní stříbro sprej a výživné sérum
   
  .

Mějte se moc hezky a v případě jakýchkoli dalších dotazů pište nebo volejte na číslo 777075875. Eva Plachá BIO NAILS