Jak zpevnit nehty

Dotaz Dáša

Dobrý deň prosím vás poraďte mi som po gélových nechtoch a potrebujem spevniť lamu sa sú mäkké, aj pilnik by som nejaký potrebovala ďakujem pekne za odpoveď


Odpověď Eva

Hezký den, Dášo, po sundání gelových nehtů je z naší nabídky nejlepší použít skvělý hypoalergenní zpevňovač nehtů Nano shark od značky Kinetics. Tento lak je přímo na tento účel doporučen a máme s ním velice dobré zkušenosti.

Zde je odkaz na něj:

.

K tomuto zpevňovači je ideální používat i skvělé sérum Gold elixir s obsahem keratiny, vitamínů, panthenolu a koloidního zlata. Nejedná se již o lak, ale o jemnou emulzi, která se vmasírovává do okolí nehtů a kužičky (v případě, že je nehet nalakovaný) a nebo po celé ploše a do kůžičky (v případě, že je nehet nenalakovaný). Zde je odkaz na něj:

.

Co se týká pilníku, tak určitě doporučím na měkké přírodní nehty ten nejjemnější, s hrubostí 240/240. Zde jsou odkazy:

.

nebo

.

Na odlakování zpevňovače nehtů určitě doporučím šetrný odlakovač bez obsahu acetonu:

.

Pokud byste chtěla dokonalou péči o přírodní nehty, včetně manikurních pomůcek, zpevňovače Nano shark, výžovného séra Gold elixir a dalších produktů, určitě doporučím tuto cenově zvýhodněnou sadu:

.

Zde je pak odkaz na další cenově zvýhodněné sady:

Mějte se moc hezky a v případě jakýchkoli dalších dotazů pište nebo volejte na číslo 777075875, určitě se Vám budeme rádi věnovat. Eva Plachá BIO NAILS