Jsou naše produkty vhodné pro těhotné?

Dotaz Markéta

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda jsou všechny vaše produkty na gelové nehty přírodní bez chemie a nepříjemného zápachu? Tedy jsou vhodné i pro těhotné?

Děkuji


Odpověď Eva

Hezký den, Markéto,

     většina produktů nehtové kosmetiky z naší nabídky je hypoalergenní, tedy se sníženým obsahem kyselin. Náš web nabízí 4 profesionální značky, a sice Bio-nails, Truscada, Kinetics a EMI. 
Bio-nails - 80% produktů hypoalergenní
Truscada - 100% produktů hypoalergenní
Kinetics - 100% produktů hypoalergenní
EMI - 2% produktů hypoalergenní
Pokud by Vás zajímala i obličejová, tělová, vlasová kosmetika a kosmetika pro miminka, tak v naší nabídce máme několik značek z Itálie - Derbe, Delidea, Saponificio varesino - vše v bio kvalitě, přírodní, bez parabenů, netestováno na zvířatech.
     Na našem webu máme samostatnou sekci "Vše pro alergiky", která je pak následně rozdělena do kategorií, které se týkají nehtové kosmetiky a zbytek se týká obličejové, tělové a vlasové kosmetiky. V této sekci máte jistotu, že se jedná o šetrné hypoalergenní produkty.
     Co se týká ještě Vašeho dotazu ohledně zápachu, tak veškeré gelové či gel lakové materiály, které se vytvrzují v lampě,  jsou bez zápachové. Jediný systém, který je spojen se zápachem, je akrylová modeláž, která je schnoucí na vzduchu, bez použití lampy a zápach u této metody způsobuje tekutina, které se říká tvrdidlo, neboli liquid. 
     Co se týká Vašeho dotazu "bez chemie", tak je potřeba říci, že žádný gelový nebo gel lakový produkt na světě nelze vyrobit bez chemie. Světoví výrobci profesionální nehtové kosmetiky se však snaží, v rámci možností, neustále snižovat v těchto produktech počty nešetrných a škodlivých látek. S jistotou se tedy dá říci, že většina z výše jmenovaných  značek vyrábí co nejvíce šetrné hypoalergenní produkty na gelové nehty, se sníženým obsahem kyselin, se zaměřením na velmi citlivou , alergickou pokožku, s tím, že všechny produkty jsou schválené v rámci Evropské unie pro prodej na lidské tělo. 
Pokud by se tedy těhotná žena rozhodla pro gel lakové nebo gelové nehty, jistě bych jí z naší nabídky doporučila vždy pouze hypoalergenní gelové produkty a nebo hypoalergenní klasické laky na nehty Solargel od značky Kinetics, které vytváří efekt gelového nehtu, s výdrží až 6 dnů :-))
 
Zde je odkaz na naše stránky na sekci "Vše pro alergiky"
   Mějte se moc hezky a v případě jakýchkoli dalších dotazů mě neváhejte dále kontaktovat.