Alergie na gelové nehty

Dotaz Věra

Moje nehty jsou velmi slabé a zatrhávají se mi. Nosit jakékoliv umele nehty pro mě byla velká výhra. Poslední dobou cca 5 měsíců mi po aplikaci (asi tyden) praská kůže pod nehty a svědí. Dost to bolí. Dále se kůže loupe a nehty špatně drží. Akryl nemůžu mam vyzkoušen gel a také gel lak. Už teda nevím. Moje nehty jsou velmi špatné, ale chci aby ruce vypadaly dobře. Děkuji za rady. 


Odpověď Eva

Hezký den, Věrko, podle toho, co píšete, to vypadá na alergii na gelové a gel lakové produkty. Proto pokud byste chtěla pokračovat v této úpravě nehtů, tak byste si musela pořídit vše od A až do Z hypoalergenní, tedy bez obsahu tzv. kyselin, což jsou alergizující složky, například HEMA nebo Di-hema. Naše firma je na českém i slovenském trhu již cca 15 let, z toho posledních 5 let se specializujeme pouze na prodej hypoalergenní nehtové kosmetiky pro ženy alergičky. V naší nabídce najdete tři značky - BIO NAILS, KINETICS a TRUCSADA. Vše, co je určeno pro citlivé ženy alergičky, najdete na našem webu v samostatné kategorii, která se jmenuje Vše pro alergiky:

U produktů máme v levém horním rohu označení buď "no hema" a nebo "no hema, di-hema". Pokud tedy žena alergička chce to nejšetrnější, je ideální zvolit produkty, které neobsahují ani hemu, ani di-hemu. Určitě si prosím přečtěte náš velice podrobný článek ohledně alergií, ve kterém radíme ženám alergičkám, co vše je potřeba udělat, aby se alergie znovu nedostavila. Je prostě NUTNÉ mít vše od A až do Z hypoalergenní a nesmíte použít ani své původní nástroje a pomůcky, jako jsou pilníky, pěnové pilníky, oprašující štětce nebo štětce na aplikaci gelu. Žena alergička musí mít striktně vše nové, včetně předpřípravných tekutin, pomůcek a gelových produktů bez obsahu Hemy. Veškeré informace najdete v našem článku:

Mějte se moc hezky a v případě jakýchkoli dalších dotazů určitě pište nebo volejte na číslo 777075875. Eva Plachá BIO NAILS