Mobilní pedikúra

Dotaz Pavla

Dobrý den,
právě se připravuji zahájit činnost jako mobilní pedikérka. Moje zaměření bude přístrojová (zdravotní) pedikúra a předpokládaná klientela budou zejména starší lidé, diabetici, ale počítám i se sportovci - běžci, tenisty, apod. (budu spolupracovat s fyzioterapeutkou). Chci svým klientkám ale nabídnout i lakování a gellak jako doplňkovou službu. Váš sortiment je však velmi široký… Doporučíte mi, prosím, “minimalistickou” výbavu pro můj účel? Klasicky lak je asi jasný - Kinetics, ale gellak nevím, který vybrat.
Minimalistický výbava musí samozřejmě obsahovat cely systém pro nalakovani/gellak. Ale mohu si dovolit asi jen jednu značku od každého a velmi omezeny vyber barev. Nepotřebuji samozřejmě pomoci s vyberem barev, to je věc vkusu klientel, ale potrebuju vybrat značku. I s ohledem na cenu. Předpokládám, že me klientky si nebudou moct dovolit luxus

Taky mi jde o snadnost a rychlost aplikace, budu jezdit ke klientům domu, takže nemusím mít vždy komfortní pracovni prostředí . A jak jsem zmínila, estetická část pedikúry je pro mne jen doplněk služby.


Odpověď Eva

Hezký den, Pavli,
Vaše činnost, o které mi píšete, bude velice zajímavá a hlavně záslužná, neboť já mám doma maminku, které je 85 let a prostě již není možné dojíždět k pedikérce. Naštěstí mám také možnost pro ni využít podobnou službu, jakou se chystáte dělat Vy. Takže Vás moc chválím a přeji Vám spoustu spokojených klientů.

Dříve, než na to zapomenu, bych Vám chtěla sdělit, že pokud již máte ŽL, tak po registraci na našich stránkách jako velkoobchodní spolupracovník máte možnost u nás nakupovat za nižší VO ceny. Určitě se to vyplatí, a to jak v případě nákupu vysoce kvalitních dlouhotrvajících laků na nehty Solargel, tak také gel lakového systému Shield nebo Ceramic od téže značky Kinetics nebo gel lakového systému od značky Bio-nails, kdy slevy se pohybují od 20% do 30%. A nyní již k Vašemu dotazu. Pokud byste chtěla nabízet gel lakový systém, tak jsou tři varianty.

1. Jednoduchý lak do lampy BB lak (bez nadlaku a podlaku) od značky Bio-nails 

2. Klasický gel lakový systém od značky Bio-nails kdy se na nehet aplikují celkem 4 vrstvy (báze, 2x barva, Top)

.

 3. Gel lak 2v1 - nude neboli nahá manikúra od značek Bio-nails či Kinetics, kdy výrobci spojili dohromady podkladový gel lak s barvou a urychlili tak celý systém až o 20 minut. Což se v případě časové nouze může velmi hodit. V naší nabídce je velká škála těchto produktů a jsou velice oblíbené hlavně u žen, které jsou konzervativní a nestojí o nějaké barevnosti: 

Dále také bych Vás ráda upozornila na skvělou nabídku tělové kosmetiky pro manikérky i pedikérky od značky Kinetics!! Navíc, nyní po celý měsíc červenec v akci 2+1 zdarma. Zákaznice si může vybrat jakékoli tři produkty, dva dražší zaplatí a třetí nejlevnější si napíše do poznámky objednávky zdarma. Akce se opravdu vyplatí. Je možné využít nejdříve i vzorků této kosmetiky a teprve poté nakupovat :-)) Zde je odkaz na celou řadu profesionální kosmetiky Kinetics pro Vás:

K dispozici také máme katalog od značky Kinetics a katalog od značky Bio-nails se letos chystá :-)) Pokud budete potřebovat se ještě více pobavit o jednotlivých třech systémech, které jsem Vám představila, tak jsem Vám samozřejmě k dispozici zde písemně a nebo kdykoli na čísle 777 075 0875 - vždy se Vám budu ráda věnovat, abych Vám vše vysvětlila, ať už se to bude týkat aplikace, odstranění a výdrže jednotlivých produktů.

Ještě jsem Vám zapomněla uvést, že u varianty číslo 2 - klasický gel lakový systém, existuje i varianta pro alergiky, tedy se jedná o velice šetrné produkty bez obsahu Hemy. Zde je odkaz na sadu gel lak Bio-nails No hema:

.

U každé té sady, v tom podrobném popisu, jsou uvedeny jednotlivé produkty, které sada obsahuje. Takže se můžete dívat na ty jednotlivé produkty a přečíst si o nich a objednat si pouze to ze sady, co potřebujete. Možná již lampu máte, takže sady jako celek Vás nebudou zajímat, ale vždy je zákaznicím posílám, aby viděly, co budou od a až do Z na konkrétní systém úpravy přírodního nehtu potřebovat. Takže takto se prosím těmi sadami trošku "prokousejte" a pak uvidíte, zda Vám některá ta varianta bude sympatičtější a nebo mě raději zavoláte, abychom probraly všechny "pro a proti" :-)) Hezký večer. Eva