Je možné objednat vzorkovník barev?

Dotaz Markéta

Dobrý den,

Chci Vám napsat osobní email, ne veřejné hodnocení. Jsem spokojená s koncepcí a docela i s výdrží laků. Bohužel s odstíny už výrazně méně. Vybírám je poctivě a důkladně, ale skutečnost se od prezentovaného odstínu poměrně dost odlišuje. Zakoupila jsem od Vás několik odstínů, ale z celkového množství 15-20 ks laků mi vyhovuje, či jakžtakž odpovídá méně než třetina, což není uspokojivý výsledek. Nejde jen o zbytečně vynaložené peníze, ale také o ekologickou zátěž. Vím že ty nevyhovující laky nikdy nepoužiju, takže je asi brzy vyhodím a to mě, upřímně, opravdu trápí. 
Není možné obdržet nějaký vzorník barev, který by opravdu „seděl“? kdyby se laky daly vybrat v drogerii, je to pohoda, ale takhle je to střelba naslepo.

Díky za zpětnou vazbu a pomoc s problémem. 


Odpověď Eva

Hezký den, Markéto,     jsme velmi rádi, že s produkty od nás jste spokojená. Co se týká barevností, tak s těmi samozřejmě budeme vždy "tak trochu bojovat", neboť každá ze zákaznic má jiný monitor, jinak se barvy produktů zobrazují na počítačích, jinak na mobilech, jinak na drahých, jinak na levných........
Proto jsme se rozhodli již před více než rokem a půl vyjít našim zákaznicím vstříc a nafotit jim na našem webu skutečný vzorkovník laků a gel laků. Tyto skutečné vzorkovníky máme umístěny vždy v úvodu kategorie a po kliknutí na ně jsou barevnosti velice krásně a dobře vidět. Celková nabídka nafocených vzorkovníků je v našem blogu, zde je odkaz:

Od té doby, co máme nafocené skutečné vzorkovníky, tak nemáme u našich zákaznic většinou problém s barevnostmi, ale samozřejmě je zcela jisté, že se určitě stává, že se představa může lišit od reality. V tomto případě, pokud se barevnost skutečně zcela rozchází s představou zákaznice, je nejlépe produkty vrátit zpět, ve 14 denní zákonné lhůtě. Samozřejmě pak produkty buď vyměníme za jiné po dohodě se zákaznicí a nebo vrátíme peníze. Nemá jistě vůbec žádný smysl si nechávat laky, o kterých víte, že je nevyužijete. Vždy se snažíme našim zákaznicím vyjít vstříc, a to i maximální možnou telefonickou konzultací o barevnostech produktů, barvy popisujeme slovně jak nejlépe umíme a zároveň zákaznici i ihned vzorky barev fotíme a zasíláme na WhatsApp, pokud je to možné. Zkrátka tak, abychom co nejvíce pomohli a předešli zbytečným zklamáním. Pokud tedy i Vám by tato telefonická konzultace vyhovovala, tak samozřejmě jsme Vám k dispozici kdykoli v rámci naší otevírací doby kamenného obchodu Po - Pá od 9.30 do 17 h a v sobotu od 9 do 12.30 h na čísle 777075875.

Dále ještě bychom chtěli informovat, že u každého konkrétního produktu máme v podrobném popisu vpravo napsány Doplňkové parametry, kde se snažíme popsat barvu (například růžová, červená atd.) a dále typ barvy (pastelová, průhledná, glitrová, perleťová) 
Pokud tedy se chystáte si nějaké laky na našem webu objednávat,  tak moc rádi budeme nápomocni na telefonu s popisem barev. V naší nabídce jsou stovky odstínů laků na nehty Solargel a každé 3 měsíce vždy přibude 8 nových barev - kolekce jaro, léto, podzim, zima. 
Co se týká Vašeho posledního dotazu, zda je možné si u nás zakoupit skutečný vzorkovník barevností laků na nehty Solargel od Kinetics, tak určitě to možné je. Na webu tento vzorkovník zatím v nabídce nemáme, neboť je poměrně drahý. Objednáváme jej u výrobce spíše individuálně, pro konkrétní zákaznice, většinou profesionálky manikérky a pedikérky. Vzorkovník s 319 odstíny barev Solargelů, které jsou v naší nabídce, stojí 990 Kč. Vzorkovník je vždy velmi drahý proto, že je nesmírně pracný a profesionálce tvrvá spousty hodin, než jej zhotoví. Práce na vzorkovníku musí být nesmírně pečlivá, přesná, laky se nanáší ve dvou vrstvách a musí se čekat na proschnutí atd. atd. Navíc musí být zpracován systémově, podle barevností. Vzorkovník tedy v tak obrovském počtu barevností  bude vždy dražší záležitostí díky jeho pracnosti.....
Pokud byste o něj měla zájem, tak samozřejmě určitě velmi rádi jej pro Vás objednáme. 

Mějte se moc hezky a pokud budete mít jakékoli další dotazy, tak pište nebo volejte na číslo 777075875, vždy se Vám budeme rádi věnovat.
Eva Klug Plachá BIO NAILS