Pozor při objednávání hypoalergenních produktů!

Dotaz Kristýna

Dobrý den, ráda bych vás poprosila o storno objednávky. Dneska se mi bohužel rozjela alergická reakce i po použití laku od této značky, tak pro mě bohužel nákup nemá význam.
Vypadalo to nadějně, ale bohužel už mám zarudlá lůžka, která svědí.

Moc děkuji a omlouvám se za komplikace


Odpověď Eva

Hezký večer, Kristýnko, dívala jsem se na Vaši současnou i předešlou objednávku a velice mě mrzí, že jste si u nás bohužel nenakoupila hypoalergenní produkty. 
Proto se ani nedivím, že se Vám rozjela alergie. BB laky totiž nejsou hypoalergenní produkty, které by byly vhodné pro ženy alergičky. Všechny produkty, které jsou vhodné pro alergičky, máme na našem webu hned na prvním místě v samostatné sekci, která se jmenuje Nehtová alergie. Pokud je tedy žena alergička, je nutné, aby vybírala produkty pouze z této sekce:

Pro ještě lepší orientaci máme u každého hypoalergenního produktu v levém horním rohu napsáno "no hema", "no di-hema". Toto označení značí, že produkt je bez obsahu tzv. kyselinových složek, tedy nejvíce alergizujících látek, kterými jsou pro ženy alergičky právě složky HEMA a nebo Di-HEMA.

Dále máme na našem webu na několika místech (na úvodní stránce, v sekci Blog a pak také na závěr u naprosto každého hypoalergenního produktu) napsán velice podrobný článek o alergiích, ve kterém radíme ženám alergičkám, co vše je potřeba přísně dodržet, aby se alergie znovu nedostavila. Součástí tohoto článku jsou i odkazy na konkrétní hypoalergenní produkty z naší nabídky.
Zde je odkaz na článek:

BB lak obsahuje Hemu, o čemž se můžete přesvědčit na našem webu, kdy u naprosto každého našeho produktu máme napsáno složení.
Dále v podrobných parametrech produktu (v pravé části) máme vždy uvedeno, zda se jedná a hypoalergenní produkt či ne.
Zde je tedy odkaz na celou sekci BB laků, abyste si mohla prohlédnout, že skutečně u tohoto produktu nikde neuvádíme informaci, že by byl hypoalergenní, v levém horním horu není informace No hema či No Di hema a v Doplňkových parametrech produktu máme uvedeno, že se nejedná o hypoalergenní produkt:

Mrzí mě, že jste si pravděpodobně myslela, že všechny námi nabízené produkty jsou hypoalergenní. Ale tak to bohužel není. V naší nabídce máme značky BIO NAILS a KINETICS, většina produktů, cca 80 procent, je určena pro alergiky, ale zároveň máme v nabídce i klasické produkty, které nejsou pro alergičky určeny. Proto jsme na našem webu udělali tu samostatnou sekci Nehtová alergie.....:-))

Vaši objednávku samozřejmě dle Vašeho požadavku rušíme a peníze Vám ihned zítra vracíme.
 A  zároveň Vás moc prosíme, abyste si prostudovala naši hypoalergenní nabídku a pečlivě si přečetla náš článek o alergiích. Mějte se moc hezky a ať se Vám nehtíky rychle dají do kupy. Určitě doporučíme z naší nabídky Koloidní stříbro:

Mějte se moc hezky. Eva