Prasklý nehet

Dotaz Drahomíra

Dobrý den, omlouvám se ze vás takto obtěžuji, jen už si nevím rady a zatím mně ani doktorka ani v lékárně nedokázali pomoct. Už několik let se mi půlí nehet na palci na levé ruce. Už jsem měla i uměle nehty aby se to zacelilo, ale všechno bez výsledku. Chtěla jsem poprosit o radu nebo pomoc ať už bude jakákoliv. Děkuji.  Přikládám i foto.


Odpověď Eva

Hezký večer, paní Drahomíro,     
s tímto dotazem se setkávám velice často a pravdou je, že zde je tzv. každá rada drahá a že se skutečně většinou nedaří tento problém zákaznicím vyřešit. Nevíme, proč se tohle někomu na nehtech dělá. V každém případě ale určitě máme pro Vás řešení, které by mohlo výrazně pomoci. 


Z mnohaleté zkušenosti víme, že je ideální použít kombinaci několika produktů, které se nám osvědčily u více zákaznic, některým vše zabralo skvěle již do měsíce, jiným to trvalo déle, je to prostě individuální, určitě to ale stojí za vyzkoušení. Produkty jsou cenově dostupné a všechno dlouho vydrží.

 

1. Takže, nejdříve bych doporučila povrch nehtu povrchově srovnávat neboli  zmatňovat jemným pěnovým pilníčkem, a to pěkně po celé ploše nehtů. Pak se kartáčkem opráší jemný mikroprach, který vznikne.

.
.

Tento postup byste dělala například jednou týdně, spolu s úpravou kůžičky, tedy celkovou manikúrou

 

2. Poté by se na plochu nehtu stříklo Koloidní stříbro ve spreji. Jedná se o léčivou tekutinu, která má opravdu zázračné vlastnosti. Dá se použít na mnoho různých problémů - zabírá na alergie na pokožce, na zklidnění po štípnutí hmyzem. na zklidnění pokožky při zánětlivých procesech, pokud se vyrazí opar, na léčbu plísní nehtů i pokožky atd. atd. 

.

Koloidní stříbro byste aplikovala na povrch nehtu vícekrát za den, jak si vzpomenete. Důležité je pak na noc před spaním.

 

3. Nyní by se na nehet aplikoval velice příjemý keratinový elixír, který je ve formě kapátka, malinko se kápne na povrch nehtu, zamasíruje do nehtu i kůžičky a hotovo. Tuto emulzi je vhodné aplikovat vícekrát za den, jak si vzpomenete. Důležité je pak na noc před spaním.

.

 

4. Pokud byste chtěla, můžete občas aplikovat i skvělý zpevňující rychleschnoucí za 3 minuty lak na nehty Nano rhino, který je krásně tělové barvy a má neskutečně příjemný efekt gelového nehtu, ale hlavně také, dokáže uvolňovat do přírodního nehtu výživné a zpevňující složky. Tento lak je skutečně luxusní a pokud byste si jej chtěla nalakovat, tak byste nejdříve udělala krok 1, pak byste použila tekutinu Dehydrátor na odmaštění nehtů a pak hned lakovat jednu nebo dvě vrstvy. Keratinová emulze by se pak dávala již jen do okolí nehtu do kůžičky a Koloidní stříbro by se zcela vynechalo.

.
.

 

Všechny produkty k manikúře, výživě nehtů i lakování, najdete také v naší cenově zvýhodněné sadě, která má slevu 20%. Zde je odkaz na ni:

.

 

Mějte se moc hezky a věřím, že Vás naše produkty zaujmou.