Doporučení ukončovacího hypoalergenního produktu

Dotaz Katka

Dobry den, který ciry finish/vrchní gel mate bez kyselin cca do 11ml. Zkouším zda se mi po Vašich produktech netvoří puchýřky okolo prstu. A nechci si rovnou kupovat velké baleni. Už poštovné nemate nejlevnejší tak za to nechci dat xxx peněz. Používám čiry uv gel bio-nails E GEL JEDNOFÁZOVÝ CLEAR GEL. 

Děkuji


Odpověď Eva

Hezký den, slečno Katko, 

     ještě, než odpovím na Váš dotaz, tak bych ráda upřesnila, že pokud jste alergik, tak jste určitě měla z naší nabídky využít nějaký hypoalergenní produkt. Všechny hypoalergenní produkty máme na našich stránkách samostatně v sekci "Vše pro alergiky" a tam pak následně v sekci "Nehtová kosmetika pro alergiky". Pokud jste si u nás zakoupila produkt E gel jednofázový čirý :
 , tak ten bohužel nepatří mezi hypoalergenní produkty. Nemáme u něj označení slovem "hypoalergenní" a ani jej nemáme v sekci "Vše pro alergiky". Značka Bio-nails má v nabídce spoustu produktů pro alergiky, ale ne všechny. Je tedy třeba buď pečlivě sledovat, zda je u produktu napsáno slovo hypoalergenní nebo se pohybovat na našich stránkách pouze v té sekci Vše pro alergiky.
Zde je tedy odkaz na sekci, která je zaměřena na nehtové produkty pro alergiky:
 
Dále zde ještě píšu odkaz na náš podrobný článek s radami a doporučeními pro alergiky v sekci Blog
 A teď již k Vašemu dotazu
     Co se týká vrchních gel laků nebo gelů, které jsou hypoalergenní, tak můžete využít produkty jak značky Bio-nails (balení 7,5 ml, 10 ml, 15 ml) tak také značky Truscada (balení 5ml, 15 ml).  Pokud byste chtěla produkty, které jsou rychlé, tedy určitě využijte bezvýpotkové. Pokud byste měla zájem i o klasické výpotkové, tak samozřejmě je také máme v nabídce. Píšu Vám odkazy jak na ukončovací gel laky, také také uv gely. Na gelovou modeláž můžete využít jakýkoli z nich. Obecně platí, že pokud byste chtěla do gelové modeláže používat barevné gel laky, tak je určitě lepší jako ukončovací produkt použít také gel lak (neboť  ukončovací bezvýpotkový gel by mohl na barevném gel laku popraskat). 
Pokud více dáváte přednost barevným gelům, tak určitě je lepší jako ukončovací produkt použít gel, ale gel lak určitě můžete použít také, s ním žádnou chybu neuděláte. :-))
 
Ukončovací hypoalergenní TOP gel laky bezvýpotkové průhledné lesklé, efektové nebo matné
 
 Ukončovací  hypoalergenní TOP uv gely bezvýpotkové lesklé nebo efektové
 
 Ukončovací hypoalergenní TOP gely výpotkové lesklé
 
      Co se týká poštovného, nejlevněji vychází platba předem na náš účet (nebo on-line kartou přes Go-pay) a zaslání do některého z výdejních míst firmy Zásilkovna v okolí Vašeho bydliště či zaměstnání. V takovém případě je celkové poštovné 70 Kč, což si myslíme, že je velmi dostupná cena.
 
     Mějte se moc hezky a v případě jakýchkoli dalších dotazů mě neváhejte dále kontaktovat, vždy ráda odpovím.
Hodně zdraví a příjemné podzimní dny přeje Eva