Chci vyřešit svůj problém s plísní nehtů

ANTIFUNGAL + FUNGIAN

je naprosto unikátní a skvělý přípravek na léčbu mykotických (plísňových) nehtů jak na rukou, tak také nohou 
certifikovaný profesionální produkt, určený pro prodej v lékárnách 
úspěšná léčba i velmi pokročilých plísní 
prevence plísní rukou i nohou 
skvělý na odmaštění nehtů před aplikací laků na nehty, gel laků i UV gelů 
působí také proti bakteriím a virům 
prevence žloutenky 
je možné jej použít na kůži celého těla (i v ředěném stavu) 
aktivní substance působí formou rozpadu plísňových buněk, tím zamezuje jejich množení a růstu 
nejedná se o lak na nehty, ale tekutinu, která je průhledná a okamžitě na nehtu zasychá doporučujeme do všech nehtových i pedikérských studií, jak k přímé aplikaci, tak i k dalšímu prodeji 
doporučujeme pro domácí využití jako prevenci plísní na nohou

Balení:  lahvička se štětečkem 

antifugal-solution

Jeho účinek je naprosto famózní! I ty nehty, které jsou v  pokročilém stádiu plísně a které jste léčili třeba i měsíce nebo roky bez úspěchu různými přípravky a nepodařilo se Vám plísně zcela zbavit, u produktu Antifungal nebo Fungian Vás překvapí úplné vyléčení během 3 měsíců. Je ale samozřejmě nutné přípravek pravidelně používat, a to nejlépe minimálně 3x denně. Pokud budete neustále zapomínat na aplikaci přípravku, tak si zkuste vzpomenout aspoň jednou denně před spaním, na noc. Léčba se tak prodlouží, ale i tak bude probíhat.

Antifungal nebo Fungian svým mírným zápachem připomíná odlakovač. Jedná se o skleněnou lahvičku s plastovým vrškem, čiré tekutiny, v balení se štětečkem. Od otevření spotřebujte do 24 měsíců. 

9548-1_fungian-cerna

 

Možnosti použití:

1. Počínající plíseň na rukou nebo nohou - přírodní nehty nelakované

Pokud máte počínající plíseň na rukou nebo nohou, je ideální přípravek Antifungal nebo Fungian nanášet po celé ploše přírodního nehtu  minimálně 3 x denně po dobu jednoho měsíce. Postižené místo nechte postupně vyrůstat, nehty zkracujte vždy řádně vydezinfikovaným papírovým pilníkem nebo manikurními nůžkami (přípravky pro dezinfekci nástrojů najdete v naší nabídce).

2. Počínající plíseň na rukou nebo nohou- přírodní nehty lakované

Pokud máte počínající plíseň na rukou nebo nohou a společenské hledisko Vás nutí, abyste měla nalakované nehty, tak je možné zahájit léčbu, včetně lakování nehtů lakem (ideální je takový lak, který nebude obsahovat žádné škodlivé ani nešetrné látky, jako je například z naší nabídky lak, který sám schne na vzduchu a odlakovává se odlakovačem, který zasychá za 3 minuty a vydrží na nehtech až 1 týden. Je vhodný i pro těhotné a kojící ženy.

Postup je pak takový, že nejdříve všechny nehty potřeme protiplísňovým přípravkem Antifungal nebo Fungian po celé ploše, poté i pod nehty. Pak můžeme začít s aplikací laku na nehty. Po dobu, kdy máme nehty nalakované, pravidelně přípravek Antifungal nebo Fungian aplikujeme zespodu pod nehty, nejlépe minimálně 3 x denně, hlavně však na noc. Po odlakování nehtů odlakovačem opět postupujeme stejně.

3. Počínající plíseň na rukou nebo nohou- gelové nebo gel lakové nehty

Pokud chodíte pravidelně k manikérce (nehtové designérce), pedikérce nebo si sama doma děláte gelové či gel lakové nehty a chcete v nich i nadále pokračovat i přesto, že jste zjistila počínající plíseň na rukou či nohou, tak je to možné, ale samozřejmě je potřeba se ihned zaměřit na léčbu přípravkem Antifungal nebo Fungian. Čím dříve s aplikací začnete, tím lépe se Vám podaří plíseň zastavit hned v počáteční fázi, aby se nerozšířila na další nehty. 

 4. Rozsáhlejší plíseň na rukou nebo nohou - přírodní nehty nelakovné

Pokud máte plíseň na rukou nebo nohou již delší dobu a postupně se rozšířila na více nehtů nebo všechny nehty, je ideální přípravek Antifungal nebo Fungian nanášet po celé ploše přírodních nehtů nejen na povrchu, ale také pod nehtem, a to minimálně 3 x denně po dobu 2 - 3 měsíců. Pokud přes den na aplikaci zapomenete, tak prosím nezapomeňte aplikaci provést hlavně na noc, před spaním, aby produkt mohl působit. Nehty nechte postupně vyrůstat, zkracujte je vždy nejlépe zcela novým papírovým pilníkem a nebo alespoň řádně zdezinfikovaným (přípravky pro dezinfekci nástrojů naleznete v naší nabídce).

Nezapomeňte řádně dbát na hygienu - je potřeba mít vlastní ručníky, abychom plísní neohrozili ostatní členy domácnosti.

5. Rozsáhlejší plíseň na rukou nebo nohou - přírodní nehty lakované

Pokud máte plíseň na rukou nebo nohou již delší dobu, nedaří se Vám ji vyléčit a zároveň chcete mít nebo v rámci společenského hlediska musíte mít nehty nalakované, tak je určitě možné ji přípravkem Antifungal nebo Fungian vyléčit, připravte se však na trpělivost, bude to trvat déle, pravděpodobně několik měsíců. Ale určitě se nevzdávejte, léčba se při pravidelném používání zcela jistě podaří. Opět je však také velmi důležité zvolit velmi kvalitní šetrný lak na nehty, takový, který neobsahuje žádné škodlivé látky, jako je například z naší nabídky lak (vhodný i pro těhotné a kojící ženy) který sám schne na vzduchu již za 3 minuty, odlakovává se odlakovačem a vydrží na přírodních nehtech až 1 týden. 

Postup je pak takový, že pečlivě odlakované, manikúrou upravené nehty potřeme po celé jejich ploše přípravkem Antifungal nebo Fungian a poté ještě i pod nehty. Antifungal nebo Fungian okamžitě zasychá a zároveň nehty perfektně odmastí, což je výhoda, neboť díky odmaštění nehtů lak velmi dobře přilne, a tedy dlouho vydrží. Naneseme tedy dvě vrstvy laku, poté průhledný Top (nadlak). Poté již se věnujeme pravidelné každodenní aplikaci Antifungalu nebo Fungianu během dne a hlavně na noc, minimálně 3 x denně pod nehty. Antifungal nebo Fungian používejte tak dlouho, dokud nebude plíseň zcela zlikvidována. Po úspěšné léčbě jej můžete používat i nadále, jako prevenci a také kvůli dokonalému odmaštění nehtů před aplikací laku na nehty.

6. Rozsáhlejší plíseň na rukou nebo nohou - gelové nebo gel lakové nehty

V případě, že máte již rozsáhlou plíseň na všech prstech rukou nebo nohou, nedoporučujeme aplikovat na tyto nehty žádný gelový materiál, tedy ani gelovou modeláž, ani potažení přírodních nehtů gelem, ani gel laky, ani laky na nehty. Ideální je vzdát se této úpravy nehtů, po celou dobu léčby nehtů a pouze pravidelně aplikovat protiplísňovou tekutinu Antifungal nebo Fungian, jak po celé ploše nehtů, tak také pod nehty, a to minimálně 3 - 5x denně. Pokud zapomenete, nevadí, tak alespoň ráno a večer před spaním. Toto ošetření je nutné provádět denně, nehty nechat odrůstat a pravidelně je co nejvíce zkracovat vždy novým papírovým pilníkem. Ten, který jste použili, ihned vyhoďte. Věnujte se také pečlivě hygieně - vlastní ručníky jsou samozřejmostí - abyste chránili další členy Vaší domácnosti. Při práci používejte gumové rukavice, aby se Vám pod nehty nedostávala voda a nedocházelo k dalšímu zhoršení plísní, jejichž živnou půdou je také vlhkost.

 

     Pokud se přece jen rozhodnete, že na nehty chcete něco aplikovat, tak nejvhodnější bude lak na nehty, který neobsahuje žádné škodlivé ani nešetrné látky a je vhodný i pro alergiky, těhotné i kojící ženy. Z naší nabídky se jedná o lak (ZDE), který sám schne na vzduchu již za 3 minuty, vydrží 1 týden a odlakovává se odlakovačem. Postup by byl zcela shodný s postupem v bodu číslo 5.