Zpevnění přírodního nehtu po odstranění gelové modeláže

Dotaz Hana

Dobry den, prosim, poradite mi produkty, ktere si u vas muzu koupit na doma.Mela jsem gelove nehty, opatrne je dostavam postupnym zkracovanim dolu, u dvou nehtu jsou dole a prirodni muj nehet je pochopitelne zniceny, je bolestivy na dotek a v nekolika vrstvach se trepi. Mate spoustu produktu, tak nevim, ktere jsou ty prave pro me.

Děkuji moc Hana 


Odpověď Eva

Hezký den, Hani,
     moc děkuji za Váš zájem o naše produkty a samozřejmě Vám ráda budu nápomocna s výběrem. Pokud byste chtěla nyní zůstat u přírodních nehtů a dát si je co nejlépe do kupy přípravky, které jsou k tomu určené, tak z mých zkušeností určitě bych byla pro, abyste zvolila kombinaci několika produktů. Ale nejprve bych z nehtů profesionálním pilníkem střední hrubosti odstranila odpilováním zbytky gelových nehtů.
Po odstranění gelové modeláže bych dále doporučovala pro úpravu délky a tvaru přírodního nehtu tento pilník
Na výrazné zpevnění přírodního nehtu je ideální samoschnoucí  průhledný nano lak Shark
Pokud byste měla zájem o zpevňující lak, který bude jemně zatónovaný s nude barevností překryje Vaše nehtové lůžko, které může být poškozené, barevně nesjednocené či propilované, určitě doporučím tento zpevňující lak
Dále je ideální souběžně se zpevňujícími laky používat každý den na noc speciální gelové tekutiny, které obsahují keratin a jsou určené k tomu, abychom zajistili, že nám z nehtového lůžka bude vyrůstat mnohem kvalitnější, pevnější a tvrdší nehet. Takovýto produkt se aplikuje vždy na noc, vtíráním a jemným vmasírováním jak nahoru do nehtového lůžka, tak také do nehtové kůžičky. Tento produkt se používá denně, souběžně s tím, že jsou nehty nalakované zpevňujícím lakem (průhledným nebo zatónovaným.
 Poté, co by se Vám nehty za pár týdnů hezky spravily, by bylo možné aplikovat i luxusní laky na nehty Solargel, které jsou naprosto úžasné nejen svým šetrným netoxiským složením, ale také tím, že jsou rychleschnoucí a vydrží na nehtech krásné týden. Odlakujete je jakýmkoli odlakovačem.
 
Další možností, jak krásně zpevnit a vyživit přírodní nehet, je prastará japonská metoda úpravy přírodního nehtu  P-shine. Jedná se o vtírání včelího vosku (mateří kašičky) do přírodního nehtu. V odkazu najdete nejen dokonalý popis produktu s postupem, ale také video s aplikací.
 Co se týká zpevnění nehtů, tak jsou samozřejmě ještě další možnosti, ale u těch je potřeba již mít UV/LED lampu a využívat různých systémů - například BB lak nebo Gel lak. Tak pokud byste o ně měla zájem, dejte mě vědět. Prozatím Vám zasílám odkaz na veškeré možnosti úpravy přírodního nehtu na mých stránkách zde:
 Napište mně prosím, zda jste s mou odpovědí spokojená a nebo zda jste chtěla vědět cokoli jiného, co jsem zde nezmínila nebo jste měla jinou představu. Pište, samozřejmě Vám vždy a ráda na cokoli odpovím.
     Hezké dny a ať se Vám vše daří přeje Eva