Prosba o radu - vylepšení kvality nehtů po alergické reakci

Dotaz Romana

narazila jsem na vaše internetové stránky a všimla jsem si, že máte i poradnu. Mám velký problém s nehty, dělám si již léta (cc 5 let) gel lak sama doma a vždy jsem měla nehty v pořádku. Před časem (cca měsíc) mi kamarádka přinesla gel lak (od neznámé značky), že ho již nepoužívá a tak jsem si jej dala. Nicméně mě potom svědily kůžičky, ale nějak jsem tomu nevěnovala pozornost, asi po 14 dnech se mi začal odchlipovat nehet od nehtového lůžka na malíčku, tak jsem gel lak sundala a zpozorovala jsem, že všechny nehty jsou nažloutlé, třepí se a odcházejí. Aktuálně na to dávám jen zpevňovač na nehty, který jsem rychle koupila v drogérii ale vůbec nevím, co s tím. Z vašich stránek jsem si objednala "booster na rekonstrukci nehtů" ale nevím, jestli je to dost. Myslíte, že to bude stačit? Je mi jasné, že to chce vytrvat, ale přeci jen bych ráda nějakou profesionální radu, ať nic nezanedbám.
 
Mockrát děkuji za odpověď a váš čas.
 
S pozdravem a přáním příjemného dne,
 
Romana

Odpověď Eva

Hezký večer, Romanko,

     moc děkuji za Vaši důvěru a samozřejmě se Vám budu snažit co nejlépe poradit. Podle Vašeho popisu to vypadá, že jste od kamarádky obdržela produkt, který Vám vyvolal alergii a zároveň za krátkou dobu dokázal Vaše přírodní nehty částečně oslabit. Tipuji, že se mohlo jednat o nějaký velmi levný produkt z AlliExpresu, kdy se většinou jedná o velmi nešetrné produkty, které vůbec nejsou schváleny pro prodej v rámci Evropské unie pro použití na lidské tělo. Ale možná to tak nebylo, možná se jednalo o běžný certifikovaný produkt, který byl zakoupen v rámci České republiky, přesto však Vám mohl způsobit alergickou reakci. Nevadí, teď jde o to, aby se nehty co nejdříve daly do pohody a znovu byly zdravé :-))
     Booster na rekonstrukci přírodního nehtu jste si objednala skvěle, neboť ten dokáže nehty ihned zpevnit a připravit bezvadný základ na aplikaci dalších produktů, ať už se jedná o gel lakový systém nebo gelovou modeláž.
Já osobně bych Vám doporučila nyní léčbu nehtů i pomocí skvělé keratinové výživy od značky Kinetics, jmenuje se Gold elixír. Jedná se o jemnou emulzi, která se vtírá a vmasírovává každý večer na noc do nehtového lůžka, kůžičky i po celé ploše nehtů. 
Tento produkt obsahuje keratinu a částice zlata a skvěle působí na regeneraci, léčbu a posilnění oslabeného přírodního nehtu.
Gold elixír jde používat i tehdy, pokud je na nehtech gel lak nebo lak na nehty. Zde je odkaz na tento produkt
 
Co se týká Vašich oslabených a zažloutlých nehtů, tak ideální by bylo začít používat na odmaštění nehtů a prevenci plísní
tekutinu, která se jmenuje Antifungal. Tato tekutina je opravdu skvělá jednak na dehydrataci nehtu před aplikací gelových či gel lakových produktů a jednak také na prevenci a léčbu plísní. Zde je odkaz na tento produkt
 
Pokud byste chtěla dále pokračovat v gel lakovém systému, tak Vám určitě doporučím velmi šetrné, zdravotně nezávadné, hypoalergenní produkty od značky Kinetics. Jedná se o špičkové profesionální produkty, které bezvadně drží, netvoří žádné odchlipy, jsou vhodné i na oslabené nehty. Jako podklad bych určitě doporučila jeden z našich nejprodávanějších produktů, a sice Rubber base, zde je odkaz
 
 
Poté by se aplikovaly 2 vrstvy jakéhokoli barevného gel laku značky Kinetics
 
 
A na závěr jedna vrstva ukončovacího gel laku, například bezvýpotkového Boosteru
 
 
Určitě tedy můžete aplikovat Booster od EMI, poté ihned podkladový gel lak Rubber base, barevný gel lak a ukončovací gel lak, vše hypoalergenní od značky Kinetics. A na noc každý den Gold elixír. Tohle jsou má doporučení na velmi rychlé zkvalitnění přírodního nehtu a zároveň používání skvělého hypoalergenního gel lakového systému.
     Pokud budete mít jakékoli další dotazy ohledně mých rad a doporučení, tak samozřejmě jsem Vám nadále k dispozici, a to nejen zde písemně, ale také i na mém čísle 777075875. 
     Mějte se moc hezky a ať se Vám vše daří. Eva

 
Odpověď Romana
 
Dobrý den Evi,
 
mockrát děkuji, ani nevím, jak vyjádřit mojí radost a vděk za to, co jste teď pro mě udělala! Moc si toho vážím, vašeho času a toho, jak vyčerpávající a podrobnou odpověď jsem od vás dostala! Dnes mi dorazil booster od Emi, takže jej aplikuji a ihned objednávám Gold Elixir a Antifungal. Nechám na chvíli nehty bez gel laku a jakmile malinko povyrostou, vrhu se na gel laky od značky Kinetics.
 
Ještě jednou mockrát děkuji za cenné rady a přeji vám spoustu spokojených zákazníků.
 
Krásné jarní dny,
 
Romana