Antifungal solution 11ml

Kód: BN-ANT/SOL/11
hypoalergenní
Značka: BIO-nails
160 Kč / ks 14,55 Kč / 1 ml
Momentálně nedostupné

Úžasná, opravdu vysoce účinná tekutina na léčbu plísní!

Překvapí Vás již po prvním měsíci používání. Anfifungal  solution je skutečně neuvěřitelně spolehlivý produkt,  jak na plíseň rukou, tak také nohou. Je 100% účinný před patogenními mikroorganismy a bakteriemi.  Každý, kdo s plísněmi někdy bojoval,  ví, že plíseň je opravdu velikým a vleklým problémem a že když se nepodchytí zavčasu, může se pak jednat o celoživotní problém, a to nejen zdravotní, ale také estetický. 

Antifungal solution  však dokáže vyléčit i dlouhodobě neřešená plísňová onemocnění. Chce to jen jediné - vytrvat a produkt pravidelně aplikovat. Ideální je vícekrát za den,  ale i když produkt použijete jen 1x denně, nejlépe na noc, určitě se postupně dopracujete ke zdárnému výsledku - tedy úplnému vyléčení plísně rukou či nohou.

Antifungal je zkrátka silným a účinným bojovníkem proti plísni a kdo jej používá, ten nad plísněmi vyhrává. Ideální je nejen jako léčba, ale i jako prevence.

logo-bionehty-eva-placha (1)

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 • úspěšná léčba i velmi pokročilých plísní 
 • řešení i pro několik let neléčené nehtové plísně
 • aktivní substance působí formou rozpadu plísňových buněk, tím zamezuje jejich množení a růstu
 • snadná aplikace tekutiny pomocí štětečku po celé ploše nehtu i pod nehet
 • prevence plísní rukou i nohou 
 • působí  proti bakteriím a virům 
 • prevence žloutenky 
 • nejedná se o lak na nehty, ale tekutinu, která je průhledná a okamžitě na nehtu zasychá doporučujeme do všech nehtových i pedikérských studií, jak k přímé aplikaci, tak i k dalšímu prodeji
 • doporučujeme pro domácí využití jako účinnou a rychlou léčbu plísní rukou i nohou
 • skvělý také na odmaštění nehtů před aplikací laků na nehty, gel laků i UV gelů
 • je možné jej také použít na kůži celého těla (i v ředěném stavu v kombinaci s vodou), např. na zánětlivé pupínky

certifikat-one-stepvyrobeno-v-usa

Složení
Heptane, Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, Tolnaftate
 
Země původu
USA
 
Návod na použití
Nehty, které jsou napadeny plísní, se snažte udržovat co nejvíce krátké. Ke zkrácení nehtů můžete použít pilník vhodné hrubosti, manikúrní nůžky nebo pedikérské kleště. Ke zkrácení nehtů na nohou můžete použít speciální profi tenký pedikérský pilník. Každý nástroj po použití je ideální dezinfikovat  speciální dezinfekcí na plochy a nástroje
Naneste tekutinu Anfifungal po celé ploše nehtu a snažte se ji aplikovat také pod nehet
Pokud máte nehet díky plísni odloučen od nehtového lůžka, snažte se tekutinu aplikovat co nejvíce i pod nehet, kam až Vám to štěteček dovolí. 
Tekutinu Antifungal aplikujte, pokud možno 3 x denně. Pokud si nevzpomenete a nebo Vám to zaměstnání nedovolí, je ideální tekutinu aplikovat alespoń 2x denně, a to ráno před odchodem do práce a večer před spaním. Pokud si nevzpomenete ani 2x denně, nic se neděje, tekutinu tedy aplikujte alespoň 1x denně - a to ráno či večer po Vašem sprchování - léčba se sice prodlouží, ale i tak léčebný proces zcela jistě probíhat bude! 
Pokud začneme léčbu hned v začátcích je možné problém s písní vyřešit do jednoho měsíce. Pokud máte problém s plísní nehtů dlouhodobý, například několik let, je třeba počítat s tím, že léčba touto tekutinou potrvá mnohem déle, například několik měsíců, někdy léčba může trvat i déle, například rok. Úspěšná léčba je vždy závislá na dodržování pravidelné aplikace tekutiny. Kdo zapomíná a aplikuje jednou, dvakrát za týden, nedocílí rychlejších výsledků. Kdo je pečlivý a v aplikaci poctivý, určitě se dočká naprostého vyléčení plísně nehtů. 
 

#ShowMore#

 
Malinkatá rada
Využijte zcela přírodní podpůrnou metodu léčby plísní! K pravidelné aplikaci tekutiny Anfifungal solution využívejte ještě prastarou metodu našich babiček. A to teplou lázeň - vodu s trochou jablečného či vinného octa. Ohřejte si vodu na pro Vás přijatelnou teplotu, nalejte do lavoru či větší mísy, přidejte několik velkých lžic octa a ponořte nohy či ruce na nějakou dobu (například 10 minut) do této lázně. Poté ruce či nohy osušte ručníkem a potřete tekutinou Antifungal. Ocet působí na plísně antisepticky, přirozeně léčí a napomáhá procesu léčby, spolu s tekutinou Antifungal. 
Tyto přírodní léčebné kúry působí nejen proti plísním, ale také relaxačně. Zařaďte je proto například do Vašich pravidelných víkendových odpočinkových aktivit. 
 

Možnosti použití přípravku Antifungal solution

 1. Počínající plíseň na rukou nebo nohou - přírodní nehty nelakované

    Pokud máte počínající plíseň na rukou nebo nohou, je ideální přípravek Antifungal Solution nanášet po celé ploše přírodního nehtu  minimálně 3 x denně po dobu jednoho měsíce. Postižené místo nechte postupně vyrůstat, nehty zkracujte vždy řádně vydezinfikovaným papírovým pilníkem nebo manikurními nůžkami (přípravky pro dezinfekci nástrojů najdete v naší nabídce).

 1. Počínající plíseň na rukou nebo nohou- přírodní nehty nalakované lakem na nehty

     Pokud máte počínající plíseň na rukou nebo nohou a společenské hledisko Vás nutí, abyste měla nalakované nehty, tak je možné zahájit léčbu, včetně lakování nehtů lakem (ideální je takový lak, který nebude obsahovat žádné škodlivé ani nešetrné látky, jako je například z naší nabídky lak Solargel,  který sám schne na vzduchu a odlakovává se odlakovačem. Zasychá za 3 minuty a vydrží na nehtech až 1 týden. Je vhodný i pro těhotné a kojící ženy.

https://www.bio-nehty.cz/…ni/

Postup je pak takový, že nejdříve všechny nehty potřeme protiplísňovým přípravkem Antifungal Solution po celé ploše, poté i pod nehty. Pak můžeme začít s aplikací laku na nehty. Po dobu, kdy máme nehty nalakované, pravidelně přípravek Antifungal Solution aplikujeme zespodu pod nehty, nejlépe minimálně 3 x denně, hlavně však na noc. Po odlakování nehtů odlakovačem opět postupujeme stejně.

 1. Počínající plíseň na rukou nebo nohou- gelové nebo gel lakové nehty

     Pokud chodíte pravidelně k manikérce (nehtové designérce), pedikérce nebo si sama doma děláte gelové či gel lakové nehty a chcete v nich i nadále pokračovat i přesto, že jste zjistila počínající plíseň na rukou či nohou, tak je to možné, ale samozřejmě je potřeba se ihned zaměřit na léčbu přípravkem Antifungal Solution. Čím dříve s aplikací začnete, tím lépe se Vám podaří plíseň zastavit hned v počáteční fázi, aby se nerozšířila na další nehty. 

Postup by byl takový, že na manikurně upravené nehty nejdříve po celé ploše naneseme protiplísňový přípravek Antifungal Solution. Poté aplikujeme šetrný bezkyselinový přilnavač gelu PRIMER BONDER. Poté již aplikujeme první tenkou vrstvu speciálního výživného vitamínového podkladového gelu na oslabené nehty STRONG BASE a postupujeme dále, jak jsme zvyklí při gelové modeláži. Po ukončení na závěr aplikujeme přípravek Antifungal Solution pod dokončené gelové nehty. Aplikaci Antifungal Solution pod nehty provádíme pak po celou dobu, kdy máme gelové nehty, alespoň 3x denně, pokud zapomeneme, tak hlavně na noc.

Po odrostení gelové modeláže provedeme odstranění dezinfikovaným pilníkem nebo bruskou a opět postupujeme stejně, tedy nanesením Antifungal Solution po celé ploše nehtů a dále aplikací bezkyselinového přilnavače Primer Bonder a poté první vrstvy podkladového gelu na oslabené nehty STRONG BASE.

Postup opakujeme stále dokola, dokud nehty neodrostou. V aplikaci Antifungal Solution můžeme pokračovat i nadále, v rámci prevence.

 1. Rozsáhlejší plíseň na rukou nebo nohou - přírodní nehty nelakované

     Pokud máte plíseň na rukou nebo nohou již delší dobu a postupně se rozšířila na více nehtů nebo všechny nehty, je ideální přípravek Antifungal Solution nanášet po celé ploše přírodních nehtů nejen na povrchu, ale také pod nehtem, a to minimálně 3 x denně po dobu 2 - 3 měsíců. Pokud přes den na aplikaci zapomenete, tak prosím nezapomeňte aplikaci provést hlavně na noc, před spaním, aby produkt mohl působit. Nehty nechte postupně vyrůstat, zkracujte je vždy nejlépe zcela novým papírovým pilníkem a nebo alespoň řádně zdesinfikovaným (přípravky pro desinfekci nástrojů naleznete v naší nabídce).

     Nezapomeňte řádně dbát na hygienu - je potřeba mít vlastní ručníky, abychom plísní neohrozili ostatní členy domácnosti.

 1. Rozsáhlejší plíseň na rukou nebo nohou - přírodní nehty lakované

     Pokud máte plíseň na rukou nebo nohou již delší dobu, nedaří se Vám ji vyléčit a zároveň chcete mít nebo v rámci společenského hlediska musíte mít nehty nalakované, tak je určitě možné ji přípravkem Antifungal Solution vyléčit, připravte se však na trpělivost, bude to trvat déle, pravděpodobně několik měsíců. Ale určitě se nevzdávejte, léčba se při pravidelném používání zcela jistě podaří. Opět je však také velmi důležité zvolit velmi kvalitní šetrný lak na nehty, takový, který neobsahuje žádné škodlivé látky, (vhodný i pro těhotné a kojící ženy) který sám schne na vzduchu již za 3 minuty, odlakovává se odlakovačem a vydrží na přírodních nehtech až 1 týden. 

https://www.bio-nehty.cz/…ni/

     Postup je pak takový, že pečlivě odlakované, manikúrou upravené nehty potřeme po celé jejich ploše přípravkem Antifungal Solution a poté ještě i pod nehty. Antifungal Solution okamžitě zasychá a zároveň nehty perfektně odmastí, což je výhoda, neboť díky odmaštění nehtů lak velmi dobře přilne, a tedy dlouho vydrží. Naneseme tedy dvě vrstvy laku, poté průhledný Top (nadlak). Poté již se věnujeme pravidelné každodenní aplikaci Antifungal Solution během dne a hlavně na noc, minimálně 3 x denně pod nehty. Antifungal Solution používejte tak dlouho, dokud nebude plíseň zcela zlikvidována. Po úspěšné léčbě jej můžete používat i nadále, jako prevenci a také kvůli dokonalému odmaštění nehtů před aplikací laku na nehty.

 1. Rozsáhlejší plíseň na rukou nebo nohou - gelové nebo gel lakové nehty

     V případě, že máte již rozsáhlou plíseň na všech prstech rukou nebo nohou, nedoporučujeme aplikovat na tyto nehty žádný gelový materiál, tedy ani gelovou modeláž, ani potažení přírodních nehtů gelem, ani gel laky, ani laky na nehty. Ideální je vzdát se této úpravy nehtů, po celou dobu léčby nehtů a pouze pravidelně aplikovat protiplísňovou tekutinu Antifungal Solution, jak po celé ploše nehtů, tak také pod nehty, a to minimálně 3 - 5x denně. Pokud zapomenete, nevadí, tak alespoň ráno a večer před spaním. Toto ošetření je nutné provádět denně, nehty nechat odrůstat a pravidelně je co nejvíce zkracovat vždy novým papírovým pilníkem. Ten, který jste použili, ihned vyhoďte. Věnujte se také pečlivě hygieně - vlastní ručníky jsou samozřejmostí - abyste chránili další členy Vaší domácnosti. Při práci používejte gumové rukavice, aby se Vám pod nehty nedostávala voda a nedocházelo k dalšímu zhoršení plísní, jejichž živnou půdou je také vlhkost.

     Pokud se přece jen rozhodnete, že na nehty chcete něco aplikovat, tak nejvhodnější bude speciální lak na nehty s protiplísňovým složením - Antifugi Silver gel, který neobsahuje žádné škodlivé ani nešetrné látky a je vhodný i pro alergiky, těhotné i kojící ženy. Jedná se o lak, který sám schne na vzduchu již za 3 minuty, vydrží 1 týden a odlakovává se odlakovačem. 

https://www.bio-nehty.cz/…ml/

Obecně platí, že pokud chcete nehtovou plíseň vyléčit co nejdříve, je nejlepší si na přírodní nehty nedávat vůbec nic a pouze několikrát denně aplikovat léčivou tekutinu Antifungal solution. Každý, kdo se vzdá jakéhokoli lakování nehtů a věnuje se poctivě léčbě tekutinou Anfifungal, se mnohem rychleji dočká úplného vyléčení nehtů :-))

     V případě, že si nejste jistí a potřebujete poradit, vždy jsme Vám k dispozici s radami, a to jak na telefonu 777 075 875, tak také mailu info@bio-nehty.cz

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: dezinfekce - kůže, nástroje, plochy
druhy dezinfekcí: na kůži

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
D Avatar autora | 13.10.2021
Za 4 týdny pomohl vyléčit zelený nehet pod gelovou modeláží. Nanášen 3x denně a výsledek je opravdu vidět. Perfektní! Děkuji.
5
A Avatar autora | 25.2.2021
Tento produkt je vážně úžasný! Léčila jsem si dlouhodobě plíseň na nohou běžnými přípravky z lékárny a vůbec nic nezabíralo. Pak mě má známá doporučila, ať zkusím Antifungal. Trvalo to sice několik měsíců, ale plísně jsem se opravdu zcela zbavila. Dnes mám zdravé nehty, které si mohu v klidu lakovat a nemám již žádný problém. Děkuji.

 logo-bionehty-eva-placha (1)

 

Naše značka BIO vychází z těchto indícií:
 • B  - Bezkyselinové produkty, bez jakýchkoli škodlivých či nešetrných látek, vhodné pro alergiky - značka Truscada
 • I ISO certifikáty z Bruselu pro veškerou gelovou produkci značky Truscada
Každý produkt je vlastníkem mikrobiologické a toxikologické směrnice EU a certifikátu bezpečnosti EU
Všechny produkty vyvíjí vysoce specializované laboratoře a testovací analyzační techniky použité na jejich vývoj, zaručují tu nejvyšší kvalitu a bezpečnost, přičemž jsou přísně kontrolované směrnicemi Evropského kosmetického průmyslu
 • OOsvědčená světová kvalita - vývoz produktů do celého světa- například do Austrálie, Anglie, Itálie, Německa, Portugalska, Ruska, Litvy, Nizozemska, Francie, Švýcarska, Íránu, Maďarska, Polska, Rumunska - značka Truscada.
 
Na konci léta roku 2017 vznikl nápad - změnit název našich webových stránek z původního www.nehtyzlin.cz na 
nový, modernější, jednoduchý, snadno zapamatovatelný a zároveň vyjadřující vše nové, co nám rok 2017 přinesl....A přinesl toho hodně: nejen zařazení špičkové značky Truscada do našeho sortimentu, ale také stěhování našeho kamenného obchodu do úplného centra Zlína na prestižní adresu ulice Dlouhá 510 - hned vedle OC Zlaté jablko.
Zařadili jsme nově slovenskou značku Truscada. A nový název našeho obchodu souvisí právě s produkty této značky, které jsou svým složením natolik šetrné k našim nehtům, že právem mohou nést označení BIO.
Nejen tedy, že jako nehtařka chráníte zdraví svých zákaznic, ale především zdraví své tím, že při odstraňování gelových produktů (pilováním nebo broušením) nedýcháte kyselinové produkty. Předcházíte tak zdravotním problémům, spojeným s astmatem či různým druhům alergií, které časem mohou z dlouhodobějšího hlediska vzniknout jak u profesionálních nehtových designérek, tak také jejich zákaznic.
 
Značka Truscada je unikátní také tím, že velmi dbá na životní prostředí, což dokazuje od roku 2015 každoročním získáním a obhájením prestižního zahraničního certifikátu o šetrné, přírodu neohrožující likvidaci odpadů.
 
Trend budoucnosti 
Ohleduplnost nejen k sobě samým, ale také k Vašim zákaznicím, ke zdraví nás všech, k přírodě a tím i celé planetě
 
 • hypoalergenní produkty bez kyselin a škodlivých látek
 • vhodné pro alergiky
 • extra vhodné na problémové přírodní nehty
 • ultra dlouhá životnost gelů a jejich extrémní flexibilita
 • výborná konzistence na prodlužování nehtů gelem na šablony
 • gely nezatékají do nehtového lůžka, což výrazně ulehčuje modelaci
 • vynikající, dokonalá přilnavost, pružnost i pevnost
 • samovyrovnávací schopnost gelů, příjemná konzistence
 • exkluzivní produkty TOP kvality pro nehtový design
 • gely jsou vhodné pro začátečnice i profesionálky
 • ověřené ušetření času gelové modeláže až o 50%
 • mnohem menší spotřeba gelů než jste zvyklá - úspora financí
 • gely jsou vhodné jak pro gelovou modeláž, tak také pro tzv. potažení přírodních nehtů gelem
 • skvělá pevnost a pružnost i ve velmi tenkých vrstvách
 • vysoce kvalitní komponenty, které zabraňují žloutnutí - ANTI -YELLOU AGENT
 • stálobarevné vysoce pigmentované barevné gely, které nemusíte míchat před aplikací, dokonalá krycí schopnost již v jedné vrstvě
 • skvělé použití barevných gelů na paiting a one stroke
 • všechny gely kombinovatelné s akrylem
 • všechny gely vytvrdíte ve všech typech lamp, tedy UV lampy, LED lampy nebo UV/LED lampy
 • originální produkty, které jinde nenajdete - barevné pasty, gel KERATINAPROTHETIC gel
 
 • Home
 • Design Shoptetak.cz