Antifungal solution 11ml

Kód: BN-ANT/SOL/11
160 Kč / ks 15 Kč / 1 ml
Skladem (>5 ks)

Úžasná, opravdu vysoce účinná tekutina na řešení problematiky plísní!

Překvapí Vás již po prvním měsíci používání. Anfifungal  solution je skutečně neuvěřitelně spolehlivý produkt,  jak na plíseň rukou, tak také nohou. Je 100% účinný před patogenními mikroorganismy a bakteriemi.  Každý, kdo s plísněmi někdy bojoval,  ví, že plíseň je opravdu velikým a vleklým problémem a že když se nepodchytí zavčasu, může se pak jednat o celoživotní problém, a to nejen zdravotní, ale také estetický. 

Antifungal solution  však dokáže vyřešit i dlouhodobě neřešené plísně. Chce to jen jediné - vytrvat a produkt pravidelně aplikovat. Ideální je vícekrát za den,  ale i když produkt použijete jen 1x denně, nejlépe na noc, určitě se postupně dopracujete ke zdárnému výsledku - tedy úplnému vyřešení plísně rukou či nohou.

Antifungal je zkrátka silným a účinným bojovníkem proti plísni a kdo jej používá, ten nad plísněmi vyhrává. Ideální je nejen jako účinné řešení problematiky plísní, ale i jako prevence.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 • úspěšné řešení problematiky i velmi pokročilých plísní 
 • úspěch i u několik let neřešené nehtové plísně
 • aktivní substance působí formou rozpadu plísňových buněk, tím zamezuje jejich množení a růstu
 • snadná aplikace tekutiny pomocí štětečku po celé ploše nehtu i pod nehet
 • prevence plísní rukou i nohou 
 • působí  proti bakteriím a virům 
 • nejedná se o lak na nehty, ale tekutinu, která je průhledná a okamžitě na nehtu zasychá doporučujeme do všech nehtových i pedikérských studií, jak k přímé aplikaci, tak i k dalšímu prodeji
 • doporučujeme pro domácí využití jako účinnou a rychlou pomoc problematiky plísní rukou i nohou
 • skvělý také na odmaštění nehtů před aplikací laků na nehty, gel laků i UV gelů
 • je možné jej také použít na kůži celého těla (i v ředěném stavu v kombinaci s vodou), např. na zánětlivé pupínky
 • velice vhodný i pro diabetiky

Složení/Ingredinets:

Heptane, Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
 
Země původu
USA
 
Návod na použití
Nehty, které jsou napadeny plísní, se snažte udržovat co nejvíce krátké. Ke zkrácení nehtů můžete použít pilník vhodné hrubosti, manikúrní nůžky nebo pedikérské kleště. Ke zkrácení nehtů na nohou můžete použít speciální profi tenký pedikérský pilník. Každý nástroj po použití je ideální dezinfikovat  speciální dezinfekcí na plochy a nástroje
Naneste tekutinu Anfifungal po celé ploše nehtu a snažte se ji aplikovat také pod nehet
Pokud máte nehet díky plísni odloučen od nehtového lůžka, snažte se tekutinu aplikovat co nejvíce i pod nehet, kam až Vám to štěteček dovolí. 
Tekutinu Antifungal aplikujte, pokud možno 3 x denně. Pokud si nevzpomenete a nebo Vám to zaměstnání nedovolí, je ideální tekutinu aplikovat alespoń 2x denně, a to ráno před odchodem do práce a večer před spaním. Pokud si nevzpomenete ani 2x denně, nic se neděje, tekutinu tedy aplikujte alespoň 1x denně - a to ráno či večer po Vašem sprchování - proces  se sice prodlouží, ale i tak záchranné řešení zcela jistě probíhat bude! 
Pokud začneme proces hned v začátcích je možné problém s písní vyřešit do jednoho měsíce. Pokud máte problém s plísní nehtů dlouhodobý, například několik let, je třeba počítat s tím, že řešení touto tekutinou potrvá mnohem déle, například několik měsíců, někdy proces může trvat i déle, například rok. Úspěch je vždy závislý na dodržování pravidelné aplikace tekutiny. Kdo zapomíná a aplikuje jednou, dvakrát za týden, nedocílí rychlejších výsledků. Kdo je pečlivý a v aplikaci poctivý, určitě se dočká naprostého vyřešení plísně nehtů. 
 
Tekutinu Antifungal Solution můžete kombinovat se skvělým sprejem Koloidní stříbro! Tím výrazně podpoříte a urychlíte řešení plísně, neboť složení obou produktů je rozdílné a jejich kombinací uděláte zkrátka pro likvidaci plísně maximum.
Aplikace všech produktů společně by pak byla taková, že nejdříve použijete sprej Koloidní stříbro, poté tekutinu Antifungal solution, která prakticky ihned na nehtech zasychá. 
Tuto kombinaci je možné provádět několikrát denně, pokud si vzpomenete, pokud ne, tak alespoň jednou denně, na noc. Je samozřejmě možné kombinaci produktů provádět i jinak - samostatným nanesením jednoho z produktů ráno, druhého produktu až večer. Nebo obráceně. Prostě chybu neuděláte, ať budete kombinovat jakkoli během dne.
Malinkatá rada
Využijte zcela přírodní podpůrnou metodu léčby plísní! K pravidelné aplikaci tekutiny Anfifungal solution využívejte ještě prastarou metodu našich babiček. A to teplou lázeň - vodu s trochou jablečného či vinného octa. Ohřejte si vodu na pro Vás přijatelnou teplotu, nalejte do lavoru či větší mísy, přidejte několik velkých lžic octa a ponořte nohy či ruce na nějakou dobu (například 10 minut) do této lázně. Poté ruce či nohy osušte ručníkem a potřete tekutinou Antifungal. Ocet působí na plísně antisepticky, přirozeně napomáhá procesu řešení plísní, spolu s tekutinou Antifungal. 
Tyto přírodní kúry působí nejen proti plísním, ale také relaxačně. Zařaďte je proto například do Vašich pravidelných víkendových odpočinkových aktivit. 
 
Možnosti použití přípravku Antifungal solution

 

 1. Počínající plíseň na rukou nebo nohou - přírodní nehty nelakované

    Pokud máte počínající plíseň na rukou nebo nohou, je ideální přípravek Antifungal Solution nanášet po celé ploše přírodního nehtu  minimálně 3 x denně po dobu jednoho měsíce. Postižené místo nechte postupně vyrůstat, nehty zkracujte vždy řádně vydezinfikovaným papírovým pilníkem nebo manikurními nůžkami (přípravky pro dezinfekci nástrojů najdete v naší nabídce).

 1. Počínající plíseň na rukou nebo nohou- přírodní nehty nalakované lakem na nehty

     Pokud máte počínající plíseň na rukou nebo nohou a společenské hledisko Vás nutí, abyste měla nalakované nehty, tak je možné zahájit léčbu, včetně lakování nehtů lakem (ideální je takový lak, který nebude obsahovat žádné škodlivé ani nešetrné látky, jako je například z naší nabídky lak Solargel,  který sám schne na vzduchu a odlakovává se odlakovačem. Zasychá za 3 minuty a vydrží na nehtech až 1 týden. Je vhodný i pro těhotné a kojící ženy.

Postup je pak takový, že nejdříve všechny nehty potřeme protiplísňovým přípravkem Antifungal Solution po celé ploše, poté i pod nehty. Pak můžeme začít s aplikací laku na nehty. Po dobu, kdy máme nehty nalakované, pravidelně přípravek Antifungal Solution aplikujeme zespodu pod nehty, nejlépe minimálně 3 x denně, hlavně však na noc. Po odlakování nehtů odlakovačem opět postupujeme stejně.

 1. Počínající plíseň na rukou nebo nohou- gelové nebo gel lakové nehty

     Pokud chodíte pravidelně k manikérce (nehtové designérce), pedikérce nebo si sama doma děláte gelové či gel lakové nehty a chcete v nich i nadále pokračovat i přesto, že jste zjistila počínající plíseň na rukou či nohou, tak je to možné, ale samozřejmě je potřeba se ihned zaměřit na řešení plísně přípravkem Antifungal Solution. Čím dříve s aplikací začnete, tím lépe se Vám podaří plíseň zastavit hned v počáteční fázi, aby se nerozšířila na další nehty. 

Postup by byl takový, že na manikurně upravené nehty nejdříve po celé ploše naneseme protiplísňový přípravek Antifungal Solution. Poté aplikujeme šetrný bezkyselinový přilnavač gelu PRIMER BONDER. Poté již aplikujeme první tenkou vrstvu speciálního výživného vitamínového podkladového gelu na oslabené nehty STRONG BASE a postupujeme dále, jak jsme zvyklí při gelové modeláži. Po ukončení na závěr aplikujeme přípravek Antifungal Solution pod dokončené gelové nehty. Aplikaci Antifungal Solution pod nehty provádíme pak po celou dobu, kdy máme gelové nehty, alespoň 3x denně, pokud zapomeneme, tak hlavně na noc.

Po odrostení gelové modeláže provedeme odstranění dezinfikovaným pilníkem nebo bruskou a opět postupujeme stejně, tedy nanesením Antifungal Solution po celé ploše nehtů a dále aplikací bezkyselinového přilnavače Primer Bonder a poté první vrstvy podkladového gelu na oslabené nehty STRONG BASE.

Postup opakujeme stále dokola, dokud nehty neodrostou. V aplikaci Antifungal Solution můžeme pokračovat i nadále, v rámci prevence.

 1. Rozsáhlejší plíseň na rukou nebo nohou - přírodní nehty nelakované

     Pokud máte plíseň na rukou nebo nohou již delší dobu a postupně se rozšířila na více nehtů nebo všechny nehty, je ideální přípravek Antifungal Solution nanášet po celé ploše přírodních nehtů nejen na povrchu, ale také pod nehtem, a to minimálně 3 x denně po dobu 2 - 3 měsíců. Pokud přes den na aplikaci zapomenete, tak prosím nezapomeňte aplikaci provést hlavně na noc, před spaním, aby produkt mohl působit. Nehty nechte postupně vyrůstat, zkracujte je vždy nejlépe zcela novým papírovým pilníkem a nebo alespoň řádně zdesinfikovaným (přípravky pro desinfekci nástrojů naleznete v naší nabídce).

     Nezapomeňte řádně dbát na hygienu - je potřeba mít vlastní ručníky, abychom plísní neohrozili ostatní členy domácnosti.

 1. Rozsáhlejší plíseň na rukou nebo nohou - přírodní nehty lakované

     Pokud máte plíseň na rukou nebo nohou již delší dobu, nedaří se Vám ji vyřešit a zároveň chcete mít nebo v rámci společenského hlediska musíte mít nehty nalakované, tak je určitě možné ji přípravkem Antifungal Solution vyřešit, připravte se však na trpělivost, bude to trvat déle, pravděpodobně několik měsíců. Ale určitě se nevzdávejte, vše se při pravidelném používání zcela jistě podaří. Opět je však také velmi důležité zvolit velmi kvalitní šetrný lak na nehty, takový, který neobsahuje žádné škodlivé látky, (vhodný i pro těhotné a kojící ženy) který sám schne na vzduchu již za 3 minuty, odlakovává se odlakovačem a vydrží na přírodních nehtech až 1 týden. 

     Postup je pak takový, že pečlivě odlakované, manikúrou upravené nehty potřeme po celé jejich ploše přípravkem Antifungal Solution a poté ještě i pod nehty. Antifungal Solution okamžitě zasychá a zároveň nehty perfektně odmastí, což je výhoda, neboť díky odmaštění nehtů lak velmi dobře přilne, a tedy dlouho vydrží. Naneseme tedy dvě vrstvy laku, poté průhledný Top (nadlak). Poté již se věnujeme pravidelné každodenní aplikaci Antifungal Solution během dne a hlavně na noc, minimálně 3 x denně pod nehty. Antifungal Solution používejte tak dlouho, dokud nebude plíseň zcela zlikvidována. Po úspěšném dořešení plísně jej můžete používat i nadále, jako prevenci a také kvůli dokonalému odmaštění nehtů před aplikací laku na nehty.

 1. Rozsáhlejší plíseň na rukou nebo nohou - gelové nebo gel lakové nehty

     V případě, že máte již rozsáhlou plíseň na všech prstech rukou nebo nohou, nedoporučujeme aplikovat na tyto nehty žádný gelový materiál, tedy ani gelovou modeláž, ani potažení přírodních nehtů gelem, ani gel laky, ani laky na nehty. Ideální je vzdát se této úpravy nehtů, po celou dobu řešení této problematiky nehtů a pouze pravidelně aplikovat protiplísňovou tekutinu Antifungal Solution, jak po celé ploše nehtů, tak také pod nehty, a to minimálně 3 - 5x denně. Pokud zapomenete, nevadí, tak alespoň ráno a večer před spaním. Toto ošetření je nutné provádět denně, nehty nechat odrůstat a pravidelně je co nejvíce zkracovat vždy novým papírovým pilníkem. Ten, který jste použili, ihned vyhoďte. Věnujte se také pečlivě hygieně - vlastní ručníky jsou samozřejmostí - abyste chránili další členy Vaší domácnosti. Při práci používejte gumové rukavice, aby se Vám pod nehty nedostávala voda a nedocházelo k dalšímu zhoršení plísní, jejichž živnou půdou je také vlhkost.

     Pokud se přece jen rozhodnete, že na nehty chcete něco aplikovat, tak nejvhodnější bude speciální lak na nehty s protiplísňovým složením - Antifugi Silver gel, který neobsahuje žádné škodlivé ani nešetrné látky a je vhodný i pro alergiky, těhotné i kojící ženy. Jedná se o lak, který sám schne na vzduchu již za 3 minuty, vydrží 1 týden a odlakovává se odlakovačem. 

Obecně platí, že pokud chcete nehtovou plíseň vyřešit co nejdříve, je nejlepší si na přírodní nehty nedávat vůbec nic a pouze několikrát denně aplikovat léčivou tekutinu Antifungal solution. Každý, kdo se vzdá jakéhokoli lakování nehtů a věnuje se poctivě řešení plísní tekutinou Anfifungal, se mnohem rychleji dočká krásných zdravých nehtů :-))

     V případě, že si nejste jistí a potřebujete poradit, vždy jsme Vám k dispozici s radami, a to jak na telefonu 777 075 875, tak také mailu info@bio-nehty.cz

Důležité upozornění: Prosíme, pokud jste alergik, přečtěte si náš důležitý podrobný článek ohledně alergií, co vše je ideální dodržet, aby se alergie znovu nedostavila. Součástí článku jsou i odkazy, co budete potřebovat od A až do Z na konkrétní zvolený systém úpravy nehtů.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dezinfekce - kůže, nástroje, plochy
Hmotnost: 0.04 kg
Druhy dezinfekcí: na kůži
5
29x
4
2x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JK Avatar autora | 18.6.2024
Jsem velmi spokojena. Konečně jsem našla něco, co mi opravd pomáhá. Děkuji.
5
ZM Avatar autora | 2.4.2024
Ještě nevím, jestli bude účinný
5
YV Avatar autora | 29.3.2024
Spokojenost. Hodně mi tento přípravek pomohl a doma ho mam neustale.
5
DZ Avatar autora | 26.3.2024
Zatím není vidět žádný postup s léčbou,je to běh na dlouhou trať.
5
EF Avatar autora | 8.3.2024
Skvělý produkt, který opravdu funguje! Pomohl na částečně odloučené lůžko z důvodu alergické reakce na gel lak.
4
DK Avatar autora | 5.3.2024
Komunikace s obchodem vyborna, rychle doruceni. Produkt pouzivam pod odlouceny nehet na ruce teprve dva tydny, takze nemohu zatim hodnotit. Snad pomuze.
5
KK Avatar autora | 21.2.2024
Požívám 14 dni a už jde vidět zlepšení třepení nehtů na palcích u nohou. Budu používat i jako prevenci.
5
ZS Avatar autora | 21.2.2024
Ano funguje
5
ST Avatar autora | 20.2.2024
opravdu funguje, vyhovuje mi, že jej mohu použít i u gelových nehtů, snadné nanášení. rozhodně doporučuji.
5
MS Avatar autora | 19.2.2024
Jsem velmi spokojená, po pár aplikacích se stav nehtů výrazně zlepšil. Určitě zakoupím znovu.
4
SR Avatar autora | 28.1.2024
Asi dobrý, používám krátce tudíž nemohu 100% hodnotit.
5
E Avatar autora | 21.1.2024
Tuto tekutinu používám, jako prevenci před vznikem plísní. Nosím celoročně nalakované nehty na nohou. Vždy po dvou týdnech měním pouze odstín laku a nikdy nezapomenu použít Antifungal. Plíseň na nehtech se mi nikdy neobjevila, takže za mě velká spokojenost.
5
M Avatar autora | 24.11.2023
Za mě také velká spokojenost. Můžu určitě doporučit. Měla jsem odloučené lůžko na palci na ruce do poloviny a asi za 3 mesíce používání ráno a večer je skoro vyléčen.
5
LM Avatar autora | 20.11.2023
Zatím nemohu posoudit, je příliš krátká doba na hodnocení.
5
HM Avatar autora | 6.11.2023
Jsem s ním spokojená, na začínající plíseň zabírá. Mohu doporučit :-)))
5
JK Avatar autora | 18.10.2023
jsem spokojena
5
LK Avatar autora | 3.10.2023
Většinou používá manželka a velice si to chválí. Není to žádný podvod. Tomuto obchůdku věříme a přejeme mnoho zdaru. Ten, kdo vyrábí tyto skvělé produkty, musí být i skvělý člověk, protože mu záležet víc na lidech, než na svém zisku. Dnes je to již vzácnost!!!
5
MK Avatar autora | 12.9.2023
Používám krátce ale již je vidět jak nehet odrůstá a roste zdravý nehet. Super výrobek, doporučuji!
5
Avatar autora | 11.9.2023
Aplikovala jsem lak ráno, večer a občas i přes den a můžu říct, že za dobu používání se nehet podstatně zlepšil. Budu doufat, ze úplně odroste
5
SK Avatar autora | 13.8.2023
Vynikající , funguje
5
B Avatar autora | 26.6.2023
Tento produkt je úplný zázrak!!! Měla jsem plíseň na nehtu na noze a nic mi nepomáhalo. Natírala jsem nehet každý den a za 2 měsíce už je plíseň pryč. Jsem ráda, že už mám zase zdravý nehet. Děkuju paní Evičce za její rady😊
5
VB Avatar autora | 15.5.2023
Za mě zatím super, léčba ještě není dokončena, ale vše se lepší
5
T Avatar autora | 30.1.2023
Výborný produkt, opravdu funguje. Ze zoufalství z vleklé plísně nehtů na nohou jsem si koupila Antifungal i Fungian a pouzivala jsem je stridave oba (tyden kazdy). Po letech frustrace z neučinnosti jiných přípravků se raduji! Roste úplně zdravý nehet! Budu pokračovat dokud nebudu mít nehty v pořádku, ale ted uz tomu verim. Snazim se pouzivat co nejcasteji a upravuji nehty castym strihanim a pilnikem, aby se tekutina dostala az k zakladu problemu. Ale i nehet, ktery nebyl zmeneny a pouze zmenil barvu krasne odrusta bez nejakych vetsich zasahu (pouze nanasim tekutinu na celou plochu. Zkrátka doporučuji a doufam, ze se info o techto produktech dostane k co nejvice lidem ????
5
L Avatar autora | 19.1.2023
Na plíseň perfektní.
5
M Avatar autora | 13.1.2023
Naprostá spokojenost, až bych řekla zázrak. Měla jsem problém, nehet se mi oddělil od kůže a po po čase zčernal. Aplikovala jsem antigungal pod nehet i na nehet co to šlo i 8x za den. Spotřebovala jsem 2 balení, trvalo to 3 měsíce, ale teď mám nehet přirostený a krásný. Můžu jen doporučit!!! Moc děkuji paní Plaché za pomoc.
5
TJ Avatar autora | 4.12.2022
Super!!
5
MV Avatar autora | 10.10.2022
Maximální spokojenost, zpevnění nehtů, ústup plísně
5
K Avatar autora | 9.6.2022
Tento produkt byl moje záchrana. Dlouho jsem se nemohla zbavit plísně a až po používání tohoto produktu jsem ji vyléčila!!!
5
S Avatar autora | 24.1.2022
Naprosto skvělý produkt, můžu doporučit! Konečně něco co funguje a moc mi pomohlo. Budu používat i nadále jako prevenci. Jsem ráda, že jsem se zbavila plísně na nehtech na rukou. Děkuji za skvělý produkt! ????
5
D Avatar autora | 13.10.2021
Za 4 týdny pomohl vyléčit zelený nehet pod gelovou modeláží. Nanášen 3x denně a výsledek je opravdu vidět. Perfektní! Děkuji.
5
A Avatar autora | 25.2.2021
Tento produkt je vážně úžasný! Léčila jsem si dlouhodobě plíseň na nohou běžnými přípravky z lékárny a vůbec nic nezabíralo. Pak mě má známá doporučila, ať zkusím Antifungal. Trvalo to sice několik měsíců, ale plísně jsem se opravdu zcela zbavila. Dnes mám zdravé nehty, které si mohu v klidu lakovat a nemám již žádný problém. Děkuji.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 BIONAILS_DIGI_navysku_710x651_nasvetlepozadi_2

 

Naše značka BIO vychází z těchto indícií:
 • B  - Bezkyselinové produkty, bez jakýchkoli škodlivých či nešetrných látek, vhodné pro alergiky - značka Truscada
 • I ISO certifikáty z Bruselu pro veškerou gelovou produkci značky Truscada
Každý produkt je vlastníkem mikrobiologické a toxikologické směrnice EU a certifikátu bezpečnosti EU
Všechny produkty vyvíjí vysoce specializované laboratoře a testovací analyzační techniky použité na jejich vývoj, zaručují tu nejvyšší kvalitu a bezpečnost, přičemž jsou přísně kontrolované směrnicemi Evropského kosmetického průmyslu
 • OOsvědčená světová kvalita - vývoz produktů do celého světa- například do Austrálie, Anglie, Itálie, Německa, Portugalska, Ruska, Litvy, Nizozemska, Francie, Švýcarska, Íránu, Maďarska, Polska, Rumunska - značka Truscada.
 
Na konci léta roku 2017 vznikl nápad - změnit název našich webových stránek z původního www.nehtyzlin.cz na 
nový, modernější, jednoduchý, snadno zapamatovatelný a zároveň vyjadřující vše nové, co nám rok 2017 přinesl....A přinesl toho hodně: nejen zařazení špičkové značky Truscada do našeho sortimentu, ale také stěhování našeho kamenného obchodu do úplného centra Zlína na prestižní adresu ulice Dlouhá 510 - hned vedle OC Zlaté jablko.
Zařadili jsme nově slovenskou značku Truscada. A nový název našeho obchodu souvisí právě s produkty této značky, které jsou svým složením natolik šetrné k našim nehtům, že právem mohou nést označení BIO.
Nejen tedy, že jako nehtařka chráníte zdraví svých zákaznic, ale především zdraví své tím, že při odstraňování gelových produktů (pilováním nebo broušením) nedýcháte kyselinové produkty. Předcházíte tak zdravotním problémům, spojeným s astmatem či různým druhům alergií, které časem mohou z dlouhodobějšího hlediska vzniknout jak u profesionálních nehtových designérek, tak také jejich zákaznic.
 
Značka Truscada je unikátní také tím, že velmi dbá na životní prostředí, což dokazuje od roku 2015 každoročním získáním a obhájením prestižního zahraničního certifikátu o šetrné, přírodu neohrožující likvidaci odpadů.
 
Trend budoucnosti 
Ohleduplnost nejen k sobě samým, ale také k Vašim zákaznicím, ke zdraví nás všech, k přírodě a tím i celé planetě
 
 • hypoalergenní produkty bez kyselin a škodlivých látek
 • vhodné pro alergiky
 • extra vhodné na problémové přírodní nehty
 • ultra dlouhá životnost gelů a jejich extrémní flexibilita
 • výborná konzistence na prodlužování nehtů gelem na šablony
 • gely nezatékají do nehtového lůžka, což výrazně ulehčuje modelaci
 • vynikající, dokonalá přilnavost, pružnost i pevnost
 • samovyrovnávací schopnost gelů, příjemná konzistence
 • exkluzivní produkty TOP kvality pro nehtový design
 • gely jsou vhodné pro začátečnice i profesionálky
 • ověřené ušetření času gelové modeláže až o 50%
 • mnohem menší spotřeba gelů než jste zvyklá - úspora financí
 • gely jsou vhodné jak pro gelovou modeláž, tak také pro tzv. potažení přírodních nehtů gelem
 • skvělá pevnost a pružnost i ve velmi tenkých vrstvách
 • vysoce kvalitní komponenty, které zabraňují žloutnutí - ANTI -YELLOU AGENT
 • stálobarevné vysoce pigmentované barevné gely, které nemusíte míchat před aplikací, dokonalá krycí schopnost již v jedné vrstvě
 • skvělé použití barevných gelů na paiting a one stroke
 • všechny gely kombinovatelné s akrylem
 • všechny gely vytvrdíte ve všech typech lamp, tedy UV lampy, LED lampy nebo UV/LED lampy
 • originální produkty, které jinde nenajdete - barevné pasty, gel KERATINAPROTHETIC gel