SHIELD Rubber base 15ml

Kód: KT-RUB/BAS/15
No HEMA
Značka: Kinetics
540 Kč / ks
Skladem (5 ks)

RUBBER BASE COAT podkladový hypoalergenní 15 ml

Bez přehánění - nejlepší univerzální (podkladový) base od světově známé značky Kinetics! Opravdu luxusně drží i na velmi problematických, měkkých, poškozených, propilovaných, loupajících se či alergiemi a plísněmi oslabených nehtech! Jedná se o naprosto ojedinělý, neuvěřitelný podkladový produkt nové generace, který nadchne svou kvalitou každou profesionálku, která již vyzkoušela spoustu produktů a má co srovnávat.

Pokud jste až doteď patřily mezi ty ženy, kterým tzv. nic nedrželo a nebo se velmi rychle tvořily odchlipy, tak tohle je produkt přesně pro Vás.

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

S tímto podkladovým produktem vyřešíte mnohé problémy. Nejen, že se s ním díky jeho konzistenci i štětečku fakt skvěle pracuje, ale hlavně díky jeho pružnosti a zároveň pevnosti obstojí jako spolehlivý podklad i u mechanicky hodně namáhaných, manuálně zatěžovaných nehtů, které jsou vystaveny každodenním nárazům. Drží na nehtech opravdu skvěle a dlouhou dobu právě proto, že je velmi elastický. Zkrátka při nárazech nehtů zapruží a nepraskne, ani se neodchlípne. Zároveň je neuvěřitelně šetrný k přírodnímu nehtu, v bezkyselinové, hypoalergenní kvalitě. Můžete ho použít buď v tenké podkladové vrstvě nebo i jako modelovací k částečnému  prodloužení přírodního nehtu. Díky tomu, že se jedná o zcela výjimečný univerzální podkladový produkt, bude skvěle sloužit každé ženě, ať už se rozhodne pro gel lakový systém, gelovou modeláž nebo poly gelovou modeláž. Zkrátka jeden jediný podklad pro všechny typy nehtů! Ideální do salonů i domácí využití. No není to skvělé?

Vynikající recenze od profesionálních nehtových designérek z celého světa svědčí o tom, že Rubber base je opravdu naprosto výjimečným, luxusním hypoalergenním podkladovým produktem nové generace, který se osvědčil i tam, kde jiné produkty nedokázaly obstát.

Je vhodný i pro velice citlivé, alergické, těhotné a kojící ženy, ale je také vhodný i pro ty ženy, které si velice nešetrným způsobem odstranily gelovou nebo poly gelovou modeláž či gel lak. Nešetrné odstranění většinou znamená doslova utrhnutí materiálu z nehtu. V tomto případě vždy dochází k významnému oslabení přírodního nehtu, neboť s materiálem se odstraní i povrchová vrstva přírodního nehtu. Rubber base ve dvou tenkých vrstvách dokáže v tomto případě nehet ihned zpevnit a zároveň bude pružit při nárazech a neodchlípne se.

Špičkový profesionální hypoalergenní base coat
Použitelný jako podklad pod jakýkoli materiál - gel lak, gelová modeláž, poly gel
Snadná aplikace - samonivelační vzorec
Velká odolnost proti opotřebení - silná přilnavost zlepšuje a prodlužuje dobu nošení
Univerzální použití - v jedné tenké vrstvě nebo jako základna pro modelaci
Profesionální velké balení 15 ml vydrží opravdu velmi dlouho a při propočtu na 1 ml vychází cenově velmi výhodně
Extrémně malá spotřeba
Vynikající speciálně tvarovaný krátký plochý štěteček
 
Srovnávací tabulka podkladových gel laků Kinetics:
tabulka-srovnani-base

Pryžový pružný základ Rubber base je nejelastičtější způsob pro použití v tenké vrstvě nebo jako základ pro modelaci. Je střední konzistence, snadno se s ním pracuje, tvoří pěknou a rovnoměrnou vrstvu. Jeho výdrž je minimálně  3 týdny. Samonivelační vzorec je ideální pro dokonalé vyhlazení nehtové desky

SLOŽENÍ

Di-HEMA trimethylhexyl dikarbamát, hydroxypropylmethakrylát,izobornylmethakrylát, ethyltrimethylbenzoylfenylfosfinát, hydroxycyklohexylfenylketon, kyselina octová, bis (T-butyl benzoxazolyl) thiofen

ODSTRANĚNÍ RUBBER BASE

Pokud na přírodní nehet použijete podkladový produkt Rubber base v jedné či dvou tenkých vrstvách a poté budete pokračovat klasickým gel lakovým systémem značky Kinetics , je možné tento gel lakový systém odstranit jak pilováním či broušením, tak také tzv. zabalovací technikou za pomoci remover tekutiny Red lizard, buničiny a remover náprstků či folií, které slouží k uzavření tekutiny na povrchu nehtu.

Doba působení speciálního removeru Red lizard by měla být cca 15 minut.  Poté produkt mechanicky odstraníme buď pomerančovým dřívkem nebo kovovým zatlačovačem. Doba odstranění se může lišit v závislosti na stavu nehtu zákaznice a technice odstranění.

MANIKÚRA A APLIKACE HYPOALERGENNÍHO PODKLADU RUBBER BASE A GEL LAKOVÉHO SYSTÉMU KINETICS

PRO KOHO JE VHODNÁ?

Pro každého, kdo chce  své přírodní nehty výrazně zpevnit a zároveň využít extra dlouhé výdrže, kterou Gel lakový systém Kinetics nabízí, což jsou 3 - 4 týdny. Gel lak je vhodný pro všechny typy přírodních nehtů, kratších i středně dlouhých a může velmi dobře s výdrží obstát i u manuálně namáhaných nehtů. Aplikace Gel laku je opravdu velmi jednoduchá a je vhodná jak pro profesionálky, tak pro domácí využití. Gel lakový systém znamená aplikaci celkem 4 vrstev Gel laku.  Podkladového průhledného, poté dvě vrstvy barevného Gel laku a na závěr ukončovací průhledný Gel lak s vysokým leskem (který může být buď výpotkový nebo bezvýpotkový). 

Gel lakový systém značky Kinetics je hypoalergenní, tedy vhodný pro ženy, které mají problémy s alergiemi na gelové produkty, dále je vhodný pro těhotné a kojící ženy. Jedná se o tzv. bezkyselinové produkty.

Nejprve provedeme manikúru, což je úprava tvaru a délky nehtu profesionálním pilníkem, například White Turtle hrubosti 180/180, který je speciálně vyvinut pro zkracování přírodních nehtů. Pokud máte nehty pevnější, můžete využít malinko hrubší pilník Yellow Aligator hrubosti 150/150

pilník na přírodní nehty White Turtle

pilník na přírodní nehty Yellow Aligator

Poté použijeme speciální změkčovač kůžičky Cuticle off AHA, kterým potřeme nehtovou kůžičku a necháme chvíli působit. Výhodou tohoto odstraňovače je, že jej nemusíme smývat vodou. Jedná se o velice šetrný, nealkalický produkt. Kůžičku zatlačíme buď pomerančovým dřívkem a nebo kovovým zatlačovačem. Poté ještě můžeme provést odstranění kůžičky speciálním seřezávačem, který je správně ergonomicky navržen tak, aby svou službu perfektně udělal, ale zároveň abychom se s ním neporanily. Druhou variantou je pečlivé odstranění kůžičky za pomoci brusky a nástavce kuličky.

odstraňovač kůžičky AHA 

pomerančové dřívko

zatlačovač kůžičky metal

bruska na nehty

fréza diamantová duhová

Poté celý povrch každého nehtu jemně srovnáme - zmatníme blokem (pěnovým pilníkem) tak, aby vypadal jako "pocukrovaný". Nikde by nemělo být lesklé místo. Tímto se zbavíme základní mastnoty z přírodního nehtu. Poté celý povrch nehtu pečlivě oprášíme štětečkem nebo kartáčkem od prachu. Hodně se věnujeme prostoru u kůžičky, aby všechen prach byl pryč.

pilník pěnový Penguin 240/240

kartáček na nehty kulatý

Nyní dočistíme nehet od prachu a nečistot za pomoci vysoce kvalitního cleaneru, neboli čističe nehtů. Dostatečné množství tekutiny naneseme na buničinový čtvereček, ten přeložíme a pečlivě celý povrch nehtu očistíme, hodně se věnujeme valům, prostoru kolem kůžičky.

cleaner DiTac Kinetics

buničina na stírání

Poté aplikujeme speciální desinfekční a odmašťující tekutinu Dehydrator (nebo Nail prep, Nail fresh nebo Antifungal) a to pečlivě, po celé délce nehtu, včetně kůžičky. Necháme zaschnout. Nyní si již na nehty nesmíme sahat, abychom si je znovu nezamastili. Poté aplikujeme další speciální tekutinu, která se jmenuje přilnavač gelu (Primer bez kyselin). Ten nanášíme pouze na nehet, nikdy ne na kůžičku. Počkáme chviličku na zaschnutí tekutiny a nebo můžeme nehty na chvíli vložit do lampy, abychom urychlili schnutí přilnavače.

dehydrátor Kinetics

Nail prep dezinfekce odmaštění

Nail fresh dezinfekce odmaštění

Antifungal solution

bezkyselinový přilnavač

Nyní aplikujeme první vrstvu podkladového průhledného univerzálního gel laku Rubber base v jedné tenké vrstvě a přetáhneme i spodní okraj nehtu (zabalíme nehet).  Vytvrdíme v uv/led lampě 1 minutu (nebo v uv lampě 2 minuty). Vzniklý výpotek na povrchu nemusíme stírat.

Pokud chcete, tak pro ještě vyšší zpevnění přírodního nehtu, kdy můžete vytvořit i C oblouček, aplikujeme druhou vrstvu stejného podkladového produktu. Nemusíme stírat výpotek.

https://www.bio-nehty.cz/podkladovy-rubber-base-15ml/

Poté aplikujeme barevný Gel lak Shield v tenké vrstvě a opět přetáhneme přes volný okraj nehtu (zabalíme nehet). Vytvrdíme v uv/led lampě 1 minutu (nebo v uv lampě 2 minuty). Nestíráme výpotek. Znovu stejným způsobem aplikujeme další tenkou vrstvu barevného Gel laku Shield, aby se barva krásně zcelila. Nestíráme výpotek.

https://www.bio-nehty.cz/gel-lak-kinetics-barevny-shield/

Na závěr aplikujeme průhledný ukončovací Gel lak Top Booster bezvýpotkový a opět přetáhneme přes volný okraj nehtu (zabalíme nehet). Vytvrdíme v uv/led lampě 1 minutu (nebo v uv lampě 2 minuty). Pro ještě vyšší lesk je ideální závěrečný TOP ponechat v lampě déle, například 2 - 3 minuty. Poté je ideální na nehty povrchově nesahat a počkat cca 1 minutu, až zchládnou, abychom neztratili lesk. 

https://www.bio-nehty.cz/booster-top-coat-gel-lak-bezvypotkovy-15ml/

Stíráme výpotek pouze v případě, že jsme na závěr aplikovali výpotkový Gel lak Extra lesk Top coat  Setření výpotku provedeme tak, že na buničinový čtvereček aplikujeme čistič nehtů (cleaner Di tac) a mechanicky výpotek z povrchu nehtu setřeme.

top coat výpotkový

cleaner Ditac Kinetics

buničina

Na závěr můžeme aplikovat výživný nehtový olejíček na kůžičku kolem nehtů a také skvělý výživný hydratační krém na ruce se sametově hebkým efektem s pumpičkou ve 20 různých variantách vůní

olejíček citron

olejíček pomranč

olejíček mandle

hydratační krém na ruce

 

Odstranění Gel laku Shield značky Kinetics

Odstranění gel lakového systému je možné dvojí technikou.

První - klasickým odpilováním profesionálním pilníkem střední hrubosti nebo bruskou za pomoci vhodné frézy. Odstranění materiálu pilováním či broušením se provádí vždy šetrně tak, že nikdy nepilujeme materiál až na přírodní nehet. Vždy pouze do odstranění barvy a původní podkladovou vrstvu gel laku na nehtu ponecháme, abychom ochránili přírodní nehet před zbytečným oslabováním. Poté povrch nehtu srovnáme jemným pěnovým pilníkem a takto je nehet připraven na novou aplikaci gel lakového systému.

pilník Zebra 120/180

pěnový pilník Penguin 240/240

bruska na nehty

fréza wolframová duhová

Druhý - zabalovací technikou za pomoci remover tekutiny Red lizard, buničiny a remover náprstků či folií

Nejdříve povrch nehtu částečně zpilujeme profesionálním pilníkem střední hrubosti. Poté buničinový čtvereček rozstříháme na 4 stejné kusy. Do jednoho kousku aplikujeme dostatečné množství tekutiny Red lizard, přiložíme na povrch každého nehtu a zacvakneme plastovým náprstkem tak, aby tekutina byla na nehtu zcela uzavřena a necháme působit cca 15 minut. Poté sundáme náprstky a mechanicky odstraníme zbytky gel laku "seškrabkáním" buď pomerančovým dřívkem nebo kovovým zatlačovačem. Poté ještě vyhladíme povrch nehtu jemným pěnovým pilníkem.

pilník zebra 120/180

buničina

odstraňovač gel laku Red Lizard

remover náprstky

pomerančové dřívko

zatlačovač kůžičky metal

pěnový pilník Penguin 240/240

Důležité upozornění: Prosíme, pokud jste alergik, přečtěte si náš důležitý podrobný článek ohledně alergií, co vše je ideální dodržet, aby se alergie znovu nedostavila. Součástí článku jsou i odkazy, co budete potřebovat od A až do Z na konkrétní zvolený systém úpravy nehtů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nehtová alergie
Hmotnost: 0.075 kg
Typ gelu: podkladový base
Hypoalergenní: ano
HEMA: ne
5
10x
4
0x
3
0x
2
0x
1
1x
Nevyplňujte toto pole:
5
IP Avatar autora | 12.2.2024
Boží, boží, boží !! Konečně mi nehtíky drží a jak dojde objednávám znova ❤️❤️
5
EK Avatar autora | 4.8.2023
Naprosto úžasný produkt. Skvěle se nanáší, perfektně drží a úžasně zpevní nehty. Kdybych nemusela měnit nehty kvůli odrostům, vydržel by neskutečně dlouho. Za mě nejlepší podklad a base coat, jaký existuje. Všem vřele doporučuji!!! Investice do něj za to určitě stojí - jednak perfektní výsledek, dále velké balení, které vydrží dlouho. Ráda zde nakupuji a brzy zase tak učiním👍👌🔝🤩! Lepší obchod po všech stránkách nikde nenajdete. Moc děkuji!!!
1
RM Avatar autora | 19.5.2022
Já jsem bohužel asi smolař, protože přestože jsem bázi vyzkoušela na kůži a aplikovala na nehty až po 48hodinách, kdy žádná reakce nebyla, po pár hodinách mám kolem nehtů zase puchýře a jsem tam, kde vloni.
IK Avatar autora Ivan Klug (Administrátor) 17.6.2022
Hezký den, Michaelko, moc nás mrzí, že patříte mezi ty ženy, kterým ani hypoalergenní produkt nepomohl. Bohužel, i to se může stát....Hypoalergenní gelové produkty, byť jsou v rámci možností velmi šetrné, ještě nemusí být 100% zárukou úspěchu. Pokud jste tzv. vysoký alergik, tak si myslíme, že jste pro jistotu raději měla zvolit produkt zcela bez obsahu Hemy. Podkladový gel lak Shield Rubber totiž prodáváme ve dvou variantách. Tento, který jste zvolila, má v sobě maličký obsah HEMY. V nabídce je ale i ten samý podkladový gel lak bez HEMY. Hema je nejvíce alergizující složkou v gelových produktech a má s ní problémy mnoho žen - alergiček. Za hypoalergenní jsou považovány všechny produkty, které obsahují snížený obsah Hemy a nebo, ještě lépe, jsou zcela bez Hemy. Možná by tedy stálo za to zkusit produkty bez této složky, kde máme u našich zákaznic alergiček velice dobré zkušenosti. Chápeme ale, že je to pro zákaznice neustálé zkoušení metodou pokus - omyl :-)) a že vše stojí peníze. Pokud bychom tedy ještě mohli poradit, zkuste prosím produkty zcela bez Hemy. Například i menší balení gel laků řady No hema od značky Bio-nails. Další variantou jsou pak klasické laky na nehty Solargel s efektem gelového laku, rychleschnoucí, s výdrží až 1 týden - bez lampy, s odlakováním odlakovačem. Mějte se moc hezky a ať se Vám daří. Eva
5
JJ Avatar autora | 4.4.2022
Jsem velice spokojená, moc děkuji, žádná alergicka reakce
5
AR Avatar autora | 4.1.2022
Super
5
R Avatar autora | 13.9.2021
Zkouším poprvé, výborný štěteček. Po 3 dnech zatím bez alergické reakce:-)
5
LV Avatar autora | 19.8.2021
Maximální spokojenost.
5
PP Avatar autora | 1.6.2021
Úžasná báze, skvělý štěteček, i zákazníci co má problematické nehty krásně drží ❤
5
D Avatar autora | 7.12.2020
Spokojenost, testuji 4 dny. Málokterý přípravek mi na nehtech drží. Tento zatím na nehtu drží a je bez alergických projevů. Skvělý štěteček :-)
5
IH Avatar autora | 25.11.2020
Super base lepší jsem neměla.
5
LZ Avatar autora | 1.11.2020
Base má dobrou konzistenci a velmi praktický štěteček.Jsem velmi spokojená.
Nevyplňujte toto pole:
T Avatar autora Stačí pouze antialergenni podkladový lak? 20.6.2022 08:28
Dobrý den chtěla jsem se zeptat, zda stačí proti alergii použít pouze antialergenní podkladový lak - bázi a poté se mohou používat ostatní gel laky, nebo musí být také speciální antialergické barevné laky? Děkuji
Odpovědět
E Avatar autora Použití hypoalergenních produktů 20.6.2022 09:29
Hezký den, Terezko, pokud je žena alergická na klasické gelové produkty, je nutné dodržet velice přísně vše od A až do Z hypoalergenní. Tedy určitě nestačí mít pouze podkladový produkt hypoalergenní a poté pokračovat klasickými. A nejen to. Je zapotřebí dokonce i použít zcela nový štětec (v případě gelové modeláže), zcela nové pilníky, oprašující štětec, a další nástroje, ve kterých je prach z předešlých nehypoalergenních produktů. Určitě Vám doporučuji, abyste si přečetla náš velice podrobný článek o alergiích, ve kterém všechno vysvětlujeme a jsou v něm i odkazy na jednotlivé systémy úpravy nehtů. V případě, že cokoli Vám nebude jasné, tak raději volejte na číslo 777075875, vše Vám ráda vysvětlím. A nyní již odkaz na článek o alergiích: https://www.bio-nehty.cz/blog/alergie-na-uv-gel-a-gel-lak-rady-a-doporuceni https://www.bio-nehty.cz/blog/alergie-na-uv-gel-a-gel-lak-rady-a-doporuceni/ Mějte se hezky. Eva

reconnect-colors-kinetics-nail-systems-kinetics-png-1181_323

 

PROFESIONÁLNÍ

Od prvního dne vytváříme nehtové výrobky pro profesionály. Naše hrdost je naše laboratoř. Naši chemici vytvářejí stovky receptur měsíčně, které se testují s profesionály na nehty. Pouze po schválení oběma týmy - lékárnami a pedagogy - je produkt uveden na trh. To je náš profesionální způsob. Náš jedinečný vzdělávací program udržuje profesionalitu na nejvyšší úrovni.

 

VÁŠNIVÍ PRO DESIGN

Věříme v designové záležitosti. Krásné balení výrobků je naší vášní. Máme rádi elegantní, čistou jednoduchost. Je to náš životní styl a to, co v našich produktech vyjadřujeme. Pocházející ze severní Evropy se inspirujeme severskou estetikou a její nedotčenou přírodou. Prostě nemůžeme myslet na kompromisní design.

 

PŘÁTELŠTÍ

Všichni jsme lidé. Věříme ve zdravé vztahy. Rosteme společně s našimi partnery nasloucháním jejich nápadům, vytvářením řešení a nových produktů, které odpovídají jejich potřebám. Stejně jako naše výrobky udržujeme věci jednoduché - jednoduché použití, s jasnou funkcí. Všechny naše výrobky jsou v profesionální kvalitě, přesto jsou uživatelsky přívětivé.

 

ZKOUMAJÍCÍ

Jsme malý, vášnivý tým a věříme, že nejlepší způsob, jak žít život, je jeho prozkoumání. Vítáme výzvy přírody a běháme maratony - rádi prožíváme a prozkoumáváme. Přinášíme tohoto ducha do naší práce vytvářením chytlavých jmen, bláznivých sbírkových příběhů a zábavných užitečných produktů. To dává našim životům barvu.

24129747_1658744927515556_596992116640045062_n