Hypoalergenní produkty

Dotaz Katka

Srdečně zdravím,

na úvod mi dovolte abych se představila, jmenuji se Katka a nedávno jsem po manikúře a aplikaci gelového laku do UV lampy a gelového laku, který se "nezapéká" měla silnou alergickou reakci doprovázenou mokvavými puchýřky,  které neskutečně svědí. 
 
V této souvislosti jsem hledala informace na internetu a na vašich stránkách jsem narazila na cenné informace a rady jaké laky je možné používat. Vzhledem k tomu, že žiji v zahraničí, konkrétně v Severní Irsku by mě zajímalo, zda zasílate laky také do zahraničí. 
 
Když jsem se přeptávala v místních obchodech, tak na můj dotaz, týkající se hypoalergenních laků ani nevěděli co vlastně sami prodávají. Z tohoto důvodu proto nechci riskovat, že bych si u nich laky koupila a dopadla se stejnou alergickou reakcí. Reakce byla opravdu ošklivá a s následky se ještě do dneška potýkám (pupínky a loupající se kůže po celém obvodu nehtů).
 
Děkuji vám za váš čas a srdečně zdravím
 
Katka
 

 
Odpověď Eva
 
Hezký večer, Katko,
     moc mě těší, že jste našla naše stránky a že máte zájem o naše hypoalergenní produkty. Určitě Vám ráda vyjdu vstříc s jakoukoli radou či pomocí, neboť vím, že s alergiemi nehtů je problém a potýká se s ní opravdu čím dál větší počet žen.
Se zasláním produktů do Irska zcela jistě nebude problém, zasíláme do zahraničí běžně, jen je potřeba počítat s platbou předem na náš účet a s poplatkem bance za zahraniční platbu. 
    Co se týká hypoalergenních produktů, tak v naší nabídce najdete jak klasické laky, které samy schnou na vzduchu a vydrží cca 7 dnů (Solargel od značky Kinetics), tak také jednoduché jednokrokové laky do lampy (BB lak od značky Bio-nails) nebo klasický gel lakový či gelový systém (od více značek z naší nabídky - Bio-nails, Kinetics, Truscada).
Pokud chcete mít jistotu že objednáváte nehtové produkty, které jsou vhodné pro alergiky, určitě se držte pouze sekce "Vše pro alergiky" a následně "Vše pro nehty". Zároveň Vám také dám odkaz na článek ohledně nehtových alergií, který Vám pomůže si uvědomit, co vše je potřeba k tomu, aby u alergika vše dopadlo dobře :-))
     V naší nabídce jsou 4 značky. Z nichž 2 jsou kompletně celé hypoalergenní - jedná se o značky Kinetics a Truscada a jedna z nich je částečně hypoalergenní - jedná se o značku Bio-nails. - vše je v sekci Vše pro alergiky :-))
Poslední značka E.Mi není hypoalergenní....
     Na závěr je nutno říci, že ani hypoalergenní produkt nemusí zajistit, že žena nebude mít alergickou reakci. Je to zkrátka padesát na padesát, zda to klapne, či ne. Mám opravdu výrazné procento žen, které jsou s hypoalergenními produkty spokojené, ale samozřejmě se mě také stalo, že se alergie projevila i tak projevila, a to je mě pak velmi líto.
     V každém případě budu moc ráda, když námi nabízenou hypoalergenní kvalitu geelových produktů vyzkoušíte a dáte nám pak vědět, jak to dopadlo :-))
     Mějte se moc krásné, přejeme hodně zdraví a ať se vše daří.  Eva