Gel lak pro domácí použití

Dotaz Zoja

Dobry den, mam spravene akrylove nechty od manikerky. Chcem prejst na domace gel lak nechty. Potrebujem k sade Startovací sada Gel lak BIO NAILS EP NO HEMA hypoalergenní aj brusky? Ak ano, prosim poradte mi aky typ pbjednat plus dalsie potrebje veci k manikure. Dakujem


Odpověď Eva

Hezký den, Zojka, ve Startovací sadě, která Vás z naší nabídky zaujala, určitě najdete vše potřebné k tomu, abyste mohla začít s aplikací gel lakového systému. V sadě jsou i manikurní pomůcky, ale určitě uděláte dobře, když si ještě navíc doobjednáte jeden pilník jemnější hrubosti 240/240, dále pevný zatlačovač kůžičky kovový, změkčovač kůžičky a odlakovací korektor+ náplň do něj cleaner, což je tekutina, která zároveň slouží i na čištění a odmašťování povrchu nehtů.

.
.
.
.
.

Dále co se týká Vašeho dotazu, tak ano, určitě je mnohem lepší, pohodlnější a rychlejší, když by se gel lak odstraňoval bruskou. Samozřejmě, že gel lak odstraníte i pilníkem střední hrubosti a následně pak se pak povrch nehtu dohladí pěnovým pilníkem, ale prostě tahle ruční metoda samozřejmě nějaký čas trvá. S bruskou je odstranění opravdu hodně rychlé a zároveň i bezpečné.

Přečtěte si prosím v podrobném popisu jednoho z barevných gel laků EP No hema. Postup aplikace a zároveň tam také máme velice podrobně popsaný postup odstranění:

Mějte se moc hezky a pokud budete potřebovat další rady, tak samozřejmě pište nebo volejte na číslo 777075875. Eva Plachá BIO NAILS