Gel lak Bio nails barevný No hema

Velmi vhodný pro alergiky a ženy s extra vysokou citlivostí pokožky

Skvělá zpráva pro všechny z Vás, které jste z důvodů alergií nemohly mít gel lakové nehty! Profesionální vysoce pigmentovaný hypoalergenní barevný gel lak BIO nails bez obsahu alergizujících složek HEMA a Di-HEMA. Tento barevný gel lak je součástí velice pevného, dlouhotrvajícího třífázového gel lakového systému no hema od Bio nails. Jedná se o jeden z nejšetrnějších produktů, který byl v rámci profesionální gelové kosmetiky vyroben v Holandsku pro hypoalergenní značku Bio nails. Vhodný pro profesionální i domácí využití.

Klikněte pro zvětšení 

Gel_lak_nohema(100) NoHema+Partygellak(100)

 

 #ShowMore#

 

Podrobný postup aplikace Gel laku značky BIO nails na přírodní nehty  

Nezapomeňte prosím, že lakování s laky do lampy nikdy nesmíte provádět v blízkosti slunečního záření, tedy někde přímo u okna, kde svítí slunce nebo někde ve venkovních prostorách na terase a podobně. Princip vytvrzování všech produktů do lampy je klasické uv záření, tedy denní světlo – slunce. Pokud byste s gelovými produkty začali pracovat na přímém denním světle nebo na slunci, všechny produkty si vytvrdíte přímo v lahvičkách a tím si je zničíte. Stejně tak byste si produkty mohli vytvrdit, kdybyste nechali otevřené lahvičky či štětečky v těsné blízkosti rozsvícené UV/LED lampy.  

1. Manikúra – což je úprava délky a tvaru nehtů + úprava kůžičky

Úprava nehtů:

Papírovým pilníkem střední hrubosti (například pilník zebra šedý 180/180) zkraťte základní délku nehtů a poté se snažte zapilovat nehty do požadovaného tvaru. Můžete použít dva typy pilníků – jeden klasický a druhý tenký,  zúžený, kterým se snadno dostanete do boků nehtů. Pokud chcete ten nejjemnější pilník, který existuje, zvolte hrubost 240/240.

Úprava kůžičky:

Přetřete kůžičku speciálním nemastným hydratačním přípravkem – gelový odstraňovač kůžičky.

Nechejte působit jednu vteřinu a poté můžete začít s odstraňováním. Ta z Vás, která má kůžičku hodně přerostenou do nehtu, může kůžičku „seškrábnout“ směrem k sobě pomocí speciálního nástroje – kopýtka, které je z jedné strany ukončeno „špičkou“. Zbývající kůžičku zatlačíme druhou stranou kopýtka, které je ukončeno měkkým silikonovým sešikmeným hrotem.

Druhou možností je zatlačení a odstranění kůžičky pomocí kovového zatlačovače Metal. Tento nástroj je vhodný nejen pro odstraňování a zatlačování kůžičky, ale také jej využijeme při následném odstraňování gel laku.

2. Pečlivé odmaštění nehtů

Tento úkon je jedním z nejdůležitějších v celém procesu. Pokud se budete odmaštění nehtů opravdu dostatečně věnovat, zajistíte si tak dobré přilnutí gel laku k přírodnímu nehtu a následnou dlouhou výdrž. Pokud odmašťování nebude dostatečné a pečlivé, může se stát, že celá Vaše práce přijde nazmar a gel lak na Vašich nehtech vydrží jen pár dnů. Proto prosím tuto činnost nepodceňujte a investujte do přípravků, které jsou k tomuto účelu určeny.Doporučujeme Vám odmašťovat přípravkem Gel lak remover, který obsahuje aceton.Naneste tuto tekutinu na buničinový čtvereček a začněte odmašťovat nehet tak, že budete „přejíždět“ po nehtu tlakem „nahoru dolů“, zprava doleva“, nejvíce se věnujte prostoru kolem kůžičky – to vše opakujte klidně i 3x. Na odmaštěné nehty si již nesahejte!

Pro ještě vyšší efekt odmaštění nehtů je ideální použít další přípravek, a sice desinfekční tekutinu Nail Prep. Tento přípravek se Vám jistě vyplatí. Spousta žen totiž má tzv. zvýšenou potivost nehtů, která se navenek nijak neprojevuje. Projeví se však tím, že na tento typ nehtů dobře nemohou přilnout jakékoli laky. Proto je ideální rovnou kombinovat dva typy přípravků na odmaštění přírodního nehtu. Po aplikaci Gel lak removeru tedy ještě každý nehet přetřete desinfekční tekutinou Nail Prep a budete mít 100% jistotu přilnutí gel laku k nehtu. Na takto odmaštěné nehty si již nesahejte!

Někdy se může také stát, že na nehtu objevíte počínající plíseň (větší bílé skvrny) nebo máte již pokročilejší stádium plísně nehtů, kdy už se projevuje odloučení nehtového lůžka od nehtu a případné tmavé zabarvení, způsobené vodou, která se dostává pod nehet a spolu s plísní a bakteriemi vytváří tmavě zeleno modré zabarvení, kterému se lidově říká „žabinec“. V tomto případě byste měly dokončit odmašťování ošetřením nehtů ještě speciálním přípravkem proti plísni Antifungal fáze. Tuto tekutinu přetřete přes celý, již odmaštěný nehet a pak zahajte každodenní léčbu tím, že tuto tekutinu budete aplikovat 2x denně, ráno a večer, pod všechny nehty, i když budou nalakované (Gel lakem či jiným lakem).

Nyní již jsou nehty připraveny na aplikaci první tenké vrstvy gel laku.

3. Aplikace první vrstvy - podkladového (průhledného) Gel laku nadlaku/podlaku (Basic/Finish) 

Aplikujte první velmi tenkou vrstvu průhledného gel laku (nadlaku/podlaku) na přírodní nehty a dejte pozor, aby se gel lak nedotýkal kůžičky a zároveň nestekl ke kůžičce. Pokud by stekl, snažte se jej odstranit tenkou kulatou špičkou pomerančového dřívka tak, že objedete nehet kolem kůžičky směrem ven.

Poté dejte vytvrdit do lampy (UV lampa – 2 minuty, LED lampa – 30 sekund, UV/LED lampa – 30 sekund).

Po vytvrzení setřete výpotek (lepkavý povrch, který vzniká po vytvrzení gel laku na celém jeho povrchu) speciální tekutinou, která je k tomu určena –cleanerem. Tekutinu naneste na buničinový čtvereček a můžete začít stírat.

Poté jemně zdrsněte povrch vytvrzeného gel laku blokem pilníkem. A to z toho důvodu, aby se následná vrstva barevného gel laku nestahovala (neuskakovala) od okraje nehtů.

4. Aplikace druhé vrstvy – barevného Gel laku dle Vašeho výběru 

Aplikujte úvodní tenkou vrstvu barevného Gel laku a dejte pozor, aby se barevný Gel lak nedotýkal kůžičky a zároveň nestekl ke kůžičce. Při přetáhnutí mimo nehet můžete použít na opravu odlakovací korektor, což je tyčinka s tenkým sešikmeným hrotem, napuštěná odlakovačem (hrot korektoru lze po čase vyměnit za nový a do tyčinky je možno doplnit odlakovač – dá se tedy používat opakovaně, dlouhodobě). Pokud by Gel lak stekl ke kůžičce, snažte se jej odstranit tenkou kulatou špičkou pomerančového dřívka tak, že objedete nehet kolem kůžičky směrem ven.

Poté dejte vytvrdit do lampy (UV lampa - 2 minuty, LED lampa – 30 sekund, UV/LED lampa – 30 sekund).
Po vytvrzení úvodní barevné vrstvy nemusíte stírat výpotek.
  

5. Aplikace třetí vrstvy – barevného Gel laku dle Vašeho výběru

Aplikujte další barevnou vrstvu Gel laku naprosto stejným způsobem, jako předešlou barevnou vrstvu – kvůli sjednocení a sytosti barvy.
Po vytvrzení druhé barevné vrstvy nemusíte stírat výpotek.

6. Aplikace čtvrté vrstvy – závěrečného (průhledného) Gel laku nadlaku/podlaku (Basic/Finish) 

Aplikujte závěrečnou velmi tenkou vrstvu průhledného Gel laku nadlaku/podlaku a dejte pozor, aby se nedotýkal kůžičky nebo nestekl ke kůžičce. Pokud by stekl, snažte se jej odstranit tenkou kulatou špičkou pomerančového dřívka tak, že objedete nehet kolem kůžičky směrem ven.
Poté dejte vytvrdit do lampy (UV lampa – 2 minuty, LED lampa – 1 minutu, UV/LED lampa – 1 minutu)
Poté setřete výpotek – naneste tekutinu čistič nehtů (cleaner) na buničinu a tlakem setřete závěrečný výpotek (lepkavý povrch) z vytvrzeného Gel laku.
 

7. Olejíček na výživu a hydrataci kůžičky kolem nehtů

Na závěr naneseme na nehtovou kůžičku (kolem nehtů) výživný a hydratační olejíček – dle Vašeho výběru z různých vůní. Poté můžete olejíček vmasírovat do kůžičky.

Odstranění Gel laku je možno provádět dvěma způsoby:

1. Možnost – zabalovací technika pomocí tekutiny a opakovatelných remver náprstků (či jednorázových folií) 

K této technice odstraňování Gel laku potřebujeme Gel lak removerbuničinu a remover náprstky (nebo jednorázové remover folie)

Postup:

Zdrsněte povrch Gel laku blokem pilníkem.

Poté na buničinový čtvereček naneste tekutinu Gel lak remover a přiložte na nehet.

Poté nasaďte Remover náprstek. Postupně na všechny nehty. Tekutinu nechte působit cca 20 minut.

Odstraňte náprstky a snažte se Gel lak z nehtů mechanicky odstranit (seškrabkat) pomerančovým dřívkem nebo speciálním kovovým zatlačovačem, který je mnohem pevnější a odstraňvání s ním jde lépe.

Pro úplné odstranění Gel laku můžete použít na závěrečné dočištění jemný pěnový pilník, kerému se říká buffer.
Poté můžete opět začít s aplikací celého nového Gel lak systému.

Místo remover náprstků lze použít také speciální Remover folie, které jsou však na rozdíl od remover náprstků jednorázové.

2. Možnost – odpilování 

Druhou možností odstranění Gel laku je klasické odpilování profesionálním papírovým pilníkem střední hrubosti a na závěr s jemným dočištěním pěnovým pilníkem.
Po několikaletých zkušenostech doporučuji spíše tuto metodu odstranění. Odpilování je rychlejší a pokud je provedeno správnými typy profesionálních papírových a pěnových pilníků – jedná se o šetrné odstranění Gel laku a nemusíte se obávat žádního poškození Vašich přírodních nehtů.

Postup:

Začněte s odpilováním horních vrstev Gel laku profesionálním papírovým pilníkem střední hrubosti, například pilník šedý Zebra 150/150

Jak se blížíte více ke spodní vrstvě Gel laku, použijte jemnější pilník, například pilník šedý Zebra 180/180

Na závěr použijte jemný pěnový pilník, kterému se říká buffer, v jemné hrubosti 180/220.

S ním dokončete celkové odstranění Gel laku. Není třeba zcela odpilovat podkladový průhledný gel lak. Pokud na nehtu dobře drží, jeho zbytky mohou bez problémů na Vašem přírodním nehtu zůstat.
Poté můžete opět začít s aplikací celého nového Gel lak systému.

Nejprodávanější

120 položek celkem

Cena

240295
1240295

Značky

Barva

Typ barvy

Položek k zobrazení: 120
G1585 aida
No HEMA, DI-HEMA
240 Kč / ks

Profesionální vysoce pigmentovaný hypoalergenní barevný gel lak bez obsahu alergizujících složek...

BN-GL/AIDA/8
G1586 alexia
No HEMA, DI-HEMA
240 Kč / ks

Profesionální vysoce pigmentovaný hypoalergenní barevný gel lak bez obsahu alergizujících složek...

BN-GL/ALEXIA/8
G1565 amalia
No HEMA, DI-HEMA
240 Kč / ks

Profesionální vysoce pigmentovaný hypoalergenní barevný gel lak bez obsahu alergizujících složek...

BN-GL/AMALIA/8
G1540 anny
No HEMA, DI-HEMA
240 Kč / ks

Profesionální vysoce pigmentovaný hypoalergenní barevný gel lak bez obsahu alergizujících složek...

BN-GL/ANNY/8
G1613 antonella se
No HEMA, DI-HEMA
295 Kč / ks

Profesionální vysoce pigmentovaný hypoalergenní barevný gel lak bez obsahu alergizujících složek...

BN-GL/ANTONELLA/8
G1541 ariel
No HEMA, DI-HEMA
240 Kč / ks

Profesionální vysoce pigmentovaný hypoalergenní barevný gel lak bez obsahu alergizujících složek...

BN-GL/ARIEL/8
G9335 avril
No HEMA, DI-HEMA
240 Kč / ks

Profesionální vysoce pigmentovaný hypoalergenní barevný gel lak bez obsahu alergizujících složek...

BN-GL/AVRIL/8
G1612 azalea
No HEMA, DI-HEMA
295 Kč / ks

Profesionální vysoce pigmentovaný hypoalergenní barevný gel lak bez obsahu alergizujících složek...

BN-GL/AZALEA/8
G1614 barbara
No HEMA, DI-HEMA
295 Kč / ks

Profesionální vysoce pigmentovaný hypoalergenní barevný gel lak bez obsahu alergizujících složek...

BN-GL/BARBARA/8
G9336 bella
No HEMA, DI-HEMA
240 Kč / ks

Profesionální vysoce pigmentovaný hypoalergenní barevný gel lak bez obsahu alergizujících složek...

BN-GL/BELLA/8
G9340 bianca
No HEMA, DI-HEMA
240 Kč / ks

Profesionální vysoce pigmentovaný hypoalergenní barevný gel lak bez obsahu alergizujících složek...

BN-GL/BIANCA/8
G9332 bibi
No HEMA, DI-HEMA
240 Kč / ks

Profesionální vysoce pigmentovaný hypoalergenní barevný gel lak bez obsahu alergizujících složek...

BN-GL/BIBI/8
G1475 brisa
No HEMA, DI-HEMA
240 Kč / ks

Profesionální vysoce pigmentovaný hypoalergenní barevný gel lak bez obsahu alergizujících složek...

BN-GL/BRISA/8
G1615 brunela
No HEMA, DI-HEMA
295 Kč / ks

Profesionální vysoce pigmentovaný hypoalergenní barevný gel lak bez obsahu alergizujících složek...

BN-GL/BRUNELA/8
G1590 camila k
No HEMA, DI-HEMA
240 Kč / ks

Profesionální vysoce pigmentovaný hypoalergenní barevný gel lak bez obsahu alergizujících složek...

BN-GL/CAMILA/K/8
G1616 candela se
No HEMA, DI-HEMA
295 Kč / ks

Profesionální vysoce pigmentovaný hypoalergenní barevný gel lak bez obsahu alergizujících složek...

BN-GL/CANDELA/8
G1560 casi
No HEMA, DI-HEMA
240 Kč / ks

Profesionální vysoce pigmentovaný hypoalergenní barevný gel lak bez obsahu alergizujících složek...

BN-GL/CASI/8
G15838 caty
No HEMA, DI-HEMA
240 Kč / ks

Profesionální vysoce pigmentovaný hypoalergenní barevný gel lak bez obsahu alergizujících složek...

BN-GL/CATY/8
G1617 cecilia
No HEMA, DI-HEMA
295 Kč / ks

Profesionální vysoce pigmentovaný hypoalergenní barevný gel lak bez obsahu alergizujících složek...

BN-GL/CECILIA/8
G1569 ciri
No HEMA, DI-HEMA
240 Kč / ks

Profesionální vysoce pigmentovaný hypoalergenní barevný gel lak bez obsahu alergizujících složek...

BN-GL/CIRI/8
G1531 claudi
No HEMA, DI-HEMA
240 Kč / ks

Profesionální vysoce pigmentovaný hypoalergenní barevný gel lak bez obsahu alergizujících složek...

BN-GL/CLAUDI/8
G1570 coralina 3
No HEMA, DI-HEMA
240 Kč / ks

Profesionální vysoce pigmentovaný hypoalergenní barevný gel lak bez obsahu alergizujících složek...

BN-GL/CORALINA/8
G1599 dalia
No HEMA, DI-HEMA
240 Kč / ks

Profesionální vysoce pigmentovaný hypoalergenní barevný gel lak bez obsahu alergizujících složek...

BN-GL/DALIA/8
G1598 diana
No HEMA, DI-HEMA
240 Kč / ks

Profesionální vysoce pigmentovaný hypoalergenní barevný gel lak bez obsahu alergizujících složek...

BN-GL/DIANA/8
Nahoru
Další produkty