Jak na zdravé nehty?

Dotaz Maja

Dobrý deň, mala som gelové nechty necelý mesiac, nakoľko som mala pocit, akoby mi nechty nedýchali. Keď sa gel dal dole, moje nechty ma boleli a mala som ich tak poškodené, že som si ich liečila takmer dva mesiace. Ako si mám udržiavať nechty, aby boli pekné a zdravé? Hľadám len natur a neškodné produkty na skrášlenie. Existujú? Ďakujem za odpoveď. Maja


Odpověď Eva

Hezký den, Majo, pokud máte zájem pouze o přírodní péči na Vaše nehty, tak Vám určitě máme co nabídnout. Jedná se o luxusní profesionální hypoalergenní kosmetiku značky Kinetics. V naší nabídce jsou nejen zpevňující laky, výživy, keratinové séra, speciální výživné olejíčky, změkčovače kůžičky, ale také klasické laky na nehty s gelovým efektem a výdrží cca 7 - 10 dnů (odlakujete jakýmkoli odlakovačem). Laků máme v nabídce přes 300 barevností a každé 3 měsíce přibývá 8 nových barev - kolekce jaro, léto, podzim, zima. Veškeré produkty od značky Kinetics - zpevňovače i laky jsou vhodné i pro těhotné a kojící ženy.
Ideální je si u nás objednat velmi cenově zvýhodněnou sadu, ve které máme vše pro manikúru a klasické lakování, včetně keratinové výživy. Najdete ji hned na první pozici celé naší nabídky cenově zvýhodněných sad, jmenuje se Sada péče o nehty Aneta Vignerová:

.

U sady v podrobném popisu najdete velice podrobné video, ve kterém představujeme celou péči o přírodní nehty a dále pak s naší manikérkou ve videu ukazujeme, jak správně udělat manikúru a následnou další péči. Pokud chcete zlepšit kvalitu Vašich nehtů, tak určitě doporučujeme pravidelně používat keratinovou výživu Gold elixir:

.

Zde je odkaz na celou naši nabídku Péče o přírodní nehty

 

.
.