Poškozený nehet od třísky

Dotaz Renata

Mám nehtovou rohovku na levé noze u palce poškozenou od třísky a pedikérka mi ho odstranila a nalakovala. Je to špatná vím. Jen abych o palec nepřišla.


Odpověď Eva

Hezký den, Renatko, co se týká toho postupu, který zvolila Vaše pedikérka, tak si myslíme, že je správný. Jen si nejsme jistí tím lakováním. Ideální je nechat nyní nehet volný, bez laku a nechat jej postupně odrůstat. Na léčbu nehtu, na podporu růstu a jeho regeneraci bychom Vám určitě doporučili používat Koloidní stříbro ve spreji. Stačilo by používat 2x denně, ráno a večer. Nelekejte se, že produkt Koloidní stříbro je prezentován na plísně nehtů. Víme, že plíseň nemáte :-)) Ale to Koloidní stříbro zabírá na spoustu problémů - na regeneraci pokožky i nehtů, na záněty kůže, na bodnutí hmyzem, na opary........atd. atd., je to zkrátka produkt, který má široké spektrum použití a hodně vše léčí a regeneruje.

Dále bychom Vám ještě doporučili i skvělé keratinové sérum, jmenuje se Gold elixír. Ten stačí aplikovat jednou denně na noc. Zde jsou odkazy na námi doporučené produkty:

.
.

Mějte se moc hezky a pokud budete mít jakékoli další dotazy, tak pište nebo volejte na číslo 777075875. Eva Klug Plachá BIO NAILS