Jsem alergik a nechci se vzdát gelových nehtů

Jsme rodinná firma, která se specializuje na hypoalergenní gelovou kosmetiku. V nabídce máme 3 značky - Bio-nails, Kinetisc a Truscada. Určitě máte šanci mít krásné nehty bez alergií!  Nejvíce problematickou složkou pro citlivé ženy alergičky je Hema.
 
Nejšetrnější jsou tedy ty gelové či gel lakové produkty, které tuto složku vůbec neobsahují. U nás takových najdete opravdu velké množství, pod označením No hema. Najdete je v naší specializované sekci VŠE PRO ALERGIKY.
 
Je také důležité vědět, že všechny produkty od začátku až do konce musíte mít hypoalergenní.  Proto si prosím velice pečlivě přečtěte náš velmi podrobný článek o alergiích, co vše je potřeba dodržet, aby se alergie znovu nedostavila. Součástí článku jsou i velmi podrobné odkazy, co vše budete potřebovat od A až do Z na konkrétní zvolený systém úpravy přírodního nehtu ALERGIE NA  UV GEL A GEL LAK - RADY A DOPORUČENÍ.
Vždy Vám samozřejmě rádi poradíme  na čísle  777 075 875
 
Nebojte se zavolat a nebo napsat svůj dotaz  zde, v on-line chatu. Baví nás to a jsme tu pro Vás každý všední den od 9.30 do 17 h, v sobotu od 10 do 12.30 h. Odpovídat Vám bude vždy jedna z nás, z týmu Bio-nails - Eva, Kamila, Nikola. Někdy také Ivan, když my v kamenné prodejně máme zákaznice :-))