Podélně prasklý palec na ruce

Dotaz Anna

Mám již asi půl roku podélně prasklý palec na ruce, nejde dosáhnout, aby nehet dorostl, dala jsem si Shellac, ale i po něm se mi prasklina stále dělá, můžete prosím poradit. Děkuji


Odpověď Eva

Hezký den, Anno,
s těmito podélnými prasklinami nehtů bývá bohužel stálá potíž. Obecně se doporučuje užívání vitamínů, určených na podporu růstu nehtů i vlasů. Dále také se doporučuje vyšetření štítné žlázy, zda náhodou by se nemohlo jednat i o nějaký vnitřní hormonální problém. Z naší nabídky určitě mohu doporučit na podporu růstu a kvality nehtů perfektní sérum Gold elixír s obsahem keratiny, koloidního zlata a panthenolu. Nejedná se o lak, ale o sérum, které se vícekrát denně a nebo alespoň jednou denně aplikuje vmasírováním do celého povrchu nehtů a nehtové kůžičky. S tímto produktem máme opravdu velmi dobré zkušenosti u našich zákaznic. Je určené k celoroční aplikaci.

Zde je odkaz na tento produkt:

.

Dalším produktem, který doporučuji na vyřešení této problematiky, je Booster od značky EMI. Jedná se však o produkt, který je určen na vytvrzování v lampě. Vzhledem k tomu, že píšete, že jste si dívě dělala gel lakový systém, tak si myslím, že snad lampu máte. Booster je určen nejen k okamžitému výraznému zpevnění přírodního nehtu, ale také by snad mohl "zcelit" prasklý nehet. Jedná se o produkt, který je skutečně ojedinělý a funguje skvěle. Poté, co se nehet zpevní Boosterem, je možné na něj dále aplikovat klasický lak, gel lak či gelovou modeláž.

Zde je odkaz na tento produkt:

.

Zároveň Vám zasílám i odkaz na dotaz, který mě zasílala má zákaznice, kdy také se dotazovala na podobný problém, jako máte Vy:


Pokud byste zpevnila nehet Boosterem, následně bych doporučovala používat velmi pružný gel lakový systém, ne tvrdý. Mezi pružné gel lakové systémy patří u nás například tzv. Ceramic gel lak 2v1 od značky Kinetics. Jedná se vlastně o spojení podkladového gel laku a barvy dohromady. Aplikace je jednoduchá - jedna vrstva Ceramic gel laku a jedna vrstva Topu. Výdrž 3 týdny. Zašlu Vám nyní odkaz na celou cenově zvýhodněnou sadu, abyste viděla, co vše k tomu potřebujete. Vím, že lamou asi máte, ale v podrobném popisu sady najdete prokliky na jednotlivé produkty, tak si klikněte pouze na ty, které by Vás zaujaly:

Pokud byste se rozhodla pro Booster i gel lakový systém Ceramic, tak určitě doporučím i používání Gold elixíru. Ten by se v tomto případě vmasíroval do okolí nehtů, do kůžičky a hlavně do nehtového lůžka nahoře, odkud vyrůstá přírodní nehet. Cela tato kombinace by měla podle mě velký efekt a mohla by Vám vyřešit Váš "problém" :-)) Snad jsem Vám alespoň trochu pomohla a snad Vás mé tipy na produkty zaujmou :-)) Mějte se moc hezky a přeji příjemný zbytek víkendu. Eva